Ajax Transmitter - modul pre integráciu komponentov tretích strán

Kód: AJAX10306
€61,11 €50,93 bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Bezdrôtový modul pre integráciu komponentov tretích strán. Ajax Transmitter umožňuje pripojenie ľubovoľných drôtových komponentov s výstupom do bezpečnostného systému Ajax. S jeho pomocou môžete ľahko chrániť Váš majetok vnútri aj vonku.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Bezdrôtová technológia Jeweller umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 600 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Vhodný pre použitie vo vnútornom i vonkajšom prostredí. Možnosť pripojenia komponentov s drôtovým výstupom.

TRNS1-1x

Autentizácia na ochranu proti narušeniu. Ochrana proti sabotáži. Nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd. Vybavená systémami na detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu systému proti narušeniu. Šifrovaná komunikácia s plávajúcim kódom.

AJAX BANNER

  • Typ komponentu: Bezdrôtový
  • Použitie: Vnútorné / vonkajšie priestory
  • Poplachový vstup: 1
  • Tamper vstup: 1
  • Mód spracovania vstupného signálu: Pulzný / bistabilný
  • Ochrana proti sabotáži: Áno (akcelerometer)
  • Výkon rádiového signálu: 8.76 dBm / 7.52 mW
  • Komunikačný protokol: Jeweller (868.0 - 868.6 MHz)
  Screenshot 2020-05-25 at 10.34.29

Zariadenie prijíma aktivačný signál z detektora prostredníctvom káblového vstupu a pošle poplach do hubu. Je chránený akcelerometrom na detekciu odstránenia a aktivuje alarm, ak je detektor pripojený k modulu otvorený. Je inštalovaný v kryte vonkajších detektorov alebo v montážnej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 12-24VDC
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Cierna
Typ komponentu: Bezdrôtový
Použitie: Vnútorné / vonkajšie priestory
Kompatibilita: Komponenty s drôtovým výstupom NC / NO
Poplachový vstup: 1
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.