Senzor vytopenia Fibaro Gen 5

Kód: FIBEFGFS-101-ZW5
GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Značka: Fibaro
€59,99 –5 %
Fibaro senzor vytopenia
€59,99 –5 % €57 €47,50 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
9.12.2019

Senzor vytopenia od Fibara (Fibaro flood sensor) je vhodné umiestniť na miesta, kde hrozí únik vody avšak tieto miesta nie je možné každý deň sledovať. Senzor po zaznamenaní vody spustí poplach a systém môže uzavrieť hlavný prívod. Teraz už s podporou Z-Wave 500.

uzke-garancia

Detailné informácie

Podrobný popis

uzke doprava2

garancia-velke

Picture
Najkrajší a najužitočnejší senzor vytopenia, aký bol doposiaľ vyrobený


Fibaro senzor vytopenia - dizajn budúcnosti, kompaktné rozmery a široké možnosti použitia. Fibaro senzor vytopenia je jednoducho úžasný. Tento senzor Vás bude informovať vždy v prípade vytápania Vášho domu alebo v prípade prudko stúpajúcej alebo klesajúcej teploty. Samozrejmosťou je bezdrôtovosť, nepotrebujete žiadne zložité inštalácie.

 


 

Na začiatku bola kvapka vody...


Voda je najbežnejšia látka na svete. Dáva život, avšak tiež ho môže zobrať preč. Umožňuje nám užiť si každý deň a dáva nám skvelý pocit osvieženia. Dôležitosť tejto látky, ktorá pokrýva až 70% povrchu zeme je tak úžasná, že nás inšpirovala a my sme jej vzdali česť. Dizajn Fibaro senzoru vytopenia bol inšpirovaný perfektnou kvapkou vody. Každá jedná kvapka, presne ako moduly nášho systému, môže existovať samostatne alebo môžu byť prepojené navzájom a budovať tak súvislý systém. Tvar kvapky vody je perfektný a bezchybný, takže náš senzor musí vyzerať tak isto.  Je vyrobený z vysoko kvalitného, bieleho lesklého plastu a je dokonalý v každom detaile. Jeho dizajn je extrémne funkčný a technológie Vám dávajú nekonečné možnosti.
Picture
Picture

 


Dokonalosť v každom detaile


Fibaro senzor vytopenia je technologický najvýkonnejší, mnoho funkčný no stále úžasné estetický senzor na svete. Predtým, ako sa začal proces dizajnovania,
vývojári Fibaro otestovali takmer všetky senzory vytopenia fungujúce na batériu, aké sú v ponuke. Žiadny z nich však nesplnil očakávania. Práve preto sme začali pracovať na vlastnom dizajne, ktorý by sa stretol s vysokými očakávaniami od našich zákazníkov. Preto vznikol Fibaro senzor vytopenia - senzor vybavený novými technológiami, ktoré prinášajú bezpečnosť pre Vašu rodinu a majetok. Toto všetko je v miniatúrnom a kompaktnom balení.

 

Senzor naklonenia
Poplašná siréna
Teleskopické sondy

Teplotný senzor
Napájanie batériou
Ochrana proti otvoreniu
Led svetelný indikátor

 


Jeden senzor, mnoho použití


Senzor vytopenia je absolútne nekompromisné zariadenie. Môže byť napájanú batériou alebo cez sieť, v závislosti od miesta, kde je umiestnený. Senzor môže fungovať s 12 aj 24 Voltami napájania. Tento senzor môže byť tiež prepojený s akýmkoľvek alarmom. Na senzor môžu byť tiež pripojené externé kontakty pre použitie na miestach so zlou dostupnosťou.

 

Picture
Picture
Picture

 


 

Kdekoľvek ho potrebujete


Je veľmi potrebné rýchlo odhaliť potenciálnu hrozbu. S malými rozmermi Fibaro senzoru, rôznymi možnosťami napájania a možnosťou napájania s alarmom, máte garanciu, že budete prvý vedieť o prípadnom vytopení. Senzor môže byť uložený na ťažko dostupnom mieste. Aj keď nemôže byť senzor uložený na mieste, kde ho potrebujete, stačí použiť externe senzory na zistenie pretekania tam, kde to potrebujete.
Picture
Picture

 


 

Picture
Zlaté teleskopické sondy

Senzor vytopenia je vybavený troma ultra citlivými sondami, pokovované 24 karátovým zlatom. Teleskopický mechanizmus dovoľuje uloženie senzoru kdekoľvek, aj na nerovnom povrchu. Pozlátenie sond ich chráni pred koróziou a ponúka najlepšiu detekciu vody. Toto všetko Vám umožňuje rýchle reagovanie ešte predtým, ako sa porucha premení na katastrofu.

Picture

 


Bezpečnosť na prvom mieste


Ešte predtým, ako Vám Vaša práčka alebo vaňa spôsobí malú povodeň, objavia sa znaky, na základe ktorých sa tomu dá zabrániť. Malé kvapkanie pri bode narušenia si definitívne vyžadujú Vašu pozornosť.  Ale čo spraviť, ak sú tieto príznaky príliš malé na to, aby sme si ich všimli? Je lepšie byť pripravený ako neskôr ľutovať. Senzor vytopenia je skvelým riešením pre akékoľvek miesto, kde by sme mohli predpokladať možný únik, aj ak toto miesto nie je dobre dostupné. Tieto miesta sú napríklad v zabudovanej vani prípadne vstavanej práčke. Uložte tam senzor vytopenia a budete vedieť, ak tam bude aj malý náznak kvapkania. Ak sa tak stane, dostanete informáciu na Váš telefón alebo tablet.

Picture

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Senzory pre Smart Home
Záruka: 2 roky
? Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Vera Control, Popp Hub (Z-Way softvér), Zipato, Homey
? Protokol: Z-Wave Plus

Pozrite si video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značku Fibaro už určite nie je potrebné predstavovať, nakoľko je to výrobca najznámejšieho Z-Wave Smart Home systému na svete. Tento poľský výrobca prináša na trh nie len komponenty Z-Wave, ale taktiež riadiace jednotky, ktoré si len ťažko hľadajú konkurenta. 

Fibaro je známe aj tým, že dizajn, ktorý dáva bežným zariadeniam ako sú pohybové senzory či hlavice radiátorov upúta určite každého a konkurenti sa naň dotiahnú jedine tak, že dizajn skopírujú. Možno práve preto sa Fibaro presadilo a dnes patrí medzi najpredávanejšie značky v oblasti Smart Home.

Fibaro sa popri výrobe Z-Wave produktov začalo zaoberať aj výrobou produktov na systém HomeKit. Tieto produktové rady sú úplne oddelené a za bežných podmienok nie je možné používať výrobky označené ako Z-Wave s výrobkami HomeKit.

S produktami značky Fibaro pracujeme od roku 2013 a na výrobky tejto značky ponúkame okrem predaja aj technickú podporu a inštalácie.