Ajax Systems

Webová stránka značky: Ajax Systems

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.
27 položiek celkom
Ajax_DoorProtect_Detektor_otvorenia_okien_a_dveri
Akcia
€42,25 –24 %
Ajax DoorProtect - poškodené balenie
Skladom na predajni (1 ks)
€32
+ ďalšie
18504/IER
Ajax_Door_Protect_Plus
€65
AJAX9999
Ajax_Fire_Protect_Plus
€121
AJAX8219
Ajax_dialkovo_ovladatelne_rele AJAX11035
Ajax_bezdrotova_exterierova_sirena
Ajax bezdrôtová exteriérová siréna
Skladom na predajni (1 ks)
€126,46
+ ďalšie
AJAX7830
Ajax_Fire_Protect_Detektor_poziarov AJAX8209
Ajax_Glass_Protect_Detektor_rozbitia_skla
+ ďalšie
AJAX5288
Detektor_pohybu_Ajax_so_zaclonovou_charakteristikou
+ ďalšie
AJAX13268
MotionCam_Detektor_pohybu_pre_Ajax_Hub_2 AJAX10309
Ajax_ReX_Rozsirovac_signalu AJAX8001

Stránka 1 z 1 - 27 položiek celkom