Ajax Combi Protect - Detektor pohybu a rozbitia skla

Kód: AJAX7170 AJAX7167 Zvoľte variant
€103 €85,83 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Bezdrôtový kombinovaný PIR detektor pohybu a rozbitia skla Ajax CombiProtect detekuje už prvý krok každého narušiteľa v stráženom priestore, pričom ignoruje pohyb domácich maznáčikov, prievan a ďalšie príčiny falošných poplachov.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Bezdrôtový kombinovaný detektor pohybu a skla. Zariadenie pomáha zabezpečiť miestnosť pred votrelcami vstupujúcimi cez dvere a okná a monitoruje aktuálny stav skla.

 • Funguje až 5 rokov bez výmeny batérie
 • Ignoruje zvieratá s hmotnosťou do 20 kg a výškou do 50 cm
 • Detekuje pohyb vo vzdialenosti do 12 m
 • Overovanie na zabránenie falšovaniu
 • Detekcia rušenia a šifrovanie komunikačných kanálov
 • Alarm sabotáže

Prístroj kombinuje funkcie dva detektori - detektor pohybu a detektor rozbitia skla. Zisťuje pohyb v miestnosti až do vzdialenosti 12 ma registruje rozbité sklo vo vzdialenosti do 9 m od okna. Prístroj detekuje pohyb aj v horúcom podnebí pomocou kompenzácie teploty. Filtruje falošné poplachy spôsobené hromom, štekaním psov alebo zvukom prechádzajúcich kamiónov.

Screenshot 2020-05-21 at 13.31.40

Pripravené na prevádzku priamo z krabice: batéria je už nainštalovaná, preto nie je potrebné detektor rozoberať. Jediným kliknutím sa dá pripojiť k rozbočovaču v mobilnej aplikácii. Môže byť namontovaný na SmartBracket za pár minút.

AJAX BANNER

Technické parametre:

 • Typ detektora: Bezdrôtový
 • Použitie: Vnútorné priestory
 • Detekčný element: PIR senzor, elektretový mikrofón
 • Dosah detekcie pohybu: Až 12 m
 • Citlivosť detekcie: Nastaviteľná (3 úrovne)
 • Detekčný uhol: 88.5 ° horizontálne / 80 ° vertikálne
 • Detekčná vzdialenosť / uhol rozbitia skla: Až 9 m / 180 °
 • Odporúčaná inštalačná výška: 2.4 m
 • Funkcia ignorovanie pohybu zvierat: Do hmotnosti 20 kg a výšky 50 cm
 • Ochrana proti sabotáži: Áno

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
Typ detektora: Bezdrôtový
Použitie: Vnútorné priestory
Detekčný element: PIR senzor, elektretový mikrofón
Dosah detekcie pohybu: Až 12

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.