Ajax Socket - Diaľkovo ovládateľný zásuvkový adaptér

Kód: AJAX13305 AJAX13327 Zvoľte variant
€73,26 €61,05 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Diaľkovo ovládateľný zásuvkový adaptér typu Schuko F - Ajax Socket umožňuje prostredníctvom inteligentej mobilnej aplikácie ľahko ovládať pripojené elektrické spotrebiče. Vďaka farebnému LED indikátoru zaťaženia a analytickým funkciám je možné merať spotrebu elektrickej energie.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Ajax Socket - Diaľkovo ovládateľný zásuvkový adaptér

Po celý rok sa vracajte domov, aby ste si užili príjemnú klímu a útulnú atmosféru. Zapnite vykurovacie zariadenia v zime a klimatizáciu v lete. Spustite zvlhčovač vzduchu a ohrejte vodu do kúpeľa. Na ceste domov, stačí pár klepnutí na telefóne .

socket_hero@1x 
Neblokuje susedné zásuvky - Socket sme urobili čo najkompaktnejší a najuniverzálnejší. Je kompatibilný s elektrickými zásuvkami EÚ, predlžovacími blokmi a obľúbenými zástrčkami s viacerými zásuvkami. Medzitým neblokuje susedné zásuvky.

AJAX BANNER


ezgif-3-55e1b926d772

Maximálny výkon - Bezdrôtová technológia Jeweller umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 000 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Ovládanie pripojených elektrických spotrebičov chytrou mobilnou aplikáciou. Analytické funkcie pre meranie spotreby elektrickej energie.

Chráni zvedavých najmenších
Ochrana proti zlyhaniu a sabotáži - Autentizácia pre ochranu proti narušeniu. Integrovaná ochrana proti prepätiu a prehriatiu. Šifrovaná komunikácia. Nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd.Bezchybná prevádzka - Farebný LED indikátor zaťaženia adaptéra (6 farieb). Prevádzkové napätie 230 V ± 10% AC 50 Hz. Standard Schuko F. 

ready_en@1x

Jednoduchá inštalácia na profesionálnej úrovni - Jednoduché pripojenie k elektrickým spotrebičom. Jednoduché pridanie do systému stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu.

Ajax_Socket_White_2     
        Technické parametre:
 
  • Použitie: Vnútorné priestory
  • Akčný člen:Relé
  • Počet spínacích cyklov: 200 000
  • Napájanie: 230 V AC±10%, 50 Hz
  • Maximálne prúdové zaťaženie:11 A (trvalo); 13 A
  • Maximálny spínaný výkon (sieť 230 V AC):Až 2.5 kW
  • LED indikátor spotreby:Áno (6 farieb)
  • Spotreba (pohotovostný režim):Do 1 W
  • Teplotná ochrana:Áno (nad +85 °C)
 

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
Použitie : Vnútorné priestory
Akčný člen: Relé
Počet spínacích cyklov: 200 000
Napájanie: 230 V ± 10% AC 50 Hz (sieť 230 V AC)
Maximálne prúdové zaťaženie: Max. 253 V, min. 184 V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.