Videovrátnik DoorBird D1102FV (Inštalácia: Na povrch)

Kód: DB-D1102FV-SM
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: DoorBird
€1 034 €861,67 bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia

Videovrátnik doorbird D1102FV s montážou na povrch, má 2 volacie tlačidlá, vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele a s vynikajúcou čítačkou odtlačkov prstov.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

DoorBird D1102FV  je nabitý funkciami a je vhodný pre inteligentné domáce použitie

 

Predstavte si, že nie ste doma a Vaše deti sa zamkli alebo Vám kuriér vezie balíček. S DoorBirdom to už nie je problém. Zakaždým, keď Vám zazvoní zvonček, dostanete notifikáciu na Váš tablet alebo telefón. Môžete nielen hovoriť s návštevníkom, ale tiež ho v HD kvalite vidieť. Už nikdy nezmeškáte žiadnu návštevu. S DoorBirdom môžete byť na cestách a stále doma, keď zlodej stlačí zvonček, aby si overil, či niekto odpovie.

DoorBird je inteligentné riešenie pre vstup do Vášho domu. Jednoducho pripojte svoj videovrátnik k Vášmu smartfonu a porozprávajte sa s návštevníkom - kdekoľvek sa nachádzate. Videovrátnik môže byť použitý ako samostatná jednotka alebo môže byť integrovaný do existujúceho Smart domova. Dokonca aj existujúce klasické inštalácie ako napr. zvonček alebo elektrický zámok  je stále možné použiť a ovládať prostredníctvom aplikácie DoorBird.

Videovrátnik DoorBird D1102FV

Je kompaktný, podporuje Wi-Fi a je ideálnym riešením pre rodinné domy. D1102FV je k dispozícii vo viacerých verziách s inštaláciou na povrch (nezabudovaný) alebo pod povrch (zabudovaný) a je skutočným lákadlom pre každú vstupnú zónu. Dva špeciálne navrhnuté uhlové adaptéry umožňujú montáž vstupnej stanice vo zvislom a vodorovnom uhle, čo výrazne zlepšuje detekčný uhol a rozpoznanie pohybu v prípade zložitých montážnych podmienok. DoorBird je inteligentné riešenie pre akýkoľvek vchod do domu. Vďaka jednoduchému pripojeniu k smartfónu môže používateľ hovoriť s návštevníkmi z ľubovoľného miesta.  

 Videovrátnik DoorBird D1102FV

Biometrická dotyková identifikácia

DoorBird spolupracuje len s tými najlepšími - naša čítačka odtlačkov prstov je vybavená s technológiou Fingerprint Cards AB (Fingerprints™) – popredná svetová spoločnosť zaoberajúca sa biometriou s koreňmi vo Švédsku. Fingerprints™ technológia sa nachádza v stovkách miliónov zariadení a aplikácií a používa sa miliardy krát každý deň. Poskytuje bezpečnú a pohodlnú identifikáciu a autentifikáciu s ľudským dotykom. Čítačka je špeciálne navrhnutá pre oblasti vystavené silnému vplyvu voči podmienkam rozmanitého počasia, napr. teplo a chlad a nestráca svoju funkčnosť. Riešenie od DoorBird spája vynikajúci biometrický výkon a bezpečnosť, vysoký štandard kvalitných komponentov a kapacitný dotykový senzor pre videovrátnikov a jednotky riadenia prístupu IP. 

Registrácia nového odtlačku prsta je dokončená pohodlne cez aplikáciu alebo Doorbird webový informačný panel k dispozícii na https://webadmin.doorbird.com. Odtlačok prsta je možné odstrániť aj na diaľku v reálnom čase v prípade, že bude potrebné zrušiť prístup. Pomocou čítačky odtlačkov prstov môžete obmedziť prístup autorizáciu na konkrétne dni a časy. Týmto spôsobom určíte, kto a kedy môže vstúpiť do Vášho domova/kancelárie.

Vlastnosti a technické parametre

 

          DoorBird D1102FV je vybavený nasledujúcimi vlastnosťami:

 • Pripojenie k sieti prostredníctvom WiFi alebo sieťového kábla (PoE)
 • Kamera s vysokým rozlíšením Full HD s rozlíšením 1080 pixelov a nočným videním s infračervenými LED diódami
 • 2 tlačidlá na volanie
 • Biometrická čítačka odtlačkov prstov
 • Integrovaný modul Bluetooth umožňuje bezkľúčový prístup
 • 4D Pohybový senzor pre vyššiu bezpečnosť, konfigurovateľný pomocou aplikácie DoorBird
 • Smart Home kompatibilný, napr. Control4, Loxone a Crestron

Videovrátnik DoorBird D1102FV

Je to samozrejme spojené s kvalitnými reproduktormi a tlačidlom na interakciu medzi vlastníkom domu alebo firmy a návštevníkmi. Používatelia sú upozorňovaní prostredníctvom  push notifikácie alebo spustením relé. To je tiež možné nakonfigurovať podľa toho, o aký pohyb ide. Obrázky návštevníkov sa ukladajú s dátumovou a časovou pečiatkou do histórie bezplatných cloudov a všetky interakcie možno vykonávať prostredníctvom mobilnej aplikácie DoorBird zdarma. Teraz, okrem funkcií interkomu, je toto zariadenie kompatibilné aj s dostupnými inteligentnými domácimi systémami. Je to vďaka rozhraniu Open API, ktoré umožňuje nielen integráciu video sledovania, ale aj kontrolu prístupu. Bird Home Automation to spája s integrovaným modulom Bluetooth. To umožňuje pohodlné zadávanie bez kľúča.

      Technické parametre

 •  Ethernet PoE 802.3af režim A, 10/100 Base-T
 • WiFi 2,4 GHz b / g / n
 • Typ Active
 • Uhol detekcie 80 ° (H), 50 ° (V)
 • Dosah 1 - 6 m (3,3 - 19,7 ft), závisí od prostredia
 • Rozmery 241 x 64 x 32 mm (V x Š x H)
 • Prevádzkové podmienky -25 až +55 ° C /
 • Vlhkosť 10 až 85% relatívnej vlhkosti (Nekondenzujúca)
 • Montáž na omietku (potrebné dokúpiť inš. krabicu)
                                     Videovrátnik DoorBird D1102FV

Dodatočné parametre

Kategória: Videovrátniky DoorBird
Záruka: 2 roky
? Typ zariadenia: Videovrátnik
? IP ochrana: IP65
? Napájanie zariadenia: 12-24VDC
? Podporované v systéme: Homey, FIBARO
? Bezdrôtový protokol: LAN
? Počet výstupov relé: 1
? Typ senzora: Senzor pohybu
? Farba zariadenia: Strieborná farba
WiFi: 4 GHz b / g / n
Typ: Active
Uhol detekcie: 80 ° (H), 50 ° (V)
Dosah: 1 - 6 m
Rozmery : 241 x 64 x 32 mm
Váha: 680 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Videovrátniky Doorbird ponúkajú perfektné riešenie pre tých, ktorí chcú vedieť o každej návšteve. S videoovrátnikoom Doorbird dokážete komunikovať s Vašou návštevou cez mobil, otvoriť dvere na diaľku ale aj otvoriť si odtlačkom prsta. Videovrátniky Doorbird sa inštalujú veľmi jednoducho a aplikácia umožňuje používať videovrátnika všetkými členmi Vašej domácnosti bezplatne.