Aqara záplavový Zigbee senzor (Aqara Water Leak Sensor) Posledné kusy za skvelú cenu

Kód: SJCGQ11LM
Akcia
Značka: Aqara
€19,99 –22 %
aqara water leak
€19,99 –22 % €15,50 €12,92 bez DPH
Predaj skončil
Možnosti doručenia

Aqara záplavový senzor je Zigbee zariadenie, ktoré zisťuje akúkoľvek záplavu. Upozornenie pri záplave je poslané cez aplikáciu do Vášho telefónu. Zariadenie môže komunikovať s inými zariadeniami cez Aqara Hub.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Aqara záplavový Zigbee senzor

Hneď po vybalení z krabice je vidieť, že je celkom malý, meria iba 50 × 50 × 15 mm (1,97 × 1,97 × 0,59 palca). Hlavné telo zariadenia je z plastu , ktoré je v tomto prípade tiež lesklejšie čo je pravdepodobne to, čo ho robí viac odpudzujúcim voči vode. V hornej časti zariadenia sa nachádza jednoduchá ikona „kvapôčky vody“, ktorá kopíruje estetiku dizajnu ostatných senzorov (senzory teploty / vlhkosti a vibrácií).

Základňa má dva „Hex socket“ kontaktné senzory, ktoré je možné rozšíriť pomocou šesťhranného skrutkovača. Tiež používa vodotesné tesnenie, aby sa batéria a vnútorné zariadenie udržali v bezpečí pred poškodením vodou. Tento senzor používa štandardnú gombíkovú batériu CR2032, takže pravdepodobne nebudete mať žiadne problémy s nájdením náhradnej batérie a budete si ju musieť aj tak nájsť dosť času, pretože spoločnosť Aqara tvrdí, že za normálnych okolností vydrží batéria až 2 roky.

Aqara zaplavovy zigbee senzor

Vodotesnosť IP67 - Aqara záplavový senzor spĺňa krytie IP67 pre prach a vodu. Je zaručené, že bude pracovať vo vlhkom a prašnom prostredí. Senzor bol navrhnutý tak, aby ste ho mohli umiestniť všade. Aqara záplavový senzor je možné umiestniť kdekoľvek podľa Vašich potrieb a vylepšiť Váš domov svojím elegantným dizajnom.  Vhodný do obývačky, pivnice, kuchine, ale aj napríklad na balkón.

Toto zariadenie je kompatibilné s HomeKit, ale iba ak máte k dispozícii jednotku Aqara. Budete tiež potrebovať aplikáciu Aqara alebo Mi Home. Takže za predpokladu, že máte všetky tieto veci , nastavenie a spárovanie zariadenia je hračka. Zariadenie komunikuje s jednotkou Aqara cez Zigbee protokol, zatiaľ čo jednotka sama komunikuje s vašou sieťou (a podľa rozšírenia, aj s HomeKitom) pomocou wi-fi.


Aqara záplavový senzor v domácej automatizácí

Pomocou našej sady inteligentných domácich produktov si môžete vytvoriť rôzne scény. Napríklad že automaticky vypne vodu po zistení netesnosti, aktivuje sa snímač úniku vody a  Aqara Smart Plug na okamžité vypne vodný ventil. Táto scéna vyžaduje vodný ventil a Aqara Smart Plug.

 

Spustí alarm pri detekcii povodní keď hladina vody dosiahne napríklad 0,5 mm, senzor úniku vody spustí jednotku Aqara ktorá vyšle alarm a pošle upozornenie na Váš telefón.


Pokročilá technológia

Vonkajší obal je vyrobený z anti-UV materiálu a chráni senzor pred sfarbením. Senzor je tiež energeticky efektívny a jedna batéria vydrží pri normálnom používaní viac ako 2 roky. Aqara zaplavovy zigbee senzor

 

        Technické parametre:

  • Model: SJCGQ11LM
  • Batéria: CR2032
  • Bezdrôtový protokol: Zigbee
  • Rozmery: 50 × 50 × 15 mm
  • Prevádzková teplota: -10 + ~ + 55 ℃
  • Prevádzková vlhkosť: 0 - 100% relatívnej vlhkosti
  • Obsah balenia: Senzor úniku vody x 1, Stručný sprievodca
  • Aplikácia: Aplikácia Apple Home (iOS 10.3 alebo novšia), Aplikácia Aqara Home (Android 5.0 alebo novší, iOS 10.3 alebo novšia)
  Aqara zaplavovy zigbee senzor

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty ZigBee
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
? Farba zariadenia: Biela
Model: : SJCGQ11LM
Batéria: CR2032
Bezdrôtový protokol: Zigbee
Rozmery: 50 × 50 × 15 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Aqara je rada Smart Home produktov s protokolom zigbee, ktorá Vám umožní postaviť jednoduchý Smart Home bez toho, aby ste minuli tisíce eur ✅ Navyše produkty Aqara sú kompatibilné s riadiacou jednotkou Homey PRO, takže dvere pre ďalšiu integráciu sú otvorené ✅