Ajax bezdrôtová exteriérová siréna

Kód: AJAX7830 AJAX7661 Zvoľte variant
€126,46 €105,38 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Bezdrôtová vonkajšia siréna Ajax StreetSiren je bezdrôtová siréna určená pre použitie vo vonkajších priestoroch. Intenzitu akustickej signalizácie možno ľubovoľne nastaviť v rozmedzí 85 až 113 dB.

 • Overovanie na zabránenie falšovaniu
 • Detekcia rušenia a šifrovanie komunikačných kanálov
 • Alarm sabotáže

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Ajax StreetSiren je bezdrôtová siréna určená pre použitie vo vonkajších priestoroch. Intenzitu akustickej signalizácie možno ľubovoľne nastaviť v rozmedzí 85 až 113 dB. Siréna disponuje vysoko svietivými červenými LED diódami umiestnenými po celom obvody krytu. Vďaka unikátnemu protokolu Jewellery môže komunikovať s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 500 m v otvorenom priestore.

Screenshot 2020-05-25 at 11.48.08

Zariadenie upozorní na aktiváciu detektora zvukovým alarmom a LED diódou. Hladina zvuku a dĺžka alarmu sa nastavujú v mobilnej aplikácii. Zariadenie je chránené pred prachom a vlhkosťou IP54. 12 V DC externý napájací zdroj môže byť pripojený, ak je to nutné. Zabudovaný akcelerometer zvýši poplach, ak dôjde k pokusu o odstránenie sirény.

AJAX BANNER

 • Typ komponentu: Bezdrôtový
 • Použitie: Vonkajšie priestory
 • Intenzita signalizácie: Nastaviteľná (85 až 113 dB)
 • Nastaviteľná dĺžka signalizácie: nastaviteľná (3 až 180 sekúnd)
 • Frekvencia signalizácie: 3.5 ± 0.5 kHz
 • Signalizácia stavu systému: Áno
 • Čas spustenia signalizácie: Do 1 sekundy
 • LED signalizácia: Áno (červené LED po obvode krytu)
 • Ochrana proti sabotáži: Áno (akcelerometer)

Pripravené na prevádzku priamo z krabice: batéria je už nainštalovaná, preto nie je potrebné rozoberať sirénu. Jediným kliknutím sa dá pripojiť k rozbočovaču v mobilnej aplikácii. Môže byť namontovaný na SmartBracket za pár minút.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
Typ komponentu: Bezdrôtový
Použitie: Vonkajšie priestory
Intenzita signalizácie: Nastaviteľná (85 až 113 dB)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.