MINALOX LED DOWNLIGHT RGBW 8W 24V 38°

Kód: LDL/8/24/38/RGB2700
€35,88 €29,90 bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Toto bodové svietidlo sa vyznačuje tým, že používa 24VDC a ponúka možnosť nastavovania RGB svetla plus obsahuje 2700K bielu diódu pre príjemné teplé svetlo. Prepojením na 24VDC stmievač získate dokonalé možnosti ovládania osvetlenia spolu s riadením farby svetla.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Viete o tom, že pri prebúdzaní by ste mali svietiť teplým svetlom, počas dňa Vás studené svetlo udržuje sviežich a večer by opäť malo svietenie byť príjemné, teplé? A počas filmového večera napríklad farebnou. Vďaka týmto bodovým svetlám to docielite naozaj ukážkovo.

Výhoda týchto bodových svetiel spočíva v tom, že fungujú na 24V jednosmerného prúdu. Na rozdiel od 230V striedavého prúdu tak pri ich svietení a hlavne stmievaní nevzniká blikanie. Zároveň, tieto svietidla umožňujú nastavenie farby svetla v rozmedzí RGB plus obsahujú teplú bielu diódu. Vy tak môžete svietiť takou teplotou svetla, akú práve chcete a zároveň máte možnosť každú miestnosť zaliať farbou.

Bodové svietidlo MINALOX LED DOWNLIGHT RGBW 8W 24V 38° sa vyznačuje nízkou spotrebou energie a svietivým uhlom 38 stupňov.

Ich ovládanie je možné pomocou akéhokoľvek 24VDC stmievača. Keďže tieto bodové svietidla pracujú na jednosmernom prúde, na ich výstupe máte k dispozícií 5 vodičov:

  • + (24VDC)
  • R - pripojenie červenej
  • G - pripojenie zelenej
  • B - pripojenie modrej
  • W - pripojenie bielej

Podľa tohto zapojenia je teda jasné, že svetlo sa reguluje na negatívnej strane. Samozrejme, keďže sa jedná o 24VDC svietidlo, je stmievateľné na celej úrovni.

Upozornenie: Tieto žiarovky nemajú v sebe zabudovaný komunikačný modul. Ide o samostatnú žiarovku, pre ovládanie ktorej je potrebné použiť 24VDC stmievač, napríklad FIBARO RGBW modul prípadne Shelly RGBW modulu. Dôležité je tiež pamätať, že keďže ide o 24VDC svietidlo, je potrebné priviezť do neho to správne napájanie a nezapájať ho priamo na 230VAC!

Model: LDL/8/24/38/RGB2700
Výkon: >400 lm
Príkon: 8W
Napájacie napätie: 24V DC
Chromatickosť: RGB, 2700K
Stmievateľnosť: Áno 
Index podania farieb: CRI >90
Telo: Hliník
Rozmer: Ø85*63mm
Inštalačný otvor Ø68
Prevedenie: Šošovka
Uhol svietenia: 38º

Dodatočné parametre

Kategória: Minalox 24V svietidla
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Nie je
? Farba zariadenia: Biela
Napájanie: 24VDC (nie je súčasťou balenia)
Farba svetla: RGB + 2700K
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Minalox je výrobca jedinečných svietidiel. Výrobky tejto značky sa vyznačujú okrem vysokej kvality spracovania aj tým, že sú napájané 24VDC. Vďaka tomu tieto svietidla netrpia klasickými problémami LED svietidiel, ako je blikanie, slabé stmievanie...

Minalox svietidla sa používajú ako LED pás, takže je potrebné pripájať ich za 24VDC zdrojom a na ich ovládanie použiť 24VDC modul, ako je napríklad FIBARO RGBW, Shelly RGBW alebo Gledopto 5in1.