Ajax Fire Protect Plus

Kód: AJAX8219 AJAX8218 Zvoľte variant
€121 €100,83 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

AJAX FIRE PROTECT PLUS je bezdrôtový hlásič požiaru do interiéru so senzormi teploty a oxidu uhličitého, ktorý monitoruje bezpečnosť v miestnosti dvadsaťštyri hodín denne. Prostredníctvom tohto monitorovania zariadenie udržuje lineárny záznam teplôt rozmiestnených v pravidelných intervaloch. Zakaždým, keď dôjde k prudkým zmenám v týchto teplotách a záznamoch oxidu uhoľnatého alebo dôjde k detekcii plynu, je majiteľ okamžite upozornený na nebezpečenstvo. 

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Ajax Fire Protect Plus funguje detekciou dymu pomocou zabudovanej kamery s fotoelektrickým senzorom. Táto kamera spolu so snímačom detekuje aj najmenšie množstvo dymu, aby v počiatočnom štádiu zachytila potenciálny požiar. Ak sa vo vašom objekte niečo vznieti, ale nie je zaregistrovaný žiadny dym alebo z neho nie je emitovaný žiadny dym, má zariadenie teplotný senzor, ktorý dokáže detekovať prudké teploty a varovať majiteľa zvonením zabudovaného výstražného systému.

Screenshot 2020-10-19 at 14.30.20

Bezdrôtový požiarny detektor so senzormi teploty a oxidu uhličitého, ktorý monitoruje bezpečnosť v miestnosti dvadsaťštyri hodín denne a okamžite upozorňuje na nebezpečnú hladinu CO, dym a prudké teplotné skoky. Ajax Fire Protect Plus má tiež senzor CO, ktorý dokáže detekovať nebezpečnú hladinu oxidu uhoľnatého - potenciálne smrteľného a bezfarebného plynu bez zápachu. Toto zariadenie je pri svojej práci vysoko efektívne a spoľahlivé a tiež mimoriadne citlivé, pokiaľ ide o zachytávanie malých zmien v atmosfére, pokiaľ ide o teplotu a hladinu CO.

Kamera, fotoelektrický senzor a ďalšie senzory (teplota a CO) sú vedené do dymovej komory, ktorá slúži ako panel pre dym, aby vyhovoval senzorom. Kedykoľvek je táto komora naplnená časticami blokujúcimi voľný priechod, Ajax Fire Protect Plus vyzve majiteľa situácie, ze by bolo možné komoru najskôr vyčistiť.

Screenshot 2020-05-22 at 12.32.06

Zariadenie funguje najlepšie, keď je pripojené k Ajax Hubu. Môže však fungovať aj bez Hubu a naďalej chráni váš dom pred potenciálnymi požiarmi. Čas potrebný na to, aby Fire Protect Plus zaregistroval tieto zmeny a upozornil majiteľa prostredníctvom mobilnej aplikácie, je menej ako 0,15 sekundy. Zariadenie využíva na komunikáciu rádiovú technológiu Jeweler a je schopné komunikovať s centrálnou jednotkou vo vzdialenosti viac ako 1300 metrov. Toto zariadenie je vďaka komunikačnému kanálu Jeweler v bezpečí pred rušičmi, využíva šifrovanú formu prenosu a je tak chránené pred nedovolenou manipuláciou.

Zariadenie sa pripája a hrá ihneď po vybalení z krabice. Pripojte ho k rozbočovaču jediným kliknutím. Batéria je už nainštalovaná a funguje až 4 roky bez potreby výmeny. Pomocou mobilnej aplikácie môžete vykonať ľubovoľné nastavenia alebo môžete použiť iba predvolené nastavenie. Namontujte tento snímač pohybu na stenu pomocou konzoly Smart Bracket.

Technické parametre:

 • Typ detektora: Bezdrôtový
 • Spôsob inštalácie: V interiéroch
 • Kompatibilita: Funguje nezávisle alebo so všetkými hubmi Ajax, predlžovačmi dosahu, ocBridge Plus, uartBridge 
 • Snímací prvok: Fotoelektrické, CO a teplotné snímače
 • Notifikácie: Zvuk / svetlo
 • Hlasitosť sirény: 85 dB
 • Čas dodania sirény: 0.15 s
 • Filter falošného poplachu: Áno
 • Prepojené alarmy: Áno
 • Napájanie: Batéria: Dve batérie CR2, 3 V Záložný zdroj: batéria CR2032
 • Batéria: Do 4 rokov
 • Prídavný snímač teploty: K dispozícii
 • Rozsah prevádzkových teplôt: Od 0 ° С do + 65 ° С.
 • Prípustná vlhkosť: Až 80%
 • Anti-sabotáž: Ochrana pred podvodom, Detekcia rušenia, Odolné proti neoprávnenej manipulácii
 • Diaľkové nastavenie a testovanie: Áno
 • Rozmery: 132 × 132 × 31 mm
 • Váha: 220 g
 • Sada zahŕna: Detektor FireProtect Plus, Montážny panel SmartBracket, 2 x batérie CR2 (predinštalované), 1 x záložná batéria CR2032 (predinštalovaná), Inštalačná sada, Používateľský manuál

  Jeweler technolģia: Dosah komunikácie s centrálnou jednotkou - až 1 300 m na otvorenom priestranstve Obojsmerná komunikácia medzi zariadeniami Prevádzkové frekvencie - 868,0 - 868,6 MHz Samonastaviteľný výstupný výkon RF - až 20 mW Blokovať šifrovanie na základe algoritmu AES Obdobie dopytovania detektora - 12−300 s

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
Hlasitosť sirény: 85 dB
Filter falošného poplachu: Áno
Prepojené alarmy: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.