Heatit Z-Dim 2 - Otočný Z-Wave stmievač

Kód: 1444440
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: HeatIT
€64,80 €54 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Heatit Z-Dim2 je otočný stmievač Z-Wave pre mnoho rôznych typov svetelných zdrojov .

 • Rotačný stmievač Z-Wave
 • Možnosť pripojiť ďalšie tlačítko
 • Ovláda scény
 • Meranie spotreby svietidla

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

HeatIT prredstavuje nevú, vylepšenú verziu Z-Dim2 a s novou generáciou toho otočného Z-Wave vypínača prichádza aj niekoľko vylepšení. HeatIT Z-DIM2 je otočný Z-Wave Plus stmievač, ktorý zvládne ovládať 5 až 250W svetiel. Samozrejme, ani v tomto prípade nechýba meranie spotreby. 

HeatIT Z-Dim2 si na svoje fungovanie nevyžaduje nulový vodič, takže je možné nainštalovať ho aj v starších elektroinštaláciach. 

Veľkou výhodou tohto otočného stmievača tak je jeho naozaj jednoduchá inštalácia. Jednoducho ho pripojíte namiesto klasického vypínača, pridáte do Z-Wave riadiacej jednotky a máte vybavené. Od toho momentu môžete svetlo ovládať cez mobil, manuálne stlačením kolieska a samozrejme aj stmievať pomocou pootočenia.

Veľkou výhodou tohto stmievača je aj možnosť pripojiť ďalšie "hlúpe" tlačítka. Vy tak napríklad pri schodiskovom zapojení použijete len jeden Z-Dim2 a na druhej strane môžete použiť klasické tlačítko, napríklad od Legrandu. Po takomto zapojení stále môžete svetlo ovládať cez mobil, priamo cez Z-Dim2 ale aj pomocou pripojeného tlačítka. Na ňom funguje stmievanie podržaním. Je to skvelá správa, pretože táto funkcia nie je pri smart vypínačoch bežná.

HeatIT Z-DIM2 má taktiež vylepšenú podporu LED svietidiel. Priamo na samotnom zariadení pod krytom sa nachádza otočné koliesko, ktorým nastavíte minimálnu intenzitu pripojeného svetla. Tento úkon sa robí naozaj jednoducho a vďaka nemu zabezpečíte, že LED žiarovku nebude stmievač ťahať do tak nízkej hodnoty, aby blikala. 

Samozrejme, Z-DIM2 podporuje aj aktiváciu scén. Táto funguje ako pomocou samotného otočného tlačítka alebo pomocou pripojeného vypínača. Vy sa tak napríklad môžete rozhodnúť, či dvojité stlačenie kolečka dá pripojené svetlo na 100% alebo namiesto toho spustí nejakú scénu vo Vašom Smart Home.

Stmievač v balení obsahuje dva rámiky pre lepšie prispôsobenie dizajnu. Jeden je hranatý a druhý viac oblý. Pokiaľ Vám však nevyhovuje farba, k Z-DIM2 je možné dokúpiť si čierny rámik s kolieskom.

TECHNICKÉ PARAMETRE :

 • Protokol: Z-Wave, 868,4 MHz
 • Čip: Z-Wave 500 SDK 6,71,03
 • Menovité napätie: 230 V AC 50 Hz
 • Výkon: 5 - 250W
 • Ovládacie prvky: Stmievač a otočný stmievač + extérne tlačítko
 • Prevádzková teplota: 5 ° C - 40 ° C
 • Pripojenie: Max. 2,5mm²
 • (DxŠxV):84 x 84 x 43 mm


Stmievač sa hodí do štandardných rámových systémov Gira System 55.

Dodatočné parametre

Kategória: Moduly pre ovládanie Smart 230V osvetlenia
Záruka: 2 roky
? Typ zariadenia: Stmievač
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
? Počet výstupov relé: 1
? Farba zariadenia: Biela
Protokol: Z-Wave Plus, 868,4 MHz
Výkon: 5 - 250W
Prevádzková teplota: 5 ° C - 40 ° C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť HeatIt je švédsky výrobca, ktorý sa zameriava na výrobu komponentov na elektrické podlahové kúrenie. V tejto oblasti pôsobí už viac ako 20 rokov. Vo svojom portfóliu má taktiež komponenty s certifikáciou Z-Wave, ktoré je možné používať v Smart Home systémoch postavených na protokole Z-Wave.

HeatIt prišiel pred 5 rokmi na trh s úplne prvým Z-Wave kompatibilným termostatom určeným pre elektrické podlahové kúrenie, čo bolo v danom čase nesmierne potrebné. Dnes je tento termostat v jeho 3 generácií stále najpredávanejším termostatom. . HeatIt aj naďalej pracuje na tom, aby na trh prinášal unikátne riešenia a ponuka tejto značky sa veľmi odlišuje od ponuky iných Z-Wave výrobcov.

Od roku 2018 je spoločnosť HeatIt je na slovenskom trhu exkluzívne zastupovaná spoločnosťou HomeSystem s.r.o.

HeatIT produkty