Ajax Motion Protect Plus - Bezdrôtový duálny detektor pohybu

Kód: AJAX8227 AJAX8220 Zvoľte variant
€88,76 €73,97 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Bezdrôtový duálny PIR detektor pohybu s dodatočným mikrovlnným senzorom Ajax MotionProtect Plus detekuje už prvý krok každého narušiteľa v stráženom priestore, pričom spoľahlivo ignoruje pohyb domácich maznáčikov a ďalšie príčiny falošných poplachov.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Bezdrôtový detektor pohybu, ktorý upozorňuje majiteľa na prvé náznaky narušenia domácnosti alebo kancelárie. Detektor je pripevnený k stene pred dverami a na iných miestach. Zariadenie automaticky zvyšuje alebo znižuje citlivosť senzora, aby bolo možné presne zistiť pohyb počas horúceho a chladného počasia.

Screenshot 2020-05-21 at 12.41.34

Pripravené na prevádzku priamo z krabice: batéria je už nainštalovaná, preto nie je potrebné detektor rozoberať. Jediným kliknutím sa dá pripojiť k rozbočovaču v mobilnej aplikácii. Môže byť namontovaný na SmartBracket za pár minút.

AJAX BANNER

Inštalácia pomocou držiaka SmartBracket bez nutnosti demontovania krytu detektora. Detekčné zóny a kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie. Jednoduché pridanie do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu. Možnosť integrácie do systémov iných výrobcov prostredníctvom integračných modulov Ajax (uartBridge / ocBridge Plus).

Screenshot 2020-05-27 at 09.37.40

Je možná astaviteľná citlivosť detekcie v 3 úrovniach. Výdrž batérie až 7 rokov. Detekčný algoritmus SmartDetect ignoruje pohyb zvierat s hmotnosťou do 20 kg a výškou do 50 cm. Fresnelova šošovka vyrobená z materiálu POLY IR4 a high-end pyroelektrické senzor Excelitas eliminujú falošné poplachy spôsobené odrazmi svetla a elektromagnetickým rušením. Obojsmerná komunikácia s Ajax Hubom pre jednoduché testovanie a nastavenie. Digitálne teplotná kompenzácia umožňuje bezchybnú prevádzku nezávisle na klimatických podmienkach v stráženom priestore.

Technická špecifikácia:

  • Typ detektora: Bezdrôtový
  • Použitie: Vnútorné priestory
  • Detekčný element: PIR senzor, mikrovlnný senzor 24 GHz
  • Dosah detekcie pohybu: Až 12 m
  • Citlivosť detekcie: 3 úrovne nastavenia (nízka / stredná / vysoká)
  • Detekčný uhol: 88.5 ° horizontálne / 80 ° vertikálne
  • Odporúčaná inštalačná výška: 2.4 m
  • Funkcia ignorovanie pohybu zvierat: Do hmotnosti 20 kg a výšky 50 cm
  • Dodatočná ochrana: Mikrovlnný senzor pre filtrovanie falošných poplachov
  • Ochrana proti sabotáži: Áno

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
Typ detektora: Bezdrôtový
Použitie: Vnútorné priestory
Detekčný element: PIR senzor
Dosah detekcie pohybu: Až 12 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.