Ajax Hub - centrálna jednotka bezpečnostného systému Ajax

Kód: AJAX 7561 AJAX 7559 Zvoľte variant
€328 €273,33 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Inteligentný ovládací panel Hub je kľúčovým prvkom bezpečnostného systému Ajax. Prístroj monitoruje činnosť všetkých detektorov Ajax a okamžite vysiela výstražný signál majiteľovi a centrálnej monitorovacej stanici.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Ajax Hub - Mozog bezpečnostného systému AjaxPrístroj zhromažďuje informácie o činnosti detektora v šifrovanom formáte, analyzuje údaje av prípade poplachu upozorní vlastníka systému a centrálnu monitorovaciu stanicu za niekoľko milisekúnd.

Screenshot 2020-05-18 at 11.53.06

Inštalácia a nastavenie - Pripravené na prevádzku priamo z krabice. Nastavuje sa pomocou mobilnej aplikácie a detektory sú spojené jediným kliknutím. Môže sa namontovať za pár minút pomocou držiaka SmartBracket.
Screenshot 2020-05-18 at 11.55.42


 

Bezpečná automatizácia domácnosti a kancelárie

Zvýšte potenciál svojho bezpečnostného systému pomocou scenárov, aby ste aktívne odolávali hrozbám, ktoré zistí, a automatizovali vaše rutiny. Nastavte aktiváciu nočného režimu podľa plánu; automaticky vypnite všetky kancelárske svetlá zapnutím systému; programovanie vonkajších svetiel tak, aby pri spustení detektora vonkajšieho pohybu naprogramovali vonkajšie priestupky; alebo nainštalovať  protipovodňový systém.

Zásuvka   Zásuvka (3)

  

Zásuvka (4)   Zásuvka (5)

 

AJAX BANNER 


 

Bezchybná prevádzka 

Systém je plne funkčný aj pri veľmi pomalom internetovom pripojení - 0.5 kbit / s GPRS je dostačujúca. Automatické aktualizácie software a firmware zariadenia úplne zadarmo . Ovládanie systému pomocou diaľkového ovládača, klávesnice či bezplatnej mobilnej aplikácie (Android / iOS). Ajax Hub ukladá do pamäte históriu všetkých systémových udalostí .Technológia Geofence Vám pripomenie zaistiť systém pri odchode a odistiť po príchode domov 

Technické parametre:

  • Rozmery: 162.7 x 162.7 x 35.9 mm
  • Hmotnosť: 320 g
  • Napájanie: 110-250 V AC
  • Výkon rádiového signálu: 8.20 dBm / 6.60 mW
  • Prevádzková teplota: 0 °C ~ +50 °C
  • Pripojenie: GSM (850/900/1800/1900 MHz), GPRS, Ethernet
  • Komunikačný protokol: Jeweller (868.0 - 868.6)
  • Dosah rádiového signálu: Až 2 000 m
  • Podporované SIM karty: Micro SIM 2G

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: WiFi, 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
GL Avatar autora | 20.1.2022
Celkovo spokojný s produktom kvalitný a veľmi variabilný relatívne dobrý dosach .

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.