Ajax Door Protect Plus

Kód: AJAX9999 AJAX9996 Zvoľte variant
€65 €54,17 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

AJAX DOOR PROTECT PLUS je bezdrôtový detektor otvárania dverí, ktorý je vylepšenou verziou senzora Ajax Door Protect . Toto zariadenie vás upozorní na každé otvorenie alebo rozbitie dverí vlámaním. Toto inteligentné zariadenie je možné namontovať na všetky vaše dvere a dokonca aj na okná, aby vám poskytla maximálnu ochranu v celom objekte.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

1

Táto bezdrôtová ochrana dverí chráni senzor tak, že detekuje narušenie prenosu signálu. V prístroji sú použité spínače British Reed, ktoré umožňujú detekciu narušenia. Tieto jazýčkové spínače pracujú využitím magnetického poľa, ktoré pomáha pri detekcii vniknutia zakaždým, keď je narušené. Prístroj sa skladá z detektora a 2 magnetov. Oba magnety sú inštalované vo vzájomnej vzdialenosti a vytvárajú pole magnetických vĺn. Keď je toto magnetické pole narušené, zariadenie sa stane vysielačom, ktorý odosiela informácie do rozbočovača Ajax, ktorý tieto informácie analyzuje a interpretuje ich ako narušenie, ktoré následne zaznie.

2

Ajax Door Protect Plus má tiež nainštalovaný akcelerometer, ktorý umožňuje tomuto dvernému senzoru zachytávať nárazy a vibrácie snímaním zmien vo vertikálnom uhle sklonu. To všetko umožňuje použitie tohto zariadenia aj v otvorenom okne. Čas na prenos signálu je pod 0,15 sekundy. Toto zariadenie je kompatibilné so všetkými našimi riadiacimi jednotkami Ajax, vrátane Hub, Hub Plus a ReX. Toto zariadenie využíva rádiovú komunikáciu Jeweler, ktorá zaisťuje rýchly, bezpečný a spoľahlivý prenos dát. Prenos informácií je šifrovaný a odolný proti neoprávnenej manipulácii. Magnety pre zariadenie sú tiež k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám.

3

Náš Ajax DoorProtect je pripravený na použitie, hned po vytiahnuti z krabice. Má už nainštalovanú batériu, preto nie je potrebné detektor otvárať. Batéria vydrží až 7 rokov bez nutnosti výmeny. Zariadenie je možné pripojiť k rozbočovaču a mobilnej aplikácii. Dá sa namontovať na SmartBracket za pár minút. Bezdrôtový detektor otvorenia upozorňuje na prvé príznaky vniknutia do miestnosti cez dvere alebo okno. Môže byť inštalovaný na strešné okná, ktoré je možné pri odchode z domu nechať otvorené.

 • Prahová hodnota aktivácie detektora: 1 cm (malý magnet) 2 cm (veľký magnet)
 • Prahová hodnota aktivácie senzora náklonu: 5 ° alebo viac (prispôsobiteľné)
 • Citlivosť na nárazy: 3 úrovne
 • Ignorovať možnosť prvého výboja: Áno
 • Ochrana proti neoprávnenej manipulácii: Áno
 • Frekvenčné pásmo: 868,0 - 868,6 MHz alebo 868,7 - 869,2 MHz 
 • Maximálny výstupný výkon RF: Až 20 mW
 • Modulácia rádiového signálu: GFSK
 • Dosah rádiového signálu: Až 1 200 m (absencia akýchkoľvek prekážok)
 • Zásuvka na pripojenie detektorov drôtu: Áno,
 • NC Napájanie: 1 batéria CR123A, 3 V
 • Výdrž batérie:  až 5 rokov
 • Spôsob inštalácie: v interiéri
 • Trieda ochrany: IP50
 • Rozsah prevádzkových teplôt: od -10 ° С do + 40 ° С.
 • Prevádzková vlhkosť: až 75%
 • Rozmery: Ø 20 × 90 mm
 • Hmotnosť: 29 g

4

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
Prahová hodnota aktivácie detektora : 1 cm (malý magnet) 2 cm (veľký magnet)
Prahová hodnota aktivácie senzora náklonu: 5 ° alebo viac (prispôsobiteľné)
Ochrana proti neoprávnenej manipulácii : Áno
Citlivosť na nárazy : 3 úrovne
Ignorovať možnosť prvého výboja : Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.