Vonkajšia WiFi kamera

WiFi a LAN kamery na dom sú nenahraditeľným prvkom zabezpečenia domu. Vonkajšie kamery Vám totiž umožnia sledovať Váš pozemok a nezávisle na tom, či ste doma sledovať cez kameru, či nemáte nepozvaného hosťa. Niektoré vonkajšie kamery umožňujú taktiež pokročilé detekcie osôb, prekročenia línie a podobne. 

Určitou kategóriou kamier na dom sú aj videovrátniky. Práve tieto prvky sú často prvou vonkajšou kamerou, aj keď sa to nemusí hneď zdať. Videovrátnik totiž popri svojej základnej funkcií komunikácie s návštevníkmi ponúka aj možnosť sledovať pred Vášho domu cez vonkajšiu kameru, ktorá je vždy súčasťou týchto zariadení. Aj videovrátniky poskytujú možnosť nahrávania záznamu z kamey a často sú osadené aj pohybovými senzormi a podobne.

Pri výbere správnej vonkajšej kamery je dôležité určiť si, akým spôsobom ich chcete pripojiť (WiFi/LAN) a veľmi dôležitá je taktiež šírka objektívu, čo znamená, ako široko kamera vidí. Veľkým kritériom je však aj cena, pretože kamery sú kategóriou, kde sa cena dokáže pohybovať od niekoľkých desiatok eur až po tisíce eur.

 

12 položiek celkom
Otocna kamera NOUS_W6
kamera exterier
€39
NOUS_W7P
Kompaktny_videovratnik_Akuvox_E12S
€165,60
AKUVOX-E12S
Aqara smart video doorbell
Tip
AQARA-SVD-C03
Kamera eWelink
Novinka
€66
GK-200BF6D
Solarna WiFi kamera
Novinka
€79,90
15192
TUYA zvoncek s kamerou
Novinka
€87
3098
Kompaktny_videovratnik_Akuvox_E12W_s_WiFi
€182,40
AKUVOX-E12W
Videovratnik_Google_Nest_(bateriovy) GOO_GWX3T

Vďaka vonkajším WiFi kamerám môžete mať váš dom nonstop pod kontrolou. Či už ste doma, v práci alebo odcestovaní na dovolenke, na bezpečnosť rodiny a majetku môžete dohliadať prostredníctvom spoľahlivého strážcu – WiFi kamery. Jednoducho ju stačí pripojiť na vašu WiFi sieť a spárovať so smartfónom či tabletom, cez ktoré budete sledovať situáciu. 

WiFi kamera na dom: vonkajšia spoľahlivá pomocníčka pre zabezpečenie objektu

Vonkajšie IP kamery sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, ako je dážď, vietor, sneh či prach. Pokiaľ je to možné, kameru sa snažte umiestniť tak, aby na ňu priamo nepršalo. Predsa len, všetko má svoju životnosť. Čím lepšie podmienky, tým vám produkt vydrží dlhšie. Nezabudnite si prečítať pokyny výrobcu. 

WiFi kamera vonkajšia: otočná konštrukcia pre ešte lepší prehľad

Na trhu sa stretnete s dvomi typmi – statickou a otočnou kamerou. Statická IP kamera zachytáva len jeden uhol a je dôležité, akú šírku objektívu si vyberiete. Ak by ste ju mali nasmerovanú na príjazdovú cestu a rozhodnete sa, že chcete sledovať vašu záhradu, musíte ju otočiť manuálne. Pohyblivá kamera predstavuje oveľa flexibilnejšie riešenie. Pokiaľ bývate vo frekventovanej oblasti či na mieste, kde je zvýšený vandalizmus, otočná kamera je určite lepšou voľbou. Prostredníctvom aplikácie v smartfóne môžete meniť uhly jej zamierenia a sledovať situáciu v okolí. Pohodlne z domova alebo ktoréhokoľvek miesta na svete. 

Kamera na dom: WiFi technológia vám uľahčí inštaláciu

Zabudnite na namáhavú inštaláciu, ako je to pri klasických drôtových bezpečnostných kamerách. Nemusíte si robiť starosti s datovými káblami a ani si na pomoc zavolať odborníka. S montážou WiFi kamery si vystačíte aj sami. Niektoré varianty sú poháňané batériami, prípadne solárnymi panelmi. Pokiaľ to však s kamerami myslíte vážne, vtedy je ich inštaláciu lepšie ponechať na odborníkov. Kontaktujte nás a my Vás spojíme s inštalatérom, ktorý Vám kamery na dom nainštaluje.

WiFi kamera na dom a jej výhody v kocke

  • máte pod kontrolou majetok, keď ste odcestovaní,
  • ide o jeden z najúčinnejších prostriedkov na ochranu pred zlodejmi,
  • v prípade vlámania či vandalizmu v okolí máte okamžite k dispozícii dôkazový materiál,
  • možnosť prepojenia s inteligentným zariadením,
  • výborná kvalita a ostrosť vďaka širokému rozlíšeniu,
  • nočné videnie a kvalitné kamerové záznamy aj za tmy.


Chráňte sa pred zlodejmi a prezrite si ponuku našich vonkajších WiFi kamier. Čo sa týka zabezpečenia interiéru a cenností, moderná WiFi kamera je tiež dobrou investíciou. V prípade, že vás zaujímajú aj iné vychytávky na dom a, za povšimnutie stojí určite aj kategória videovrátnik. Radi vám poradíme.

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru