Doorbird podložka pre D1101V

Kód: A8001
€54 €45 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Podložka určená pre videovrátnik Doorbird 1101V na povrchovú montáž, ktorá umožňuje podloženie videovrátnika tak, aby sa nasmeroval do hore. Pokiaľ teda máte 1101V nainštalovanú príliš nízko, toto je ideálne riešenie pre Vás.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Doorbird A8001 je adaptér na podloženie videovrátnika Doorbird D1101V. Tento adaptér umožňuje podložiť vrátnika tak, aby smetoval smerom dolu alebo hore. Vďaka tomu môžete lepšie prispôsobiť výšku montáže vrátnika podľa potreby. 

Podloženie funguje jednoducho, stačí túto podložku nainštalovať pod vrátnika, pretiahnúť cez ňu kabeláž a na vrch pripevniť vrátnika.

Podlozka%20pod%20doorbird%201101V

Dodatočné parametre

Kategória: Videovrátniky DoorBird
Záruka: 2 roky
? Typ zariadenia: Príslušenstvo pre videovrátnika
? Bezdrôtový protokol: Nie je
? Farba zariadenia: Strieborná farba
Položka bola vypredaná…
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
1
PH Avatar autora | 17.7.2023
54eur za malý kus plastu. Takéto niečo by som čakal ako súčasť balenia, alebo maximálne za pár eur. Doteraz som asi nikdy nemal horší pocit z ceny za výrobok ako z tohto plastového výlisku. Výrobca si uvedomuje, že ak máte nízky múrik, nemáte inú možnosť ako to kúpiť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Videovrátniky Doorbird ponúkajú perfektné riešenie pre tých, ktorí chcú vedieť o každej návšteve. S videoovrátnikoom Doorbird dokážete komunikovať s Vašou návštevou cez mobil, otvoriť dvere na diaľku ale aj otvoriť si odtlačkom prsta. Videovrátniky Doorbird sa inštalujú veľmi jednoducho a aplikácia umožňuje používať videovrátnika všetkými členmi Vašej domácnosti bezplatne.