Ajax Button - Bezpečnostné tiesnové tlačidlo

Kód: AJAX10315 AJAX10314 Zvoľte variant
€34,50 €28,75 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Bezdrôtové ovládacie tlačidlo s ochranou proti náhodnej aktivácii. Napájané z batérie až po dobu 5 rokov.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Tiesňové tlačidlo Ajax komunikuje s riadiacou jednotkou Ajax pomocou rádiového protokolu Jeweler na vzdialenosť až 1300 mv otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Po spustení budíka sa zobrazí zelené bliknutie. Tlačidlo šifruje všetky prenášané údaje. V prípade rušenia signálu alebo rádiového rušenia, systém Ajax prepne rádiovú frekvenciu a upozorní vás, ako aj bezpečnostnú spoločnosť, o situácii.

alarm_delivery@1x

Bezproblémová inštalácia

Naskenujte QR kód pomocou aplikácie Ajax a zaregistrujte svoje tlačidlo. Potom ho môžete pripnúť na prívesok na kľúče, nosiť na krku alebo upraviť na obojstrannú pásku kdekoľvek v dome, kancelárii alebo obchode. Telo tlačidla Ajax je navrhnuté tak, aby zabránilo falošnému poplachu, aj keď naň sadnete alebo lahnete. Aby ste ešte viac zabránili falošným poplachom, môžete nastaviť, aby tlačidlo reagovalo iba na dvojité kliknutie alebo dlhé stlačenie.

illustration-3@2x

Zvonček zazvoní. Cudzinec trvá aby ho deti pustili dnu. Vedia, že by nemali otvárať dvere a okamžite stlačia tlačidlo. Systém Ajax súčasne spúšťa sirénu a upozorňuje rodičov spolu s bezpečnostnou spoločnosťou. Lupič požaduje, aby peniaze pracovníčka vložila do tašky. Pokladník otvorí pokladňu poslušným tlačidlom. Jeho prsty diskrétne stlačia tlačidlo, aby vyvolali tichý alarm. Lupič neopustí obchod s hotovosťou.

Netesnosť_ (15)

Technické parametre:

 • Typ komponentu: Bezdrôtový
 • Počet tlačidiel: 1
 • Ochrana proti náhodnému stlačeniu: Áno 
 • Použitie: Vonkajšie priestory
 • Výkon rádiového signálu: 8.76 dBm / 7.52 mW
 • Komunikačný protokol: Jeweller (868.0 - 868.6 MHz)
 • Dosah rádiového signálu: Až 1 300 m
 • Napájanie: 1x batéria CR2032 3 V DC
 • Výdrž batérie: Až 5 rokov 
 • Prevádzková teplota: -10 °C ~ +40 °C
 • Prevádzková vlhkosť: Až 75%
 • Rozmery: 47 x 36 x 13 mm
 • Hmotnosť: 16 g
 • Stupeň zabezpečenia: 2 - nízke až stredné riziko
 • Trieda prostredia: III. - vonkajšie

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? IP ochrana: IP20
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.