AJAX StarterKit - Sada pre začiatočníkov

Kód: AJAX 7564 AJAX 7563 Zvoľte variant
€499 €415,83 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Rozšírením o ďalšie komponenty sa premení v univerzálny bezpečnostný systém, ktorý Vás spoľahlivo ochráni pred vlámaním, požiarom atď..

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Rozšírením o ďalšie komponenty sa premení v univerzálny bezpečnostný systém, ktorý Vás spoľahlivo ochráni pred vlámaním, požiarom alebo zaplavením vodou. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku s unikátnym nadčasovým dizajnom a maximálnu užívateľskú prívetivosťou. Alarm firmy AJAX je priamou konkurenciou systémom Jablotron alebo Paradox v oblasti zabezpečenia.

SK_W-1x

Vďaka modernému poňatiu, dizajnu i cene je to najlepší bezdrôtový alarm na trhu. Chrbticou celého systému je Ajax Hub - inteligentný ovládací panel. Ústredňa pomocou unikátneho bezpečnostného protokolu Jaweller komunikuje s ostatnými komponentmi Vášho systému. Všetky komponenty majú 2.stupeň zabezpečenia podľa STN EN 50131 a ponúkajú teda vyššiu úroveň zabezpečenia. Pre Vaše maximálne pohodlie je vyvinutá pre tento bezdrôtový alarm aplikácia Ajax pre Váš smartphone dostupná ako pre Android, tak aj pre iOS.

AJAX BANNER

Ajax StarterKit obsahuje všetko dôležité:


Žiadne drôty, žiadne starosti.

Komunikačný protokol Jewellery umožňuje spojenie komponentov s Ajax Hub na vzdialenosť až 2 000 m. Zariadenie v závislosti od vzdialenosti automaticky regulujú výkon rádiového signálu, čím výrazne predlžujú výdrž batérií. Vďaka tomu môžu zariadení Ajax pracovať až 7 rokov bez nutnosti výmeny batérie.

Ajax Cloudalarm

AJAX Digitálny ekosystém rozširuje schopnosti všetkých zariadení Ajax. Vďaka cloudovému riešeniu sú všetky výpočtové operácie a procesy rýchlo a presne spracovávané. Prenos poplachové správy z Ajax Hub na server a k užívateľovi zaberie len pár milisekúnd. Celý systém je možné vzdialene konfigurovať a ovládať pomocou inteligentnej mobilné aplikácie. Vďaka pravidelným aktualizáciám firmvéru zariadení sa navyše neustále rozširuje funkcionalita systému.

Rýchla a profesionálne inštalácie

Vďaka unikátnemu držiaku SmartBracket je inštalácia komponentov Ajax maximálne jednoduchá a rýchla. Komponenty sú dodávané s predinštalovanými batériami, čím dochádza k nemalej úspore času. Aplikácia pre pre bezdrôtový alarm Ajax Vám pomocou interaktívnych manuálov pomôže s voľbou vhodného umiestnenia komponentov, držiak SmartBracket upevnite pomocou dodávaného spojovacieho materiálu k stene či stropu a potom do neho vložte detektor či iné zariadenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
Rozmery balenia: 30x28.7x7cm
Použitie: monitoring, zabezpečenie
Komunikačné technológie : RF
Možnosť rozšírenia o ďalšie komponenty : Áno
Základná sada : Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.