MotionCam - Detektor pohybu pre Ajax Hub 2

Kód: AJAX10309 AJAX10308 Zvoľte variant
€181,78 €151,48 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

MotionCam - Detektor pohybu s foto verifikáciou poplachu . Ajax MotionCam detekuje už prvý krok každého narušiteľa v stráženom priestore, pričom spoľahlivo ignoruje pohyb domácich maznáčikov, prievan a ďalšie príčiny falošných poplachov.

Detektor MotionCam vyžaduje Ajax Hub 2.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

S MotionCam budete vedieť o skutočnej situácii doma ešte predtým, ako zlodeji pochopia, že sú chytený. Animovaná séria fotografií sleduje okamžitý pohybový alarm pre presné vyhodnotenie situácie. Z obchodu sa vrátila opatrovateľka a zabudla odzbrojiť bezpečnostný systém. Alarm sa spustil, ale rodičia boli pokojní. MotionCam urobil sériu obrázkov, ktoré odhalili príčinu.


MotionCam je navrhnutý tak, aby ovládal vašu bezpečnosť, nie váš osobný život. Detektor pohybu nie je schopný fotografovať na požiadanie. Kamera sa aktivuje iba ako reakcia na poplach. Dáta sú šifrované počas celého procesu prenosu a ukladania. Nikto to neanalyzuje, dokonca ani AI. Nebudete musieť žiť pod stálym dozorom bezpečnostných kamier, aby ste vedeli, prečo sa alarm spustil.

 • Zachytenie fotografie iba v prípade poplachu
 • Všetky obrázky sú šifrované
 • Vaše fotografie sa nezobrazujú

MotionCam ignoruje domáce zvieratá (do výšky 50 cm) pomocou algoritmu SmartDetect. Ak sa však mimoriadne zvedavému miláčikovi podarí spustiť budík, nasledujúca správa o fotke potvrdí, že dom je v bezpečí.

smartbracket@1x


MotionCam súčasne používa dva špecializované rádiové protokoly: Jeweler na odosielanie okamžitých alarmov a Wings na rýchle dodanie obrazu. Prvú snímku udalosti dostanete do 9 sekúnd od zistenia pohybu. Ako zvyčajne, výstražné upozornenie dorazí o zlomok sekundy, aj keď je signál nestabilný. Aplikáciu MotionCam môžete nastaviť vo vzdialenosti až 1700 metrov od Hubu, čím získate vizuálnu kontrolu nad najdôležitejšími oblasťami. Nový detektor má rekordnú prevádzkovú účinnosť s výdržou batérie až 4 roky.

MotionCam@1x  
        Technická špecifikácia:

 • Typ komponentu: Bezdrôtový
 • Použitie: Vnútorné priestory
 • Detekčný element: PIR senzor
 • Dosah detekcie pohybu: Až 12 m
 • Citlivosť detekcie: 3 úrovne nastavenia 
 • Detekčný uhol: 88.5 ° horizontálne / 80 ° vertikálne
 • Rozlíšenie snímky: Až 640x480 pixelov
 • Počet snímok zachytených pri poplachu: Až 10 snímok
 • Infračervený prísvit pre fotenie v noci: Áno (15 m)
 • Uhol záberu kamery: 90 °

 

MotionCam sa pripojí k bezpečnostnému systému Ajax niekoľkými klepnutiami. Otvorte aplikáciu Ajax, naskenujte kód QR a priraďte detektor jednej z miestností. Namontujte detektor na stenu bez demontáže. Uistite sa, že žiadne vázy, skrinky alebo sklenené predmety neblokujú jeho uhol pohľadu.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
Typ komponentu: Bezdrôtový
Použitie: Vnútorné priestory
Detekčný element: PIR senzor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.