WiFi LED pás

Smart LED pásy na WiFi

Túžite priniesť do svojho interiéru farbu? Potom nie je nič jednoduchšie, ako použiť LED pásiky. Vďaka ich super jednoduchej inštalácií ich nainštalujete naozaj všade. Môžete si vybrať LED pás do stropu, LED pás za TV alebo LED pás pod posteľMožnosti je naozaj veľa.

V našej ponuke nájdete hlavne predpriravené sady LED pásov. To znamená, že zakúpením produktov dostanete všetko, čo pre inštaláciu a používanie LED pásu potrebujete. Balenie štandardne obsahuje napájací zdroj LED pásu, samotný pás a ovládací prvokvďaka ktorému pripojíte LED pás na WiFi. V balení často nájdete aj diaľkové ovládanie pre LED pás.

Špeciálnu časť našej ponuky tvoria LED pásy za TV, ktoré sú prispôsobené pre nápajanie priamo z USB adaptéru na bežných televíziach. 

24 položiek celkom
10m RGB LED PAS TUYA
€24,99
F2
20m RGB LED PAS WIFI
€39,99
F3
5M LED PAS TUYA
€14,99
F1
LED pas za monitor RGBIC
€13,99
F9
RGBIC led pas wifi
€19,99
F4
LED PAS ROZNE FARBY 10M
€29,99
F5
RGB IC LED neon rope light
€39,90
2569
podsvietenie TV wifi s kamerou
€69,99
2040
yeelight led lightstrip 1s predlzenie 1 m YEELYLOT01YL
yeelight led light strip 1s yeelight min
LED Pás Yeelight Lightstrip 1S
Momentálne nedostupné
€37,90
YEELYLDD05YL
Aqara LED Extension T1
€15,99
RLSE-K01D
yeelight smart light strip extension YEELYLDD007
yeelight smart light strip pro
LED Pás Yeelight Lightstrip Pro
Momentálne nedostupné
€55,19
YEELYLDD005
led 2m 1 min
€49,99 –6 %
€46,50
RLS-K01D
SOnoff L3PRO
€39
L3_PRO
LED strip philips extension
€24,95
8718696129555
Philips HUE pás 2metre
Funguje s Homey
€79,95
8718696129388

RGB LED pásik plný farieb

Pokiaľ hľadáte LED pásik na farebné podsvietenie, práve RGB LED pásiky sú skvelou voľbou. Ich cena je väčšinou veľmi prijateľná a vďaka miešaniu troch farieb (červená, zelená a modrá) dokážete LED pás zapnúť na všetky farby sveta. A to veľmi jednoducho, diaľkovým ovládaním alebo cez appku. 

V našej ponuke nájdete RGB LED pásiky od rôzných výrobcov. Základnú ponuku trovia LED pás 5m, LED pás 10m a LED pás 20m.

LED pád 20 metrový v jednom balení.

Presne tak, v našej ponuke nájdete až 20 metrový LED pás. Tento LED pás je špecifický navrhnutý tak, aby ste nepociťovali najvúčší problém LED pásov, čo je strata napätia pri dĺžkach. Výtobca NOUS tento problém vyriešil veľmi elegantne a vyrobil 20 metrový LED pás, v balení ktorého nájdete 2 kusy 10 metrového pásu, ktoré sa pripájajú na jeden kontrolér. Vďaka tomu máte spoločne riadených 20m LED pásiku a neuvidíte žiadnu stratu intenity svetla.

RGB-IC LED pásik - svetlo z iného súdka

Novinkou poslendých rokov je práve RGB-IC. Na rozdiel od bežných LED pásov sú tieto navrhnuté tak, aby dokázali svietiť inou farbou v iných častiach. Takže tieto pásiky dokážu robiť rôzné farebné efekty, kde sa svetlo "preteká", LED pás sa postupne rozsvecuje od začiatku do konca alebo bliká rôznými farbami. Tieto efekty priniesli aj ďašiu novinnku a tou je reakcia na hudbu. Preto pri RGB-IC pásoch často nájdete aj zabudovaný mikrofón. Tento typ LED pásov sa používa najčastejšie ako osvetlenie za TV alebo ako osvetnelie pre hráčov hier.

Smart LED pásik Vám umožní prepojenie so senzormi

LED pásiky sú skvelé, ale pokiaľ si ich funkčnosť automatizujete, zažijete úplne nový rozmer. Napríklad si prepojte LED pás s pohybovým senzorom a nastavte si, že keď prídete do obývačky, tak sa rozsvieti. Alebo keď Vám niekto vôjde do domu a vy ste preč, tak sa rozbliká farbami polície... Samozrejme, toto je len výber funkcií. Prepojenie LED pásov na systémy automatizácie sú naozaj široké. Ak si chcete vybrať ten správny senzor k LED pásu, nápovedou Vám je väčšinou značka výrobku. Pokiaľ si aj tak neviete poradiť, napíšte nám, my Vám odporúčime správnu kombináciu.

Smart ovládače pre LED pásy

Neviete si vybrať z ponuky LED pásov, ale chcete ich pridať do svojho Smart Home systému? U nás nájdete naozaj veľa možnosti, ako toto urobiť, či už na protokole WiFi, Z-Wave ale aj Zigbee. Ovládače pre LED pásy sú skvelým doplnkom pre ovládanie pásov zakúpených na metre zo špecializovaných predajní.

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru