Ajax Glass Protect - Detektor rozbitia skla Posledný kus za danú cenu

Kód: AJAX5288 AJAX5236 Zvoľte variant
€64,96 od €64,96 - –27 % až –27 %
Ajax_Glass_Protect_Detektor_rozbitia_skla
€64,96 od €64,96 - –27 % až –27 % €64,96 €47 od €47 €54,13 bez DPH €39,17 bez DPH od €39,17 bez DPH
Na objednávku Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- 26.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Bezdrôtový detektor rozbitia skla Ajax GlassProtect je určený pre zabezpečenie presklených plôch. Dvojfaktorová detekcia rozbitia skla výrazne eliminuje výskyt falošných poplachov.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Malý bezdrôtový detektor, ktorý upozorňuje na narušenie skla narušiteľmi. Inštaluje sa vo vzdialenosti 9 m od okna a filtruje udalosti, ktoré spôsobujú falošné poplachy o rozbití. Detekuje rozbité sklo pomocou elektretového mikrofónu, ktorý zaznamenáva zvuk nárazu na sklo a padajúce sklo.

Screenshot 2020-05-22 at 09.34.42

Dvojfázová detekcia rozbitého skla zabraňuje falošným poplachom spôsobeným búrkou, štekaním psov a hlukom z prechádzajúcich kamiónov. Pripravené na prevádzku priamo z krabice: batéria je už nainštalovaná, preto nie je potrebné detektor rozoberať. Jediným kliknutím sa dá pripojiť k rozbočovaču v mobilnej aplikácii. Môže byť namontovaný na SmartBracket za pár minút.

AJAX BANNER

GP_W-1x

Bezdrôtová technológia Jeweller umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 000 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Spoľahlivá detekcia rozbitia skla až na vzdialenosť 9 m s nastaviteľnou citlivosťou v 3 úrovniach. NC kontakt na pripojenie externého detektora. Možnosť integrácie do systémov iných výrobcov prostredníctvom integračných modulov Ajax (uartBridge / ocBridge Plus).

Autentizácia na ochranu proti narušeniu. Kryt detektora je chránený proti sabotáži. Nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd. Vybavený systémami na detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu systému proti narušeniu.

        Technická špecifikácia:

  • Typ detektora: Bezdrôtový
  • Detekčný element: Elektretový mikrofón
  • Použitie: Vnútorné priestory
  • Montáž: Povrchová
  • Detekčná vzdialenosť / uhol: Až 9 m / 180 °
  • Citlivosť detekcie: Nastaviteľná (3 úrovne)
  • Pripojenie externého detektora: Áno (1x NC kontakt)
  • Výkon rádiového signálu: 8.76 dBm / 7.52 mW (max. 20 mW)
  • Komunikačný protokol: Jeweller (868.0 - 868.6 MHz)


Dvojfaktorová detekcia rozbitia skla v nízkych aj vysokých frekvenciách na elimináciu falošných poplachov. Úspora energie vďaka automatickej regulácii vysielacieho výkonu v závislosti od vzdialenosti od Ajax Hubu. Obojsmerná komunikácia s Ajax Hubom pre jednoduché testovanie a nastavenie. Výdrž batérie až 7 rokov pri kontrole spojenia Ajax Hubom každú 1 minútu.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
Typ detektora: Bezdrôtový
Detekčný element: Elektretový mikrofón
Použitie: Vnútorné priestory
Montá: Povrchová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.