LED Záhradné svietidlo MNLX LED Spike Ground RGBW 3000K 15W 24V 60°

Kód: LSG/15/24/60/RGB3000
€77,88 €64,90 bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Osvetlenie záhrady tak, ako nikdy predtým. Vďaka tomuto 24VDC svietidlu dokážete Vašu záhradu premeniť na nepoznanie. Vďaka RGB diódam ju zaplavíte svetlom a vďaka 3000K bielej dióde ju rozožiarite krásnou bielou farbou.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Osvetlenie záhrady nikdy nebolo takto zábavné. Vďaka tomuto 24VDC svietidlu s RGB + W svetlom dokážete naozaj čarovať s farbami. Jednoduchá inštalácia a dokonalé ovládanie pomocou bežných Smart Home systémov alebo RGBW ovládača, to je naozaj špecialitka.

Výhoda týchto bodových svetiel spočíva v tom, že fungujú na 24V jednosmerného prúdu. Na rozdiel od 230V striedavého prúdu tak pri ich svietení a hlavne stmievaní nevzniká blikanie. Zároveň, tieto svietidla umožňujú nastavenie farbu svetla podľa svojích predstáv. Vy tak môžete svietiť takou teplotou svetla, akú práve chcete.

Záhradné RGBW svietidlo LED Záhradné svietidlo MNLX LED Spike Ground RGBW 3000K 15W 24V 60° je odolné voči striekajúcej vode (IP65) a jeho súčasťou je 205mm dlhý hlinikový drôt, vďaka ktorému ho pevne pripevníte na miesto. 

Ich ovládanie je možné pomocou akéhokoľvek 24VDC stmievača. Keďže tieto bodové svietidla pracujú na jednosmernom prúde, na ich výstupe máte k dispozícií 5 vodičov:

  • + (24VDC)
  • R - pripojenie červenej
  • G - pripojenie zelenej
  • B - pripojenie modrej
  • W - pripojenie bielej

Podľa tohto zapojenia je teda jasné, že svetlo sa reguluje na negatívnej strane. Samozrejme, keďže sa jedná o 24VDC svietidlo, je stmievateľné na celej úrovni.

Upozornenie: Tieto žiarovky nemajú v sebe zabudovaný komunikačný modul. Ide o samostatnú žiarovku, pre ovládanie ktorej je potrebné použiť 24VDC stmievač, napríklad FIBARO RGBW modul prípadne Shelly RGBW modulu. Dôležité je tiež pamätať, že keďže ide o 24VDC svietidlo, je potrebné priviezť do neho to správne napájanie a nezapájať ho priamo na 230VAC!

Model: LSG/15/24/60/RGB3000
Výkon: >850lm
Príkon: 15W
Napájacie napätie: 24V DC
Chromatickosť: R/G/B/2900K
Stmievateľnosť: Áno 
Index podania farieb CRI: Ra>90
Farba Čierná
Telo: Hliník
Držiak Hliník
Rozmer: Ø86*145mm
IP odolnosť: IP65
Uhol svietenia: 60º
Prívodný kábel 50cm

Dodatočné parametre

Kategória: Minalox 24V svietidla
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Nie je
? Farba zariadenia: Cierna
Napájanie: 24VDC (nie je súčasťou balenia)
Farba svetla: RGB + 3000K
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Minalox je výrobca jedinečných svietidiel. Výrobky tejto značky sa vyznačujú okrem vysokej kvality spracovania aj tým, že sú napájané 24VDC. Vďaka tomu tieto svietidla netrpia klasickými problémami LED svietidiel, ako je blikanie, slabé stmievanie...

Minalox svietidla sa používajú ako LED pás, takže je potrebné pripájať ich za 24VDC zdrojom a na ich ovládanie použiť 24VDC modul, ako je napríklad FIBARO RGBW, Shelly RGBW alebo Gledopto 5in1.