LED Žiarovka MINALOX A70 E27/10W/24V 2700K

Kód: MNLXA70/E27/10W/24V/2700K
€22,79 €18,99 bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Možno vypadá ako bežná žiarovka. Táto žiarovka MINALOX je však napájaná z 24VDC. Umožňuje teda použiť staré lustre a svietidla na slaboprúde a vďaka tomu ich nádherne stmievať.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Hlavnou nevýhodou 230VAC svietidiel je to, že buď veľa žerú alebo sú LED a zle sa stmievajú. Táto žiarovka MINALOX rieši obidva tieto problémy. IDe totiž o 24V jednosmernú žiarovku. Vďaka tomu sa u nej neprejavuje žiadne blikanie, keď jej intenzitu znížite aj napríklad na minimum.

Pre použitie týchto žiaroviek je samozrejme potrebné 24VDC napájanie, v ideálnom prípade teda slaboprúdová kabeláž na ovládanie svetiel. Následne pripojíte žiarovku na 24VDC stmievač a môžete ju krásne ovládať.

Ich ovládanie je možné pomocou akéhokoľvek 24VDC stmievača. Táto žiarovka je špeciálna v tom, že má E27 maticu. Môžete ju teda použiť do akéhokoľvek starého lustra či lampy, avšak pozor, žiarovka funguje na 24VDC. Takže aj keď je použitá štandardná matica, je potrebné, aby prívod bol 24VDC!

Upozornenie: Tieto žiarovky nemajú v sebe zabudovaný komunikačný modul. Ide o samostatnú žiarovku, pre ovládanie ktorej je potrebné použiť 24VDC stmievač, napríklad FIBARO RGBW modul prípadne Shelly RGBW modulu. Dôležité je tiež pamätať, že keďže ide o 24VDC svietidlo, je potrebné priviezť do neho to správne napájanie a nezapájať ho priamo na 230VAC!

Model: A70
Pätica: E27
Výkon: >1100 lm
Príkon: 10W
Napájacie napätie: 24V DC
Chromatickosť: 2700K
Stmievateľnosť: Áno 
Index podania farieb: CRI 90+
Tvar banky: Guľatý
Rozmer: Ø70
Vyhotovenie: Hliník, TermoPlast

 

Dodatočné parametre

Kategória: Minalox 24V svietidla
Záruka: 2 roky
Napájanie: 24VDC (nie je súčasťou balenia)
Farba svetla: 2700K
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Minalox je výrobca jedinečných svietidiel. Výrobky tejto značky sa vyznačujú okrem vysokej kvality spracovania aj tým, že sú napájané 24VDC. Vďaka tomu tieto svietidla netrpia klasickými problémami LED svietidiel, ako je blikanie, slabé stmievanie...

Minalox svietidla sa používajú ako LED pás, takže je potrebné pripájať ich za 24VDC zdrojom a na ich ovládanie použiť 24VDC modul, ako je napríklad FIBARO RGBW, Shelly RGBW alebo Gledopto 5in1.