Diaľkový ovládač pre RGB a CCT LED pásiky (2.4G - RF) Gledopto

Kód: GL-RC-006Z
€18,99 €15,83 bez DPH
Skladom na predajni (1 ks)
Môžeme doručiť do:
31.1.2023
Možnosti doručenia

Jedniečný diaľkový WiFi batériový 6-kanálový ovládač pre ovládanie RGB + CCT LED pásov.

Tento produkt nepodporuje ZigBee protokol a pracuje bezdrôtovo na protokole RF 2.4G. 

Kompatibilné s Gledopto svetlami
https://obchod.homesystem.sk/zigbee-pro-bodovka-rgb-a-cct-ovladanie/
https://obchod.homesystem.sk/zigbee-pro-zahradne-svetlo-rgb-cct/

Detailné informácie

Podrobný popis

Diaľkový ovládač RF 2.4G, RGB a CCT LED, s týmto inteligentným ovládačom možno  ovládať LED pásky s čipovými sadami RGB a CCT od firmy Gledopto. To vám umožňuje zapínať / vypínať, meniť farbu, meniť teplotu farieb a stmievať LED pásy, LED zapustené bodové svetlá, LED vonkajšie osvetlenie alebo dokonca osvetlenie bazéna.

Ovládač LED je napájaný batériou

Ovládač je kompatibilný so svietidlami Gledopto :
https://obchod.homesystem.sk/zigbee-pro-bodovka-rgb-a-cct-ovladanie/
https://obchod.homesystem.sk/zigbee-pro-zahradne-svetlo-rgb-cct/

Čo je to RGB?
RGB znamená červená, zelená a modrá. RGB svetlá sú vybavené 3 LED čipmi. To umožňuje individuálne zmeny farieb a svetelné spektrum kombináciou červeného, ​​zeleného a modrého LED svetla. Celkovo existuje 16 miliónov rôznych farieb svetla, ktoré je možné nakonfigurovať pomocou RGB LED.

Čo je to CCT?
CCT znamená korelovanú teplotu farieb. Pri použití LED svetiel znamená CCT regulovateľnú teplotu farieb. Farebné teploty dosahujú od 2700 do 6500 Kelvinov a je možné ich ovládať individuálne pomocou správneho ovládača. Teplé biele svetlo sa meria pri 2700 Kelvinoch, neutrálne biele pri 4000 Kelvinoch a denné svetlo pri 6500 Kelvinoch. V závislosti na dennom čase môžete nastaviť teplú alebo studenú farebnú teplotu. Na jednej strane sa odporúča večer nastaviť teplé svetlo, podobne ako na zapadajúce slnko. Na druhej strane je denné svetlo pohodlnejšie v ranných hodinách.

Diaľkové ovládanie sa musí kalibrovať pred prevádzkou s príslušnými riadiacimi jednotkami / lampami a prebieha v jednoduchých krokoch. Po zapnutí príslušného osvetlenia stačí podržať tlačítko ("I") požadovanej zóny a osvetlenie sa rozsvieti podľa kalibrácie. Diaľkové ovládanie je možné v systéme kombinovať aj s naším nástenným vypínačom alebo mostíkom a máte tak niekoľko možností, ako svoje osvetlenie ovládať. Dlhším stlačením tlačidla "on" sa v aktuálnom a zodpovedajúcom RGBWW nastaví teplá biela. Pomocou regulátora bielej je možné regulovať biele tóny pomocou osvetlenia RGBCCT.

Dodatočné parametre

Kategória: WiFi/LAN Smart Home
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Bezdrôtový protokol: 2.4 GhZ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: