Vonkajšia WiFi kamera

5 položiek celkom

Vďaka vonkajším WiFi kamerám môžete mať váš dom nonstop pod kontrolou. Či už ste doma, v práci alebo odcestovaní na dovolenke, na bezpečnosť rodiny a majetku môžete dohliadať prostredníctvom spoľahlivého strážcu – WiFi kamery. Jednoducho ju stačí pripojiť na vašu WiFi sieť a spárovať so smartfónom či tabletom, cez ktoré budete sledovať situáciu. 

WiFi kamera: vonkajšia spoľahlivá pomocníčka pre zabezpečenie objektu

Vonkajšie IP kamery sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, ako je dážď, vietor, sneh či prach. Pokiaľ je to možné, kameru sa snažte umiestniť tak, aby na ňu priamo nepršalo. Predsa len, všetko má svoju životnosť. Čím lepšie podmienky, tým vám produkt vydrží dlhšie. Nezabudnite si prečítať pokyny výrobcu. 

WiFi kamera vonkajšia: otočná konštrukcia pre ešte lepší prehľad

Na trhu sa stretnete s dvomi typmi – statickou a pohyblivou kamerou. Statická IP kamera zameriava len jeden uhol. Ak by ste ju mali nasmerovanú na príjazdovú cestu a rozhodnete sa, že chcete sledovať vašu záhradu, musíte ju otočiť manuálne. Pohyblivá kamera predstavuje oveľa flexibilnejšie riešenie. Pokiaľ bývate vo frekventovanej oblasti či na mieste, kde je zvýšený vandalizmus, otočná kamera je určite lepšou voľbou. Prostredníctvom aplikácie v smartfóne môžete meniť uhly jej zamierenia a sledovať situáciu v okolí. Pohodlne z domova alebo ktoréhokoľvek miesta na svete. 

Kamera na dom: WiFi technológia vám uľahčí inštaláciu

Zabudnite na namáhavú inštaláciu, ako je to pri klasických drôtových bezpečnostných kamerách. Nemusíte si robiť starosti so žiadnymi káblami a ani si na pomoc zavolať odborníka. S montážou WiFi kamery si vystačíte aj sami. Niektoré varianty sú poháňané batériami, prípadne solárnymi panelmi. Súčasťou produktu je prijímač, prostredníctvom ktorého kameru pripojíte k WiFi a k vami preferovaným zariadeniam.

WiFi kamera na dom a jej výhody v kocke

  • máte pod kontrolou majetok, keď ste odcestovaní,
  • ide o jeden z najúčinnejších prostriedkov na ochranu pred zlodejmi,
  • v prípade vlámania či vandalizmu v okolí máte okamžite k dispozícii dôkazový materiál,
  • možnosť prepojenia s inteligentným zariadením,
  • výborná kvalita a ostrosť vďaka širokému rozlíšeniu,
  • nočné videnie a kvalitné kamerové záznamy aj za tmy.


Chráňte sa pred zlodejmi a prezrite si ponuku našich vonkajších WiFi kamier. V cene produktu je zahrnuté technické poradenstvo. Čo sa týka zabezpečenia interiéru a cenností moderná WiFi kamera je tiež dobrou investíciou. V prípade, že vás zaujímajú aj iné vychytávky na dom a, za povšimnutie stojí tiež meteostanica Popp či inteligentný videovrátnik. Radi vám poradíme.

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru