Ajax Systémy

26 položiek celkom
Bezdrôtový detektor pohybu
+ ďalšie
AJAX5328
doorprotect plus black front
Novinka
€65
+ ďalšie
AJAX9999
Bezdrôtová dotyková klávesnica
+ ďalšie
AJAX8706
Ajax bezdrôtová exteriérová siréna
+ ďalšie
AJAX7830
fireprotect plus black front
Novinka
€115
+ ďalšie
AJAX8219
Detektor požiarov
+ ďalšie
AJAX8209
AJAX StarterKit - Sada pre začiatočníkov
+ ďalšie
AJAX 7564
Ajax diaľkovo ovládatelné relé
€53,46
AJAX11035
Ajax modul pre integráciu bezdrôtových komponentov AJAX7296
Detektor rozbitia skla
+ ďalšie
AJAX5288
Vonkajší detektor pohybu AJAX12895
Detektor pohybu pre Ajax Hub 2
+ ďalšie
AJAX10309
Bezdrôtová vnútorná siréna
+ ďalšie
AJAX8697
Ajax ReX - Rozširovač signálu
+ ďalšie
AJAX8001
Bezpečnostné tiesnové tlačidlo
+ ďalšie
AJAX10315

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.