Ajax Hub Plus - vylepšená centrálna jednotka Ajax systémov

Kód: AJAX11795 AJAX11790 Zvoľte variant
€437,60 €364,67 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Vylepšená centrálna jednotka Ajax systémov - centrálny mozog bezpečnostného systému Ajax monitoruje komponenty v bezdrôtovej sieti a zbiera dáta prostredníctvom unikátneho protokolu Jeweller.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

creation_hub@1x

Inteligentný ovládací panel druhej generácie so štyrmi komunikačnými kanálmi, novým výkonným procesorom, trojnásobnou kapacitou pamäte RAM a zdvojnásobením kapacity pamäte flash. Hub Plus monitoruje činnosť všetkých detektorov Ajax a okamžite upozorní majiteľa a bezpečnostnú spoločnosť.

 • Di domu a bytu
 • Do kancelárie
 • Pre obchod a bufet

Hub Plus je určený na ochranu veľkých zariadení s veľkým počtom izieb a ľudí. Nový výkonný procesor a zvýšená kapacita pamäte rozšírili možnosti ovládacieho panela: k jednotke je možné pripojiť až 150 detektorov a 50 kamier, môžete pridať 99 používateľov a vytvoriť 25 skupín na správu bezpečnosti miestnosti.


HUB_B-1x_1

Hub Plus je absolútnym lídrom v oblasti komunikačných kanálov: ústredňu je možné pripojiť k internetu cez Wi-Fi, Ethernet, WCDMA a GSM. Celkovo tieto funkcie zaisťujú ultra stabilné spojenie a okamžité odosielanie alarmov do smartfónu majiteľa a do centrálnej monitorovacej stanice. Hub Plus je vybavený modulom GSM s dvoma slotmi pre SIM karty, ktoré podporujú siete 2G a 3G. Teraz môžete používať karty SIM dvoch rôznych poskytovateľov komunikácie bez rizika zlyhania komunikácie. Hub okamžite prepína medzi sieťami 2G a 3G. Ak jedna karta SIM neodpovedá, druhá karta sa aktivuje automaticky.

AJAX BANNER

 

Hub Plus umožňuje použitie redundantného internetového pripojenia pripojením centrálnej jednotky k sieťam dvoch nezávislých poskytovateľov komunikácie: hlavný - cez Ethernet a záložný - cez Wi-Fi. Ak pripojenie jedného poskytovateľa zlyhá, rozbočovač zostane pripojený a bude pokračovať v monitorovaní situácie na mieste.

Screenshot 2020-05-18 at 11.55.42

Hub Plus má teraz modul Wi-Fi, takže na pripojenie k routeru nie je potrebné položiť kábel. Ovládací panel je pripravený na prevádzku priamo z krabice. Nastavuje sa pomocou mobilnej aplikácie a detektory sú spojené jediným kliknutím. Zariadenie je možné namontovať za pár minút pomocou držiaka SmartBracket.


Technické parametre:

 • Rozmery: 162.7 x 162.7 x 35.9 mm
 • Hmotnosť: 320 g
 • Napájanie: 110-240 V AC
 • Výkon rádiového signálu: 8.20 dBm / 6.60 mW 
 • Prevádzková teplota: 0 ° C ~ +50 ° C
 • Pripojenie: Ethernet, Wi-Fi 2.4 GHz (802.11 b / g / n)
 • Komunikačný protokol: Jeweller (868.0 - 868.6 MHz)
 • Dosah rádiového signálu: Až 2 000 m 
 • Podporované SIM karty: 2x Micro SIM 2G / 3G

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
Rozmery: 162.7 x 162.7 x 35.9 mm
Hmotnosť: 320 g
Napájanie: 110-240 V AC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.