Detektor pohybu Ajax so záclonovou charakteristikou Posledný kus za danú cenu

Kód: AJAX13268 AJAX14287 Zvoľte variant
€91,87 od €91,87 - –24 % až –24 %
Detektor_pohybu_Ajax_so_zaclonovou_charakteristikou
€91,87 od €91,87 - –24 % až –24 % €91,87 €69 od €69 €76,56 bez DPH €57,50 bez DPH od €57,50 bez DPH
Na objednávku Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- 26.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

PIR detektor pohybu so záclonovou charakteristikou pre vnútorné použitie . Ajax MotionProtect Curtain vďaka inteligentnej analýze signálov spoľahlivo deteguje pohyb v stráženom priestore.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Aby sme vytvorili MotionProtect Curtain, vyvinuli sme optický systém dvoch infračervených senzorov a viacúčelového zrkadla. Tento systém umožňuje detektoru prijímať dvakrát toľko informácií o dianí v chránenom území a okamžite reagovať na prítomnosť človeka.

MPC_W-800x420

S detektormi MotionProtect Curtain môžete zaistiť obvod vášho domu a voľne sa pohybovať v interiéri. Ak dôjde k vniknutiu cudzinca, systém vydá poplach a zavolá bezpečnostnú spoločnosť. MotionProtect Curtain sa pripája k zabezpečovaciemu systému pomocou aplikácie Ajax: naskenujte QR kód, pridajte detektor do miestnosti a pokračujte v inštalácii.

AJAX BANNER

sb_1@1x

Či už je útočník spustený alebo sa zakráda - opona MotionProtect je stále v službe. Hneď ako vstúpi do zorného poľa, analyzátor analyzuje signály z oboch PIR senzorov a okamžite vyšle výstrahu.MotionProtect Curtain sa pripája k rozbočovaču prostredníctvom rádiovej komunikácie vo vzdialenosti až 1700 metrov.

Patentovaný obojsmerný komunikačný protokol Jeweler chráni prenosy dát pomocou pokročilého šifrovania. V prípade rušenia alebo rušenia bezpečnostný systém Ajax prepne frekvenciu a upozorní vás a vašu spoločnosť zaoberajúcu sa reakciou na alarm. 

Technické parametre:

 • Typ detektora: Bezdrôtový
 • Použitie: Vnútorné priestory
 • Detekčný element: 2x PIR senzor
 • Dosah detekcie pohybu: až 11 m (podľa nastavenia citlivosti)
 • Citlivosť detekcie: 3 úrovne nastavenia (nízka / stredná / vysoká)
 • Detekčný uhol: 6 ° horizontálne / 90 ° vertikálne
 • Odporúčaná inštalačná výška: 2.4 m
 • Ochrana proti sabotáži: Áno (Tamper)
 • Výkon rádiového signálu: 8.76 dBm / 7.52 mW (max. 20 mW)
 • Komunikačný protokol: Jeweller (868.0 - 868.6 MHz)
 • Dosah rádiového signálu: Až 1 700 m (v otvorenom priestore)
 • Napájanie: 1x batéria CR123A 3 V DC

Dodatočné parametre

Kategória: Ajax Alarm
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: 868 MHz
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
Typ detektora : Bezdrôtový
Použitie: Vnútorné priestory
Detekčný element: 2x PIR senzor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

products_intro2@1x
 
Ajax je inteligentný, spoľahlivý a bleskový. Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy. Ak sa niečo stane, Ajax vás o tom bude informovať a pomôže predchádzať veľkým problémom. Ajax sme postavili od nuly kombináciou predtým neexistujúcej technológie s funkčným dizajnom a použitím najlepších dostupných komponentov. Tento nekompromisný prístup umožnil vytvoriť užívateľsky prívetivý bezpečnostný systém, ktorý preukázal svoju spoľahlivosť špičkovým odborníkom. Na monitorovanie všetkých detektorov budete potrebovat centrálnu jednotku Ajax Hub, alebo pokročilejšie verzie Ajax Hub 2 alebo Ajax Hub Plus.
 
Aplikácia Ajax zmení váš bezpečnostný systém na jedno ľahko spravovateľné zariadenie.  Predtým, ako sa vrátite domov, zapnite spotrebiče. Získajte okamžité upozornenia prostredníctvom protokolu SwiftAlerts. Pohybove Detektory Ajax identifikujú a upozorňujú na vniknutie do menej ako sekundy. Zariadenia sú vybavené digitálnymi algoritmami a viacfaktorovými modelmi na detekciu hrozieb a na doplnenie je vylúčená možnosť falošného poplachu.
 
Požiarový detektor Ajax rýchlo rozpozná prvé príznaky požiaru: dym alebo prudko zvýšenú teplotu, keď oheň horí bez dymu. Detektor CO navyše vyšle poplach skôr, ako úrovne oxidu uhoľnatého ohrozujú život. Ajax pošle varovanie pri prvých príznakoch vlhkosti a zruší ho, len čo voda zaschne. Detektory Ajax Leaks sú navrhnuté tak, aby pracovali v náročných podmienkach, aby sa zabránilo poškodeniu vodou: sú odolné proti korózii a chránené pred vniknutím prachu a vlhkosti.