Ajax modul pre integráciu bezdrôtových komponentov

Kód: AJAX7296
€76,50 €63,75 bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Modul pre integráciu s drôtovými a hybridnými zabezpečovacími systémami. Ajax ocBridge Plus premení každý drôtový bezpečnostný systém na bezdrôtový vďaka podpore pripojenie až 100 bezdrôtových komponentov Ajax.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Prijímací modul na pripojenie detektorov Ajax ku káblovým a hybridným zabezpečovacím systémom. Zariadenie je integrované do akejkoľvek centrálnej jednotky s káblovými bezpečnostnými oblasťami. Keď sa detektor aktivuje, zariadenie zatvorí alebo otvorí tranzistorové výstupy. Káblová centrálna jednotka zaznamená udalosť a spustí alarm.

Screenshot 2020-05-25 at 10.18.02

Zariadenie umožňuje nastavenie detektora, vykonávanie testov rádiovej komunikácie a testovanie oblastí detekcie pomocou PC. Zariadenie je inštalované v tele drôtovej centrálnej jednotky, v uzavretých obaloch alebo plastových krabiciach.

AJAX BANNER

 • Typ komponentu: Bezdrôtový
 • Použitie: Vnútorné priestory
 • Detekcia rušenia: Áno
 • Podpora aktualizácie softvér: Áno
 • Funkcie pre monitorovanie výkonu: Áno
 • Maximálny počet pripojených komponentov: 100
 
 • Výkon rádiového signálu: 8.20 dBm / 6.60 mW 
 • Komunikačný protokol: Jeweller (868.0 - 868.6 MHz)
 • Dosah rádiového signálu: Až 2 000 m 
 • Podpora pripojenia externej antény: Áno
 • Napájanie: 8 ~ 14 V DC, miniUSB 5 V DC 
 • Prevádzková teplota: -20 ° C ~ +50 ° C
 • Prevádzková vlhkosť: Až 90%


Bezdrôtová technológia Jeweller umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 2 000 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Podpora 8 bezpečnostných. a 4 servisných podsystémov. Možnosť pripojenia až 100 komponentov Ajax. Autentizácia na ochranu proti narušeniu. Vybavená systémy na detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu systému proti narušeniu. Šifrovaná komunikácia s plávajúcim kódom.

Screenshot 2020-05-25 at 10.17.57

Pripojenie k drátovému bezpečnostnému systému cez 12 tranzistorových výstupov. Kvalitu pripojenia je možné vzdialene otestovať prostredníctvom mobilnej aplikácie. Programovanie modulu prostredníctvom USB rozhrania a konfiguračného software pre OS Windows.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 12-24VDC
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Cierna
Typ komponentu: Bezdrôtový
Použitie: Vnútorné priestory
Detekcia rušenia: Áno
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.