Ajax Hub 2 - centrálna jednotka bezpečnostného systému

Kód: AJAX14910 AJAX14909 Zvoľte variant
€437,60 €364,67 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Nová verzia centrálneho ovládacieho panela podporujúca detektory pohybu s foto verifikáciou MotionCam. Ako kľúčový prvok zabezpečovacieho systému riadi prevádzku zariadení Ajax a v prípade hrozby odosiela informácie o poplachu užívateľom systému a poplachovému prijímaciemu centru.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Hub 2 riadi všetky zariadenia Ajax v systéme a upozorňuje používateľov na otvorené dvere, rozbité okná, hrozby požiaru a povodne. Ak do vášho domu vniknú zlodeji, Hub 2 prenesie obrázky z detektorov MotionCam a upozorní spoločnosť reagujúcu na poplachy o nebezpečenstve. Aby ste vedeli, čo sa deje, nebudete musieť žiť pod stálym dozorom bezpečnostných kamier.

 • Odradí zlodejov
 • Zabraňuje požiaru
 • Zistí záplavy
 • Nesleduje Vás

Detektory pohybu reagujú na nebezpečné situácie, ako aj na jednoduché prehliadania. Opatrovanie môže priniesť deťom zo školy domov a zabudnúť odzbrojiť bezpečnostný systém, ktorý vyvolá poplach. S Hub 2 sa nemusíte v týchto prípadoch obávať a zbytočne míňate peniaze na pokuty za falošné poplachy. Otvorte výstražné upozornenie odoslané detektorom MotionCam a zistite, čo sa stalo.

AJAX BANNER

MotionCam - Detektor pohybu s foto verifikáciou

Ajax MotionCam detekuje už prvý krok každého narušiteľa v stráženom priestore, pričom spoľahlivo ignoruje pohyb domácich maznáčikov, prievan a ďalšie príčiny falošných poplachov. V prípade poplachu je schopný zachytiť sekvenciu snímok na overenie jeho príčiny.


Ajax Hub 2 používa Ethernet alebo jednu z 2 SIM kariet na zaručenie doručenia alarmov a fotografií zo zabezpečených objektov. Kanály pracujú paralelne a v prípade núdze sa navzájom zálohujú. Protokoly kompresie a prenosu zaručujú bleskovo rýchle dodanie série fotografií aj pri slabom pripojení na internet. Na rozdiel od streamov videokamery, s Ajaxom môžete vyhodnotiť situáciu na zabezpečených objektoch rýchlosťou internetového pripojenia 0,5 kB / s.

malevich_interior@1x

S Hub 2 budete okamžite vedieť, či má detektor poruchu, či ho niekto odstránil, či je poškodený alebo či je jeho telo otvorené. Aj keď náhle zhasnú kontrolky, ovládací panel bude naďalej sledovať hodinky napájané zo záložnej batérie. Hub 2 beží na OS Malevich, operačnom systéme v reálnom čase. Tento typ softvéru sa používa v systémoch, ktoré si nemôžu dovoliť chyby - napríklad v kozmických lodiach a odpalovačoch balistických rakiet alebo brzdách v automobiloch. OS Malevich je odolný voči vírusom a je chránený pred kybernetickými útokmi. Jeho architektúra nám umožňuje pravidelne rozširovať možnosti Ajaxu vzduchom bez obťažovania používateľov.

 • Chránené pred kybernetickými útokmi
 • Zvýšená funkčnosť pri každej aktualizácii systému
 • Automaticky sa aktualizuje prostredníctvom bezdrôtovej siete

Zvýšte potenciál svojho bezpečnostného systému pomocou scenárov, aby ste aktívne odolávali hrozbám, ktoré zistí, a automatizovali vaše rutiny. Nastavte aktiváciu nočného režimu podľa plánu; automaticky vypnite všetky kancelárske svetlá zapnutím systému; programovanie vonkajších svetiel tak, aby pri spustení detektora vonkajšieho pohybu naprogramovali vonkajšie priestupky; alebo nainštalovať udržateľný protipovodňový systém. Systém pokračuje vo vykonávaní scenárov, aj keď dôjde k strate spojenia s Ajax Cloud.

hub_white_front  

        Technické parametre:

 

 • Rozmery: 162.7 x 162.7 x 35.9 mm
 • Hmotnosť: 362 g
 • Napájanie: 110-250 V AC
 • Výkon rádiového signálu: 8.20 dBm / 6.60 mW 
 • Prevádzková teplota: -10 °C ~ +40 °C
 • Pripojenie: 2x GSM (850/900/1800/1900 MHz)
 • Komunikačný protokol: Jeweller (868.0 - 868.6 MHz)
 • Dosah rádiového signálu: Až 2 000 m 
 • Podporované SIM karty: 2x Micro SIM 2G

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
Rozmery: 162.7 x 162.7 x 35.9 mm
Hmotnosť: 362 g
Napájanie: 110-250 V AC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.