Sada - Homey PRO (Early 2023) + Rithum Switch

Kód: HOMEY-PRO-2023_SET5
Tip
Značka: Athom
€698 –15 %
Homey PRO sada rithum
€698 –15 % €593 €494,17 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Zvýhodnená sada obsahuje:

  • 1x Homey PRO (early 2023)
  • 1x Rithum switch displej

Homey PRO vo verzií Early 2023 prináša nie len nový dizajn, ale aj podporu Zigbee, Z-Wave, WiFi, 433Mhz, Infra, Matter či Thread. Je to riadiaca jednotka bez kompromisov.

 

Na Homey PRO 2023 sa nevzťahujú zľavy.

 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Zvýhodnená sada Homey PRO (Early 2023) a Rithum Switch

 

Sada produktov, ktorá Vám umožní ušetriť pri nákupe Homey PRO (Early 2023). Vďaka zľave na celkovú zostavu môžete získať za zvýhodnenú cenu riadiacu jednotku Homey PRO (Early 2023) spolu s displejom Rithum Switch, ktorý Vám umožní dokonalé ovládanie scén, kúrenia ale aj hudby vo Vašom dome

Sada obsahuje:

Homey PRO (2023) - Jediná riadiaca jednotka, ktorú budete potrebovať!

Homey PRO vo verzií 2023 prináša to, čo sme poznali zo predchádzajúcich generácií Homey avšak rýchlejšie, výkonnejšie a s novými funkciami. Homey v novej verzií pristúpil k dizajnovej zmene a pokračoval v trende, ktorý začal Homey Bridge.

Homey_PRO

Podporuje všetko, načo si spomeniete

Homey PRO je naozaj jediná riadiaca jednotka, ktorú budete potrebovať. Vďaka podpore komunikačných protokolov WiFi, Z-Wave 700 a Zigbee 3.0 môžete komunikovať s obrovským množstvom produktov pre Smart Home. Homey však aj tu pridalo anténu na 433Mhz, takže aj zariadenie s týmto protokolom pobežia. Vďaka infra potom môžete ovládať TV, audio systém a podobné.
Čo je ale skvelým prekvapením je budúca podpora Matter (Q2 2023) a Thread (Q3 2023). s Homey PRO ste tak pripravený na budúcnosť.

Homey_PRO_Protokoly

 

Absolútne skvelý výkon

Homey PRO (2023) má nie len výkonnejšie antény, ale aj vyšši výkon hardvéru. Procestor má výkon 1,8GHz, čo je 3,5x viac ako predchádzajúci model. Dvojnásobná RAM (2GB) a dvojnásobné uložisko (8GB eMMC) oproti predchádzajúcej verzie určite taktiež potešia. 

Lokálne pripojenie

Homey PRO (2023) sa nezmenilo v tom, na čom záleží. Stále ide o lokálny Smart Home systém a na svoje fungovanie si nevyžaduje cloud. Samozrejme, ak sa chcete na Homey pripájať na diaľku, internet potrebný je, avšak všetka automatizácia je uložená u Vás doma. Novinkou v tomto prípade je však možnosť pripojiť HOMEY PRO do siete aj pomocou LAN pripojenia. Na toto je potrebné dokúpiť extra Ehternetový adaptér.

Homey_LAN_pripojenie

Satelitný režím - skvelá novinka pre veľké systémy

Homey PRO (2023) konečne prichádza s niečim, čo bolo doteraz dominantou FIBARO systému. Možnosť prepojenia viacerých jednotiek do jedného celku. Vy tak môžete vo Vašom dome alebo firme umiestniť viac riadiacích jednotiek Homey a používať ich spolu ako jeden systém. Vďaka tomu poriadne rozšírite dosah a rozšírite svoje možnosti. Táto konfigurácia MASTER-SLAVE je možná s riadiacími jednotkami Homey Bridge, kde Homey PRO je master a Homey Bridge je slave.

Homey_family

Lokálna záloha

Áno, je to tak, Homey PRO má lokálnu zálohu. Vy tak môžete mať aj zálohu Vášho systému v teple Vášho domova. Vyhnete sa tak prípadným poplatkom za cloudové zálohy, ktoré sú však stále možné a sú automatické a stoja len 10€ ročne.

Homey_PRO_zaloha

Advanced Flows sú teraz v cene

Presne tak, advanced flows, ktoré Vám dávajú naozaj pokročilé možnosti tvorenie automatizácie a sú super prehľadne sú teraz v cene. Je to skvelá správa najmä preto, že cena Homey PRO 2023 sa oproti predchádzajúcej verzií nezmenila. Vy tak máte lepší výkon a prémiové funkcie k dispozícií za rovnakú cenu.

Homey_advanced_flows

Homey Script

Že Vám Advanced flow nestačia, chcete to poriadne, ako to má byť? Potom práve pre Vás je skvelou správou podora Homey Script ako aj Experimentálneho režimu. Kódujte, vytvárajte virtuálne zariadenia ako len chcete.

Homey_script

 

Celý Váš dom vo vrecku

S bezplatnou Homey aplikáciou ste vždy tak trochu doma. Prijímate notifikácie zo senzorov alebo zvončeka, ovládate osvetlenie, zámky, zabezpečenie a kúrenie - odkiaľkoľvek na svete.

Ale to nie je všetko. Obnovená aplikácia Homey pre smartfóny vás umožňuje jednoducho manažovať a budovať automatizáciu vo Vašom dome. Nastavovanie scén, riadenie užívateľov, tvorba automatiky - všetko zvládnete len cez mobilnú aplikáciu.

