Bluetooth reproduktor – užitočná technológia na akúkoľvek príležitosť

Hudba dokáže náladu naozaj zmeniť. Preto sme do našej ponuky pridali niekoľko Smart bluetooth a wifi reproduktorov, či už prenosných, alebo domácich. V našej ponuke nájdete reproduktory na kempovanie so zabudovanou záložnou batériou a lampou, ale aj perfektné Sonos ONE reproduktory s hlasovým asistentom a perfektnou integráciou reproduktoru do Smart Home. Výber je len na Vás.

4 položiek celkom

Bluetooth reproduktory pre dom aj záhradu

Ak si chcete bez obmedzení vychutnať hudbu na cestách, rodinných oslavách, na chate alebo na stanovačke v prírode, povinnou výbavou by mal byť Bluetooth reproduktor. Zabudnite na rozmotávanie káblov a zapájanie techniky. Prenosný reproduktor je možné pripojiť k vášmu smartfónu v priebehu niekoľkých sekúnd.

Bluetooth reproduktory nezaberajú veľa miesta

Na zabezpečenie kvalitného a čistého zvuku už viac nepotrebujete celú aparatúru. Moderné Bluetooth reproduktory sľubujú príjemný hudobný zážitok a tiež voľnosť. Môžete ich slobodne premiestniť z miesta na miesto bez prerušenia hudby.

Bluetooth reprák má dlhú výdrž batérie

Stane sa vaším perfektným spoločníkom v prírode, keď dostanete chuť počúvať váš obľúbený playlist. Nemusíte sa báť o výdrž batérie, spotreba energie moderných reproduktorov je nízka. 

Prenosné reproduktory ponúkame v rôznych veľkostiach

Na trhu nájdete mini Bluetooth reproduktory, ktoré sa vďaka kompaktnej veľkosti zmestia aj do menšieho batohu. Nech už sa chystáte kamkoľvek, na mini reproduktor sa vo vašej taške vždy nájde miesto.  

Ak hľadáte praktický reprák, prenosný typ sa postará o skvelý zážitok z hudby

Nenechajte sa zmiasť malým rozmerom. Na kvalite zvuku to rozhodne neuberie, v menšej izbe si vystačíte aj s mini reproduktorom. Ak sa však chystáte zapnúť hudbu v priestrannej miestnosti pre viac ľudí, stavte na veľké prenosné reproduktory, ktoré rozozvučia celý priestor. 

Ako pripojiť prenosný reproduktor k inému zariadeniu?

Prvou možnosťou je spomínaná technológia Bluetooth. Postup je jednoduchý. Zapnete Bluetooth na reproduktore, rovnako aj na smartfóne, pričom povolíte pripojenie nových zariadení a pripojíte sa k reproduktoru. 

Pripojenie k Bluetooth repro trvá len niekoľko desiatok sekúnd! 

Druhou možnosťou je štandardné prepojenie zariadení cez kábel. Množstvo Bluetooth reproduktorov (najmä tých väčších) disponuje niekoľkými výstupmi na rôzne typy konektorov.

Čím viac výstupov repráky na Bluetooth ponúkajú, tým lepšie

Najčastejšie sa stretnete s výstupmi, ktoré podporujú klasický 3,5 mm jack, prípadne AUX kábel. Môžete do nich zapojiť mobilné telefóny i tablety. K špičkovejším reproduktorom je však možné pripojiť aj HDMI kábel a taktiež majú podporu USB konektorov alebo SD kariet. 

Práve ste našli najpraktickejšie repráky – Bluetooth technológia nahradí zbytočné káble 

Objednajte si svoj reprák výhodne na Home System. K tovaru nad 150 eur máte dopravu automaticky zadarmo. V cene produktu je taktiež technické poradenstvo, preto sa s prípadnými otázkami na nás neváhajte obrátiť. Okrem kvalitných reproduktorov si u nás viete zaobstarať veľa ďalších užitočných technológií a gadgetov rôznych značiek.

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru