Homey PRO (early 2023) v zvýhodnených sadách

Homey PRO 2023 za najlepšiu cenu

Na Homey PRO (early 2023) riadiacu jednotku sa mnohý z Vás veľmi tešili a samozrejme, my nie sme výnimkou. Táto skvelá riadiaca jednotka toho dokáže naozaj veľa a vy si môžete zo svojho domu urobiť naozaj Smart Home. My sa zase tešíme z veľmi nízkej miery reklamácie a skvelej stability tohto systému, takže pre nás menej práce :-) 

Teraz, keď konečne táto riadiaca jednotka prišla na sklad, často sa nás pýtate na zľavu. V ponuke sú predsa aj iné, lacnejšie riadiace jednotky ako je FIBARO Home Center 3 Lite alebo Smart Things Hub, Aqara Camera Hub G2H či Hubitat, ktoré toho dokážu taktiež dosť. Homey sa pri nich zdá byť ako príliš drahé riešenie.

Pravdou však ostáva, že Homey PRO 2023 ponúka skvelý výkon, širokú podporu zariadení, jednoduché nastavenia a prakticky v ničom Vás nebude obmedzovať. Homey PRO má akoby všetko najlepšie zo všetkých jednotiek priamo v sebe - Podpora Matter, Master/slave konfigurácia, Z-Wave, Zigbee, WiFi, 433Mhz, podpora HomeKit, je lokálny a má aj LAN adaptérProste mu nič nechýba. A to je dôvod, prečo je cenovka vyššia.

My Vás však vždy radi potešíme lepšou cenou, akú nájdete u konkurencie. To však pri Homey PRO 2023 nie je ľahké. Homey je totiž výborný vo všetkom, na čo si spomeniete, ale nie je moc dobrý v zľavách :) My sme sa však trochu pohrali s tým, aké možnosti máme a pripravili sme pre Vás niekoľko zvýhodnených sád, kde získate zľavu nie len na pridané produkty, ale aj na samotný HOMEY PRO 2023. Dovoľte mi v rýchlosti tieto sady predstaviť:

Zvýhodnená sada Homey PRO 2023 a FIBARO moduly

Táto sada je určená pre tých, ktorí chcú ísť overenou značkou FIBARO. V sade nájdete okrem Homey PRO aj tri ďalši produkty. 

  • FIBARO RGBW modul - vďaka tomuto modulu si môžete do Homey pripojiť LED pásy.
  • FIBARO Double Smart Modul - najuniverzálnejší modul, vďaka ktorému si pripojíte snaď všetko.
  • FIBARO modul na ovládanie žalúzií - Skvelý modul na ovládanie žalúzií, roliet a iných motorov.

Vďaka pridaniu FIBARO produktov do tejto sady sa nám podarilo znížiť ceny sady až o 16%Vy tak máte možnosť získať zľavu 16% aj na riadiacu jednotkou Homey PRO.

Homey_PRO_sada


Zvýhodnená sada Homey PRO 2023 a Aqara senzory

Produkty Aqara určite nie je potrebné predstavovať. Tieto senzory sú kvalitné, malé a za super cenu. Do tejto sady sme pre Vás pridali:

  • Aqara senzor pohybu - skvelý na automatizáciu osvetlenia
  • Aqara senzor teploty a vlhkosti - aby ste presne vedeli, kedy kúriť, chladiť a vetrať
  • Aqara smart zásuvku - aby ste mali možnosť zariadenia jednoducho ovládať

Aj keď produkty výrobcu Aqara sa nie veľmi kamarátia so zľavami, tak aj tu sa nám podarilo vyžmýkať 5% na celú sadu

Homey_PRO_sada_Aqara


Zvýhodnená sada Homey PRO 2023 a videovrátnik Doorbird

Videovrátnici sú jedným z tých produktov, ktoré neviete, že potrebujete, ale keď ich máte tak si už neviete predstaviť, ako ste bez nich existovali. O to viac, ak ich prepojíte aj na otváranie dverí. Preto sme pre Vás pripraili aj sadu Homey PRO spolu s videovrátnikom DoorBird D101s, čo je výborný videovrátnik za aktuálne najlepšiu cenu z celej ponuky tohto výrobcu.

Keďže v sade sú len dva produkty, tak zľava 10% je celkom zaujímavá. A hlavne, tohto videovrátnika inde so zľavou nenájdete.

Homey_PRO_sada_Doorbird


Zvýhodnená sada Homey PRO 2023 a Zigbee bodovky Gledopto

Toto je skvelá zostava pre ľudí, ktorí sa radi hrajú so svetlom. Bodovky Gledopto sú totiž naozaj skvelé, keď ide o ich farebnosť, kvalitu diód ale aj o to, ako dobre si vedia poradiť s teplotou bielého svetla. My sme ich do tejto sady dali rovno 5 kusov, pretože sú také skvelé, že ak ich už otestujete, budete ich chcieť všade.

Spolu s týmito bodovkami sa nám podarilo vyčarovať zľavu až 16%

Homey_PRO_sada_gledopto


Zvýhodnená sada Homey PRO 2023 a skvelý displej Rithum Switch

Ako sa hovorí, to najlepšie nakoniec. Ak ste ešte nemali možosť vidieť, čo dokáťe Rithum Switch, tak si to určite prečítajte. Je to totiž naozaj profi, kvalitný, rýchly a dizajnovo podarený displej na stenu, vďaka ktorému môžete ovládať nie len scény v Homey, ale aj hudbu v celom dome a dokonca aj kúrenie v jednotlivých zónach. Verte nám, toto je produkt, ktorý keď skúsite, nebudete ľutovať aj napriek jeho cenovke. Navyše, Rithum v posledných mesiacoch priniesol kopec skvelých aktualizácií a to, ako sa teraz dá pracovať so scénami je priam okúzľujúce.

Sadu Homey a Rithum kúpite len u nás a my Vám na ňu radi dáme zľavu 15%, pretože vieme, že vás tieto produkty nadchnú.

Homey_PRO_sada_rithum

Ak ste si medzi týmito sadami nenašli to svoje, skúste sa pozrieť na náš Zoznam zvýhodnených sádmožno Vám padne niečo do oka :-)