Predstavenie HOMEY PRO 2023

Webová aplikácia

V roku 2021 Homey predstavil novú webovú aplikáciu. Ak sa pýtate, čo to je, tak vysvetlenie je jednoduché. Je to aplikácia, ktorú si môžete otvoriť cez internetový prehliadač, nech ste kdekoľvek a môžete cez ňu jednoducho ovládať a nastavovať svoje Homey. Aplikácia je navyše veľmi dobre zvládnutá a nové funkcie pribúdajú každý mesiac.

homey-web-app-homescreen

 

 

Domáce centrá od Fibara - ako si vybrať_ Prečítajte si na našom BLOGU.

Váš dom, Vaše pravidla

Nastavte si, aby sa Vaše svetlo vyplo keď zapnete TV. Aby sa zapla Vaša obľúbená hudba keď prídete domov. Vypnite celý dom keď si ľahnete do postele. Zapnite svetlo v chodbe keď Vám niekto zazvoní na zvonec. Kreativite sa tu medze nekladú.

Kombinovanie zariadení, hudby ich vzájomné nastavovanie je vďaka Homey aplikácií detskou hračkou. Všetko môžete jednoducho manažovať.

homey

 

Nekonečné možnosti a sloboda

Homey podporuje až 9 bezdrôtových protokolov:  Zigbee, Z-Wave, WiFi, Bluetooth, Infrared, 433MHz and 868MHz. Vo verzií 2023 navyše Matter a Thread. Vďaka tomu sa môže rozprávať s tisíckami zariadení. Samozrejme, podpora nových zariadení neustále pribúda a to aj vďaka otvorenej platforme. 

Screen Shot 2018-04-06 at 10.00.37

Pretože Homey podporuje toľko protokolov, vy máte slobodu výberu a nemusíte si vybrať všetky zariadenia od jediného výrobcu. Vďaka tomu máte možnosť si vybrať presne to zariadenie, ktoré chcete - teraz, aj v budúcnosti. 

 Homey App — Flow

 

hlavic-ka-blogu-14_orig

 

Ovládajte to tak, ako chcete vy

Váš dom môžete ovládať presne tak, ako chcete vy. Homey ponúka bezplatné aplikácie, vďaka čomu môžete Váš dom ovládať aj na diaľku.

Samozrejme, dnes už chceme ovládať všetko aj hlasom. Preto Homey podporuje hlasových asistentov Amazon Alexa aj Google Asistent. Vďaka tomu môžete hlasom ovládať akékoľvek zariadenie vo Vašom dome. 

Niekedy je však možnosť jednoducho stlačiť tlačítko naozaj nenahraditeľná. Homey podporuje bezdrôtové tlačítka a diaľkové ovládače a vďaka tomu ich môžete používať tam, kde potrebujete. Napríklad pri vchodových dverách, pri posteli či v kuchyni. Tlačítkami si môžete vytvoriť presne takú atmosféru, akú máte radi. 

 

Homey App — Music

Podporované zariadenia a služby

Homey sa dokáže prepojiť so službami a zariadeniami, ako napríklad Sonos, Philips Hue, Nest, Chromecast, Spotify Connect, IKEA Tradfri, Alexa, Google Home, Tado, Somfy, Xiaomi, Fibaro, Qubino, Netatmo, Trust Smart Home, TP-Link, IFTTT, Nanoleaf, LIFX, Aeotec, Nuki, Danalock a mnoho ďalšími.

Recenzia%20Homey%20Smart%20home

 

Pre kompletný zoznam podporovaných služieb a zariadení navštívte https://apps.athom.com

O tomto zariadení si môžete prečítať aj na našom blogu, kde sa dozviete viac informácií o jeho fungovaní. Článok nájdete TU.

Ako na aktualizáciu (1) 

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky pre Smart Home
Záruka: 2 roky
? Typ zariadenia: Riadiaca jednotka
? Napájanie zariadenia: 5VDC
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus, Zigbee, WiFi, Infrared, NFC, 868 MHz, 433 MhZ
? Farba zariadenia: Čierna
Procesor: Quad Core 1,8 GHz CPU
Pamäť: 2 GB Memory, 8GB Flash
Audio výstup: Nie je
Napájanie: 5V ⎓ 2.0A
Podporované zariadenia: https://www.athom.com/en/talks-with-homey/
Možnosť pripojenia cez LAN: Áno - s extra adapterom
Protokol: Z-Wave 700, Zigbee 3.0, WiFi, 433Mhz, Ir, Matter, Thread

Všetko je pripojené

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Athom má vo svojej ponuke len jeden produkt, a tým je riadiaca jednotka Homey. To však nijako neuberá na pridanej hodnote. Táto riadiaca jednotka patrí medzi TOP riadiace jednotky na trhu vďaka kvalite prepracovania svojho systému a jednoduchosti používania. Navyše len ťažko budete hľadať podporu viacerých protokolov ako ponúka Homey.

Aj vďaka tomu je Homey vynikajúcim riešením, ak ste začali budovať svoju inteligentnú domácnosť na prvkoch WiFi alebo na iných Smart zariadeniach a teraz ich chcete dať do jedného systému inteligentnej domácnosti.

Pokiaľ však chcete riešenie, v ktorom môžete systém aj programovať pomocou LUA kódu, má Homey taktiež riešenie. Po nainštalovaní appky sa totiž jeho možnosti rozšíria aj o túto funkcionalitu. Výborné, však.

           Homey + Text Portrait