Ajax DoorProtect - Detektor otvorenia okien a dverí

Kód: AJAX7063 AJAX7062 Zvoľte variant
€42,25 €35,21 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Ajax DoorProtect vďaka miniatúrnym high-end senzorom a bezdrôtovej komunikácii umožňuje zabezpečenie okien a dverí na niekoľkých podlažiach budovy. Detektor disponuje konektorom pre pripojenie drôtového detektora či zariadení s NC výstupom.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Zariadenie zistí, že dvere alebo okno sa otvárajú pomocou britských špičkových jazýčkových spínačov, na ktoré pôsobí magnetické pole. Môže pracovať v režime vysielača a vysiela signál z káblového senzora do rozbočovača.

  • Overovanie na zabránenie falšovaniu
  • Detekcia rušenia a šifrovanie komunikačných kanálov
  • Alarm sabotáže

Prístroj sa skladá z dvoch modulov - detektora a magnetu. Sada obsahuje dva magnety: veľký magnet je nainštalovaný vo vzdialenosti do 2 cm a malý magnet do 1 cm.

netesnos-6_orig

Ajax_door_protect  

        Technická špecifikácia:

  • Typ detektora: Bezdrôtový
  • Detekčný element: Jazýčkový kontakt, magnet
  • Použitie: Vnútorné priestory
  • Montáž: Povrchová
  • Detekčná vzdialenosť: Až 10 mm
  • Pripojenie externého detektoru: Áno 

 

Pripravené na prevádzku priamo z krabice: batéria je už nainštalovaná, preto nie je potrebné detektor rozoberať. Jediným kliknutím sa dá pripojiť k rozbočovaču v mobilnej aplikácii. Môže byť namontovaný na SmartBracket za pár minút.

AJAX BANNER 

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
Typ detektora: Bezdrôtov
Detekčný element: Jazýčkový kontakt, magnet
Použitie: Vnútorné priestory
Montáž: Povrchová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.