Ajax Leaks Protect - Detektor úniku vody a zaplavenia

Kód: AJAX8050 AJAX8065 Zvoľte variant
€57,27 €47,73 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Bezdrôtový záplavový detektor Ajax LeaksProtect je miniatúrny detektor úniku vody, ktorý Vás behom pár sekúnd informuje o zaplavenie stráženého priestoru.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Prístroj detekuje prvé príznaky zaplavenia, len čo sa voda dostane na jeden zo štyroch párov kontaktov na spodku detektora. Prístroj má krytie IP65, čo znamená, že je úplne chránený pred prachom a vlhkosťou. Môže byť nainštalovaný za jednu minútu. Detektor musí byť umiestnený iba na podlahe pod práčkou, umývačkou riadu, vaňou alebo radiátorom.

Screenshot 2020-05-22 at 10.28.04

Autentizácia na ochranu proti narušeniu. Kryt detektora je chránený proti sabotáži. Nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd. Vodotesný kryt so stupňom krytia IP65 a 8 poniklovanými kontaktmi. Šifrovaná komunikácia.

AJAX BANNER

AJAX_LeaksProtect_black  

        Technické parametre:

  • Typ detektora: Bezdrôtový
  • Detekčný element: 8x poniklovaný kontakt
  • Použitie: Vnútorné priestory
  • Montáž: Voľným položením
  • Ochrana proti sabotáži: Áno
  • Výkon rádiového signálu: 8.76 dBm / 7.52 mW 
  • Komunikačný protokol: Jeweller (868.0 - 868.6 MHz)
  • Dosah rádiového signálu: Až 1 300 m 
  • Napájanie: 2x batérie AAA 3 V DC
  • Výdrž batérie: Až 5 rokov


Automatické ukončenie poplachu pri odtoku alebo vyschnutiu vody. Úspora energie vďaka automatickej regulácii vysielacieho výkonu v závislosti od vzdialenosti od Ajax Hubu. Obojsmerná komunikácia s Ajax Hubom pre jednoduché testovanie a nastavenie. Výdrž batérií až 5 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
Typ detektora: Bezdrôtový
Detekčný element: 8x poniklovaný kontakt
Použitie: Vnútorné priestory
Montáž: Voľným položením

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.