Smart videovrátnik pre vašu domácnosť

Smart videovrátnik je skvelou pomôckou, ktorú ocení každý zaneprázdnený človek. Či už nestíhate kuriéra alebo návštevu, vďaka videovrátnikom s nimi môžete komunikovať priamo cez váš mobil hneď, ako Vám zazvonia. V prípade, že je videovrátnik prepojený aj na zámku na dvere, môžete návšteve dvere aj otvoriť. 

Veľkou výhodou smart videovrátnikov je aj to, že máte vždy k dispozícií pohľad pred dvere vďaka zabudovanej kamere. Kedykoľvek sa tak môžete pozrieť, či je všetko v poriadku. Pri niektorých videovrátnikoch taktiež nechýba pohybový senzor, takže už aj pohyb pred dverami môže spustiť notifikáciu pre Vás.

35 položiek celkom
Kompaktny_videovratnik_Akuvox_E12S
€165,60
AKUVOX-E12S
Terminal_kontroly_pristupu_Akuvox_A02
€193
AKUVOX-A02
Aqara smart video doorbell
Tip
AQARA-SVD-C03
Instalacna krabica akuvox x915
€42
B915
Videovratnik_Akuvox_X915
€1 932
AKUVOX-X915
FIBARO_Intercom
Funguje s FIBAROM
€804,07
FIB_FGIC-002
TUYA zvoncek s kamerou
Novinka
€87
3098
D2101 videovratnik instalacna krabica 423860704
Doorbird pohyb nahradny
€11,10
423860179
Kompaktny_videovratnik_Akuvox_E12W_s_WiFi
€182,40
AKUVOX-E12W
Inteligentny_10"_monitor_Akuvox_C319A AKUVOX-C319A
Luxusny_inteligentny_monitor_Akuvox_X933W
€401
AKUVOX-X933W
Terminal_kontroly_pristupu_Akuvox_A03_(Bluetooth_+_RFID) AKUVOX-A03
Terminal_kontroly_pristupu_Akuvox_A01
€165
AKUVOX-A01
Videovratnik_Akuvox_E16C
€579
AKUVOX-E16C
Videovratnik_Akuvox_X912
€1 186
AKUVOX-X912
Videovratnik_Google_Nest_(bateriovy) GOO_GWX3T
RFID_klucenky_Doorbird_10ks 423860605
Doorbird_rohova_podlozka_pre_D1101V
€54
A8002
DoorBird_A1101
DoorBird A1101
Skladom (1 ks)
€462
DB-A1101

Videovrátnik slúži na zaistenie bezpečnej komunikácie majiteľov domov/bytov s ich hosťami. Výhodou je, že vám umožní otvoriť návšteve bez toho, aby ste museli chodiť k dverám. Túto vymoženosť ocenia najmä starší ľudia, ktorí majú problém s chôdzou a pohyblivosťou ale aj aktívny ľudia, ktorým sa často stavá, že nie sú doma v prípade príchodu návštevy či kuriéra. Vieovrátnik luxusne vyrieši všetky tieto problémy. 

Káblový alebo bezdrôtový videovrátnik?

Na trhu nájdete klasické káblové videovrátniky, ktoré pozostávajú z kamery a vnútornej zobrazovacej jednotky. Sú navzájom prepojené káblom, ktorý obvykle vedie cez stenu. Toto riešenie je však zastaralé a neumožňuje úplnú integráciu do Smart systémov a často ani pohľad na videovrátnika cez mobil. Oveľa pohodlnejším riešením bez nutnosti zásahu do elektroinštalácie je bezdrôtový videovrátnik alebo videovrátnik, ktorý zapojíte priamo do Vašej dátovej siete ako kameru. V našej ponuke však nájdete hlavne Smart videovrátniky, pri ktorých nemusíte byť ani doma, stačí, že máte so sebou smartfón a s návštevou môžete komunikovať. 

Bezdrôtový WiFi videovrátnik je praktický smart pomocník

Vďaka nemu môžete s návštevou či kuriérom komunikovať nielen keď ste doma, ale aj na diaľku prostredníctvom smartfónu. Takto budete vždy v obraze a neunikne vám žiadna nečakaná návšteva. Návšteva Vám na domáceho vratnika jednoducho zazvoní a vy dostanete ntifikáciu na telefón, kde vidíte, kto stojí pred dverami. Vy sa následne rozhodnete, či odpoviete a ak áno, môžete s návštevníkom komunikovať hlasom. Vy ho vidíte a počujete, on Vás počuje.

Video vrátnik je vhodný do bytu aj domu

Či už bývate v rodinnom dome alebo v paneláku, v oboch prípadoch si môžete zadovážiť videovrátnik. Okrem domácností toto zariadenie nájde využitie aj vo firmách, ktorých cieľom je zvýšiť bezpečnosť zamestnancov. 

Z čoho sa skladajú videovrátniky?

Súčasťou zariadenia je videokamera, ktorá slúži na monitorovanie priestoru za dverami a zobrazovacia jednotka s displejom. Existuje však niekoľko druhov videovrátnikov, ktoré sa pohybujú v nižších i vyšších cenových hladinách. 

WiFi videovrátnik zaistí vyššiu bezpečnosť

Stačí ho pripojiť na sieť WiFi a spárovať s mobilným telefónom. Nech už ste na dovolenke, v práci alebo na nákupoch – stačí vám internetové pripojenie a situáciu pred domom či bytom budete mať pod kontrolou v reálnom čase. Niektoré videovrátniky ponúkajú možnosť nastaviť si notifikácie už pri pohybe pred domom. Vďaka tomu viete o návšteve alebo neželanom hosťouvi ešte skôr, ako zazvoní. Obrovskou výhodou videovrátnikov je odstrašenie zlodejov, ktorí často v dome najskôr zazvonia a overia si, či ste doma a pokiaľ nie, tak vás môžu vykradnúť. So smart videovrátnikom môžete odpovedať na zvonenie, aj keď nie ste doma a tým zabrániť krádeži.

Videovrátnik: bezdrôtový je možné prepojiť s viacerými smart home systémami

V našej ponuke je dostupných niekoľko videovrátnikov od renomovaných značiek, ako je DoorBird, Akuvox či Google Nest. Disponujú funkciou prepojenia so smart home systémami Homey,  Control 4 alebo Fibaro. Nielenže uvidíte človeka, ktorý stojí pri vašich dverách. Môžete sa s ním na diaľku rozprávať alebo mu otvoriť dvere prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Taktiež pri niektorých videovrátnikoch môžete do Smart systému poslať aj informácie o otvorení dverí, priložení kartičky, zazvonení a podone.

Videovrátnik WiFi: aké funkcie ponúka?

Jednotlivé modely sa od seba môžu líšiť funkciami. Okrem iného stojí za zmienku nočné videnie a ultra široký záber až 180 stupňov, bezplatné úložisko s históriou návštev, kompatibilita s iOS i Android operačnými systémami, infra pohybový senzor pre ochranu pred neželanými hosťami či možnosť prepojenia až s ôsmimi zariadeniami.

Prečo si zakúpiť videovrátnik s WiFi práve u nás?

Z ponuky našich videovrátnikov si vyberú klasickí i najnáročnejší zákazníci, ktorí túžia po širokej škále funkcií. Potrebujete poradiť s výberom? Obráťte sa na nás a spoločne nájdeme ideálny videovrátnik, ktorý splní vaše požiadavky. Okrem toho na vybrané značky garantujeme najnižšiu cenu. Výhodne si u nás zakúpite nielen videovrátniky, ale tiež vonkajšie WiFi kamery, bezdrôtový zvonček a veľa iného.

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru