Termoelektrický pohon Salus T30NC

Kód: T30-24V M30X1-5 T30-230V M30X1-5 Zvoľte variant
€20 od €19,50 –7 % - až –7 %
Termoelektricky_pohon_Salus_T30NC
€20 od €19,50 –7 % - až –7 % €18,50 €19,50 od €18,50 €15,42 bez DPH €16,25 bez DPH od €15,42 bez DPH
Na dotaz Skladom (28 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- 23.4.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Termoelektrický pohon Salus T30NC 230V / 24V slúži na otváranie a zatváranie prietoku vody do jednotlivých zón teplovodného podlahového kúrenia, vďaka čomu je možné zabezpečiť zónovú reguláciu.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Salus T30NC - Termopohon s najlepším pomerom cena/kvalita

Temopohony sú jednoduché zariadenia, ktoré slúžia na otváranie a zatváranie prietoku vody do podlahového kúrenia, vďaka čomu je umožnená automatická regulácia jednotlivých zón.

Ventily je možné ovládať zariadeniami ako sú Z-Water alebo napríklad aj dvojitými relé od Fibara alebo Aeotecu. To, ktorý Z-Wave modul na reguláciu použijete, je väčšinou závislé od toho, koľko zón chcete regulovať. Napríklad pri jednej až piatich zónach je najvýhodnejšie použiť dvojité relé. Pri šiestich až desiatich zónach je už výhodnejší modul Z-Water. 

Samozrejme, pokiaľ máte napríklad v obývačke viac ako 1 obvod kúrenia, musíte mať na každom obvode namontovaný tento termopohon, avšak vŠetky obvody môžte spojiť do jednej zóny, a teda použijete len jeden výstup na relátku. To je výborný spôsob zníženia ceny regulácie.

Samotný termopohony je malé a jednoduché zariadenie. Je vhodný pre rozdeľovače so závitom M30x1,5. Termopohon Salus T30NC je napájaný 230V alebo 24V (vyberte si správnu verziu pred objednaním).

Salus T20NC 230V

Namontovanie je otázkou pár sekúnd aj vďaka funkcií "FIRST OPEN". Ide o malú zarážku červenej farby, ktorá drží prietok otvorený. To znamená, že aj namontovanie je jednoduchšie. Zároveň, pokiaľ ešte nemáte zriadený systém regulácie, môžete už počas inštalácie mať zóny pootvárané.

Salus T30NC kúpiť

Skratka NC na tomto zariadení znamená, že keď nemá zapnutý prívod 230V/24V tak je ventil uzatvorený a neumožňuje prietok vody. Pre správne zapojenie si prosím zistite, či je to správny typ pohonu pre systém, v ktorom ho budete používať. Pokiaľ plánujete použitie so systémami Fibaro, Zipato, Popp, Homey... tak je to ten správny typ.

Tento termoelektrický ventil sa uzatvára a otvára v priebehu 2 minút. Celkový zdvih je 6mm a jeho spotreba v otvorenom stave je len 2W. Súčasťou ventilu je aj "hlavička" podľa ktorej jednoducho vidíte, či je ventil otvorený alebo zatvorený.

Výhody:
+ malý dizajn

+ výborná cena oproti totožným výrobkom iných značiek
+ dlhá životnosť

Nevýhody:
- v podstate žiadne, je to jednoduché zariadenie, ktoré funguje.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Inštalačný materiál
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Nie je
? Farba zariadenia: Biela
Napájanie: 230V
Spotreba v zapnutom stave: 2W
Typ: T30NC
Pre ventily typu: M30x1,5
IP ochrana: IP54
Značka: Salus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ventily Salus, ktoré v našej ponuke nájdete, sú tou najlepšou voľbou pre riadenie prietoku vody do Vášho podlahového kúrenia. Vďaka perfektnému pomeru Cena/kvalita nenájdete nič lepšie.