Ajax MotionProtect Outdoor - Vonkajší detektor pohybu

Kód: AJAX12895
€268,69 €223,91 bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Bezdrôtový vonkajší detektor pohybu s inteligentnou ochranou proti falošným poplachom. Prístroj pracuje pri nízkych teplotách a je chránený proti prachu a postriekaniu.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

creation_mpo@1x

LISA premení MotionProtect Outdoor na impozantnú bariéru pre narušiteľov. Digitálny algoritmus presne identifikuje pohyb osoby pri ignorovaní zvierat, kymácania stromov a rastlín, ako aj vtákov a hmyzu, ktoré pristávajú na detektore.

MotionProtect Outdoor ponúka maximálnu možnú ochranu detektorov vonku. Funkcia proti maskovaniu, ktorá v predvolenom nastavení nepretržite detekuje inštaláciu prekážok, prilepenie, nanesenie farby alebo priehľadného povlaku na jednu alebo dve šošovky. Integrovaná ochrana sabotáže signalizuje otvorenie tela detektora odolného voči prachu a vlhkosti.

 • Maskovanie stupňa 3
 • Detekuje maľovanie a vkladanie detektora
 • Ochrana proti neoprávnenému otvoreniu

MotionProtect Outdoor sa dodáva s predinštalovanou batériou, takže ju nemusíte rozoberať. Detektor môže byť pripojený k rozbočovaču jedným kliknutím v mobilnej aplikácii. Môže byť namontovaný vo výške 0,8 až 1,3 metra na SmartBracket za pár minút. Aj keď je celková výdrž batérie 5 rokov, je možné pripojiť externé napájanie.

AJAX BANNER 

ajax_motionprotect_outdoor_white  
        Technická špecifikácia:

 • Farba: biela
 • Typ zariadenia: bezdrôtový
 • Použitie: vnútorná / vonkajšia
 • Detekčný element: 2x PIR senzor
 • Citlivosť detekcie: nastaviteľná (nízka / stredná / vysoká)
 • Detekčný uhol: 90 ° (horizontálne)
 • Dosah detekcie: nastaviteľný (3 až 15 m)
 • Výkon rádiového signálu: 20 mW
 • Napájanie: 2x CR123A batéria 3 V DC, externe 12 V DC ± 20% / 200 mA
 • Výdrž batérie: až 5 rokov

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela
Farba: biela
Typ zariadenia: bezdrôtový
Použitie: vnútorná / vonkajšia
Detekčný element: 2x PIR senzor
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.