WiFi kamera

8 položiek celkom
WiFi PTZ kamera
€29,99
W5
Nous_Smart_WiFi_kamera_1080p
€22,99
W3
Sonoff GK 200MP2 B
Sonoff WiFi otočná kamera
Momentálne nedostupné
€30
GK-200MP2-B
Sonoff cam slim balenie
€37
S-CAM
Videovrátnik tuya ZC-IP02S

Bezdrôtové WiFi alebo aj IP kamery nájdu využitie v rodinných domoch, bytoch, rekreačných obydliach, firmách, ako aj v kanceláriách či priestoroch, kde je nutné zabezpečiť ochranu osôb a majetku. Na WiFi kamerách oceníte ich pohodlné ovládanie odkiaľkoľvek. 

WiFi kamera do bytu vám umožní sledovať situáciu v reálnom čase

Máte domácich miláčikov či deti a potrebujete si na chvíľu odbehnúť k susede alebo do obchodu? Situáciu v byte budete mať pod kontrolou vďaka WiFi kamere.

Bezdrôtová WiFi kamera komunikuje s ostatnými inteligentnými zariadeniami

Ako sa ovláda IP kamera? Jednoducho prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo počítača. V porovnaní s klasickými káblovými kamerami majú vyššiu kvalitu obrazu a nižšie riziko rušenia signálu. 

Najlepšia bezpečnostná kamera: WiFi technológia vám to zjednoduší

WiFi kamery nemusíte zapájať do elektrickej siete, vďaka čomu sa vám otvárajú dvere možností, ako ich využiť. Zabudnite na zapájanie káblov. Kameru stačí pripojiť na WiFi sieť a slobodne umiestniť na miesto, ktoré potrebujete mať pod dohľadom. V našej ponuke nájdete interiérové WiFi kamery, ktoré môžete nainštalovať do kritických oblastí domu/bytu/kancelárie/ (nad trezor, komodu s cennosťami, dvere apod.). Vonkajšie WiFi kamery vám umožnia sledovať záhradu, garáž, vonkajšie dvere i príjazdovú cestu. V prípade nehody či vandalizmu budete mať k dispozícii rukolapný dôkaz.

Ako funguje kamera na WiFi?

Na spojazdnenie bezdrôtovej kamery budete potrebovať dobíjacie batérie. Čo sa týka vonkajších kamier, niektoré je možné poháňať solárnou energiou. Za zmienku stojí aj fakt, že viaceré modely dokážu efektívne šetriť energiou vďaka pohybovým senzorom. Kamera začne nahrávať, keď senzor zachytí pohyb. 

Mini WiFi kamera je zvyčajne dostupná v dvoch variantoch

Prvým je statická IP kamera, ktorá je schopná zaznamenať stále len istý uhol pohľadu. Pri jej inštalácii si treba dať pozor, aby bola celkom namierená na správne miesto. Lepšou voľbou je určite otočná kamera. V závislosti od značky a modelu sa môže pohybovať vodorovne alebo zvislo. Niektoré WiFi kamery môžete toto otáčanie ovládať na diaľku. Vďaka tomu budete vždy v obraze. 

Aj v smart videovrátnikoch je mikro kamera: WiFi je to jediné, čo budete potrebovať!

Ďalšou z možností, ako zlepšiť bezpečnosť domácnosti, je zaobstarať si videovrátnik. V našej ponuke nájdete smart videovrátniky, ktoré vám vďaka videokamere a mikrofónu umožnia na diaľku komunikovať s človekom, ktorý stojí za dverami. Jediné, čo potrebujete, je pripojenie na WiFi! 

Moderná mini kamera WiFi: špičkové modely sú schopné rozpoznať tváre

Smart vychytávky dnes už zvládnu čokoľvek. Ak si potrpíte na to najlepšie z najlepšieho, určite oceníte funkciu rozpoznávania tváre. V Home System nájdete WiFi kamery od renomovaných výrobcov za tie najlepšie ceny. Dodanie nad 150 eur je u nás zadarmo a v cene produktu vám poskytneme aj technické poradenstvo!

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru