Ajax Fire Protect - Detektor požiarov

Kód: AJAX8209 AJAX8188 Zvoľte variant
€76,50 €63,75 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Bezdrôtový kombinovaný dymový a teplotný hlásič požiaru Ajax FireProtect by mal byť preto nevyhnutnou súčasťou Vášho zabezpečovacieho systému. Ľahko sa inštaluje, má dlhú výdrž batérie.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Bezdrôtový požiarny hlásič s teplotným senzorom, ktorý monitoruje bezpečnosť v miestnosti dvadsaťštyri hodín denne a okamžite upozorňuje na dym a prudké skoky v teplote. Prístroj detekuje dym pomocou kamery s fotoelektrickým snímačom. Ak sa nevytvára žiadny dym, ďalší detektor zaznamená zvýšenie teploty v miestnosti. Môže fungovať nezávisle od jednotky a vysielať požiarny poplach pomocou vstavanej sirény. Niekoľko detektorov signalizuje alarm súčasne.

Screenshot 2020-05-22 at 12.31.39

Pripravené na prevádzku priamo z krabice: batéria je už nainštalovaná, preto nie je potrebné detektor rozoberať. Jediným kliknutím sa dá pripojiť k rozbočovaču v mobilnej aplikácii. Môže byť namontovaný na SmartBracket za pár minút.

AJAX BANNER


Bezdrôtová technológia Jeweller umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 300 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Fotoelektrický senzor na rýchlu a spoľahlivú detekciu dymu. Možnosť vzájomného bezdrôtového prepojenia s ďalšími detektormi dymu. Signalizácia poplachu pri prudkom náraste teploty v miestnosti aj bez prítomnosti dymu. Autonómna prevádzka aj bez nutnosti použitia Ajax Hubu.

Screenshot 2020-05-22 at 12.32.06


Autentizácia na ochranu proti narušeniu. Kryt detektora je chránený proti sabotáži. Nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd. Vybavený systémami na detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu systému proti narušeniu. Šifrovaná komunikácia.

Technické parametre:

  • Typ detektora: Bezdrôtový
  • Použitie: Vnútorné priestory
  • Detekčný element: Fotoelektrický senzor, termistor
  • Teplota signalizácie poplachu: +54 ° C ~ +65 ° C
  • Signalizácia poplachu: Akustická, optická
  • Možnosť vzájomného bezdrôtového prepojenia: Áno
  • Hlasitosť piezoelektrické sirény: 85 dB
  • Komunikačný protokol: Jeweller (868.0 - 868.6 MHz)


Automatické upozornenie užívateľa na vykonanie údržby detektora (odstránenie prachu). Úspora energie vďaka automatickej regulácii vysielacieho výkonu v závislosti od vzdialenosti od Ajax Hubu. Vstavaná piezoelektrická siréna na signalizáciu poplachu. Obojsmerná komunikácia s Ajax Hubom pre jednoduché testovanie a nastavenie. Ovládanie a testovanie detektora a signalizácia poplachu prostredníctvom mobilnej aplikácie.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
Typ detektora: Bezdrôtový
Použitie: Vnútorné priestory
Detekčný element: Fotoelektrický senzor, termistor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.