Minalox 24V svietidla

Svietenie pomocou 24VDC Dual White svietidiel je skvelé nie len vďaka tomu, že je bezpečné, ale správne nastavenia teplôt svetla prispeje aj k Vašej pohode a zdraviu. Teplá biela Vám zaručí úplnú pohodu večer zatiaľ čo studená biela Vás vie nakopnúť počas dňa. Produkty Minalox to zvládajú na výbornú. Vďaka integrácií do systémov Smart home sú ideálnym riešením pre domáce svietenie.

7 položiek celkom

Doba sa mení a s ňou aj potreba na zlepšenie spôsobu osvetlenia. Práve preto do našej ponuky zaraďujeme výrobky značky Minalox, ktorých hlavným znakom je to, že fungujú na 24VDC namiesto bežných 230VAC. To im dáva dve základné výhody - vďaka jednosmernému prúdu tu nie je prítomné žiadne blikanie a zároveň to dáva možnosť používať v jednej žiarovke aj viacero farebných diód. 

V ponuke sú teda klasické E27 či GU10 žiarovky s 24VDC napájaním, bodové či záhradné svietidla taktiež s 24VDC napájaním a možnosťou použiť jednofarebné, RGBW ako aj svetlo s kombináciou teplej a studenej bielej.

Tieto žiarovky sú naozaj revolúciou v svietení a sú vhodné pre všetky nové stavby, kde je možné svetelné okruhy natiahnuť a riadiť pomocou 24VDC. Na ich ovládanie je možné použiť FIBARO RGBW ovládač alebo iný 24VDC ovládač.

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru