Ajax ReX - Rozširovač signálu

Kód: AJAX8001 AJAX8075 Zvoľte variant
€127,52 €106,27 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Rozširovač signálu so vstavanou záložnou batériou. Ajax REX rozširuje dosah rádiového signálu zabezpečovacieho systému Ajax až na dvojnásobok.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

ReX je rozširovač dosahu rádiového signálu, ktorý rozširuje dosah všetkých zariadení zabezpečovacieho systému Ajax a riadi ich komunikáciu s hubom. Inteligentný predlžovač dosahu rádiového signálu umožňuje používateľom umiestňovať zariadenia Ajax do značnej vzdialenosti od riadiacej jednotky na ochranu viacposchodových kancelárií, samostatných budov a dokonca aj výrobných závodov. Pripojením 5 relé k zabezpečovaciemu systému sa rozšíri jeho dosah až na 35 km².

ReX integruje zariadenia do autonómnej skupiny v systéme. Extender preberá úplnú kontrolu nad situáciou, ak je spojenie s hubom z nejakého dôvodu prerušené. Ak jeden z detektorov vyšle výstražný signál, ReX môže aktivovať sirénu, aby upozornil na incident a odradil zlodeja.

 • Vždy v synchronizácii s hubom
 • Okamžitá reakcia na hrozby
 • Nové funkcie s každou aktualizáciou systému

ReX beží na OS Malevich a je rovnako schopný ako hub. Inteligentný nástavec riadi pripojené zariadenia a robí kritické rozhodnutia . Schopnosti a úloha systému ReX v bezpečnostnom systéme sa naďalej vyvíjajú vďaka bezplatným aktualizáciám OS Malevich, ktoré sú k dispozícii pre všetkých používateľov.

Jedinečná operačná logika OS Malevich chráni systém ReX pred útokmi softvéru a hardvéru a robí ho odolným voči vírusom alebo zneužitiu. Okrem toho sú všetky komunikácie ReX šifrované, čo prakticky znemožňuje zachytenie signálu. A dokonca aj počas výpadku napájania bude ReX naďalej používať stráženie vášho majetku pomocou zabudovanej záložnej batérie.

AJAX BANNER


Ak chcete pripojiť systém ReX k systému Ajax, naskenujte kód QR, pomenujte ho a zapnite ho. Potom vyberte zo zoznamu zariadenia, ktoré by mali pracovať pomocou extendera. Pokračujte inštaláciou ReX na bezpečnom mieste. Nevyžaduje sa žiadna demontáž. Stačí použiť držiak SmartBracket.

rex_blow2@1x  

        Technické parametre:

 • Počet pripojených komponentov: Až 100 (Hub), 149 (Hub Plus)
 • Použitie: Vnútorné priestory
 • Ochrana proti sabotáži: Áno
 • Výkon rádiového signálu: 8.20 dBm / 6.60 mW (max. 25 mW)
 • Komunikačný protokol: Jeweller (868.0 - 868.6 MHz)
 • Dosah rádiového signálu: Až 1 800 m (v otvorenom priestore)
 • Napájanie: 110 ~ 230 V AC
 • Záložnej batérie: Li-Ion 2 Ah
 • Doba zálohovania: Až 35 hodín
 • Prevádzková teplota: -10 ° C ~ + 40 ° C
 • Prevádzková vlhkosť: Až 75%
 • Rozmery: 162.7 x 162.7 x 35.9 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? IP ochrana: IP60
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.