LAN adaptér pre HOMEY PRO 2023

Kód: HOMEY_ADAPTER
Funguje s Homey
Značka: Athom
€29 €24,17 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

LAN adaptér pre pripojenie HOMEY PRO 2023 do siete pomocou dátového kábla.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Pokiaľ sa pri riadiacej jednotke Homey PRO 2023 chcete vyhnúť pripojeniu do siete pomocou WiFi, je možné použiť tento originálny adaptér.

Adaptér umožní pripojenie HOMEY PRO pomocou dátového kábla do Vášho Routra, vďaka čomu zabezpečíte spoľahlivú komunikáciu aj na miestach, kde nie je dobrý dosah WiFi siete. Rýchlosť až 480Mbps zaručuje plynulý chod. 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Pripojenie: LAN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Athom má vo svojej ponuke len jeden produkt, a tým je riadiaca jednotka Homey. To však nijako neuberá na pridanej hodnote. Táto riadiaca jednotka patrí medzi TOP riadiace jednotky na trhu vďaka kvalite prepracovania svojho systému a jednoduchosti používania. Navyše len ťažko budete hľadať podporu viacerých protokolov ako ponúka Homey.

Aj vďaka tomu je Homey vynikajúcim riešením, ak ste začali budovať svoju inteligentnú domácnosť na prvkoch WiFi alebo na iných Smart zariadeniach a teraz ich chcete dať do jedného systému inteligentnej domácnosti.

Pokiaľ však chcete riešenie, v ktorom môžete systém aj programovať pomocou LUA kódu, má Homey taktiež riešenie. Po nainštalovaní appky sa totiž jeho možnosti rozšíria aj o túto funkcionalitu. Výborné, však.

           Homey + Text Portrait