Zásuvka s kolíkom (s detskou poistkou)

Kód: 12MGP-1ZP
Novinka
Značka: Karlik
€6,04 €5,03 bez DPH
Skladom (38 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Zásuvky Karlik MINI sú skvelou voľbou, nakoľko táto séria ponúka všetky tipy vypínačov, zásuviek a doplnkových typov zásuviek. Vy si tak v svelom dizajne dokážete vyskldať komplet celú sériu.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Zásuvky Karlik Mini

V sérií Karkli Mini nájdete všetky typy zásuviek. Základom je samozrejme zásuvka určená pre Slovensko s kolíkom, ale aj zásuvky bez kolíka alebo "F" zásuvky. Následne máte k dispozícií zásuvky s alebo bez detskej ochrany. A samozrejme nechýba ani verzia dvojitej zásuvky. 

Veľkou výhodou tejto série je to, že zásuvky si môžete dizajnovo do detailov prispôsobiť svojmu interiéru. Môžete si zvoliť farbu samotného tela zásuvky, farbu vnútorného rámčeka a následne aj farbu toho vonkajšieho. Vďaka tomu vzniká množstvo kombinácií.

K dispozící máte:

 1. Samotnú zásuvku, teda strojćek s inštalačným rámom. Tieto sú dostupné v 8 farbách (Biela, Strieborná, Grafitová, Matná čierna, Matná biela, Matná šedá, Matná grafitová, Zlatá). V tejto farbe dostanete aj prostredný rámček.
 2. Prostredný rámček si môžete následne vymeniť.  Tento je dostupný až v 20 farebných prevedeniach. Tento prostrený rámček je skvelým jemným akcentom, ktorým môžete vypínač odlíšiť.
 3. Samotný rámik, ktorý je dostupný až v 8 farebných prevedeniach a samozrejme v 1-5 rámčekovej verzií. Tento rámik si môžete skombinovať s farbou vypínača, alebo ho úplne odlíšiť.

Dostupné farby zásuviek Karlik Mini

Dostupné farby rámikov pre zásuvky Karlik Mini

Rámčeky sú dostupné vo vezií 1-5 rámček. 

 

Dostupné farby prostredných rámčekov Karlik Mini

 

Zasuvky Karlik Mini
     

Výhody zásuviek Karklik Mini

 • pevná konštrukcia (kovový hlavný rám) zaisťuje správnu inštaláciu;
 • skrutkové svorky zaručujú bezpečné spojenie;
 • matice poskytujúce stabilnú podporu skrutkovým svorkám;
 • rybiny v zásuvkovej kocke sa používajú na horizontálne umiestnenie mechanizmov v prípade viacrámových systémov;
 • spoľahlivé čeľuste na zaistenie montáže zariadenia v inštalačnej krabici;
 • čeluste v neutrálnej polohe uľahčujú vkladanie mechanizmu do boxu; čeľuste sú chránené, aby sa zabránilo poškodeniu izolácie vodiča a porezaniu počas inštalácie;
 • všetky jednoduché zásuvky série MINI majú zabudované otvory pre prúdový obvod, ktoré chránia deti pred prístupom k nebezpečným častiam elektroinštalácie. Jednotlivé zásuvky série MINI nevyžadujú žiadne dodatočné externé bezpečnostné opatrenia.

 

Ako nájsť zásuvky Karlik Mini na našom eshope?

Všatky produkty Karlik Mini nájdete v kategórií MINI. Na tejto kategórií nám výborne fungujú všetky filtra, takže si môžete na ľavej strane obrazovky vyfiltrovať farbu, typ vypínača a všetky ostatné náležitosti. 

Ako objednať vypínače Karlik Mini?

Séria vypínačov Karlik Mini obsahuje stovky typov vypínačov, zásuviek a doplnkového tovaru. Vy si tak môžete vybrať z kompletného portfólia a prispôsobiť si celú inštaláciu dokonale svojej potrebe.

Na našom sklade držíme najčastejšie používané farby a tipy a dokážeme ihneď odoslať mnoho produktov. Avšak, ani pri najväčšej snahe nedokážeme mať na sklade kompletné portfólio Karlik.

Z toho dôvodu je možné objednávku vypínačov Karlik urobiť týmito spôsobmi:

 • Objednávka, pri ktorej máme všetky produkty skladomPri takej objednávke, kde máme všetko skladom je všetko super jednoduché. Vy si tovar objednáte, my Vám ho zabalíme a odošleme. Dodanie produktov z nášho skladu je štandardne do druhého pracovného dňa.
 • Objednávka produktov z centrálneho skladu alebo kombináciou s naším skladomPri objednávke, kde je čo i len jeden produkt dostupný len v centrálnom sklade je potrebné dodržať minimálnu hodnotu objednávky 250€ s DPHV prípade, že by ste z centrálneho skladu chceli objednať produkty pod túto hodnotu, je potrebné k objednávke pripočítať manipulačný poplatook 25€ s DPH. Objednávky z centrálneho skladu bude dodaná štandardne do 10 pracovných dní.

Dodatočné parametre

Kategória: MINI
? Typ zariadenia: Zásuvka
? Farba zariadenia: Matná čierna
Farba: Matná čierna
? Séria vypínačov Karlik: MINI
farba: Matná čierna:
Vlastnosti: IP20, 16A 250V~:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: