Aqara Zigbee senzor vibrácií

Kód: DJT11LM
Funguje s Homey
Značka: Aqara
€18,99 €15,83 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

Aqara senzor vibrácií zariadenie, ktoré pracuje s Aqara Hub. Zariadenie sníma vibrácie a pohyb objektov. Dokáže zistiť aj rozbitie skla.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Aquara Zigbee senzor vibrácií

Inteligentný snímač pohybu Aqara je vďaka vysokovýkonnej funkcii dokonalým riešením na vnútorné použitie. Vybavený inteligentnou citlivosťou a prvotriednym materiálom, zaisťuje bezpečnosť domova a vibruje . Ľahko pracuje s inými elektrickými zariadeniami a dá sa kedykoľvek a kdekoľvek ovládať pomocou telefónu.

Vibračný senzor Aqara je zabudovaný s vysoko presným snímačom zrýchlenia. Škrupina je vyrobená z anti-UV materiálu a farba nezmizne, čo umožní dlhodobé použitie. Spotrebúva nízku energiu a batéria s jedným tlačidlom vydrží asi 2 roky.


Senzor vibrácií v domácej automatizácií

Pomocou našej sady inteligentných domácich produktov si môžete prispôsobiť rôzne scény. Aj keď pripojenie Wi-Fi je nestabilné alebo odpojené, pokiaľ je Aquara Hub napájaný, a sú k nemu pripojené miestne produkty tento produkt stále funguje správne.

Aqara Zigbee senzor vibrácií

Vibračný senzor Aqara spolupracuje s inými zariadeniami HomeKit v domácnosti.  Aqara Hub je potrebný, aby tento produkt mohol pracovať s technológiou HomeKit. Ak sa zistia vibrácie, náklon alebo pokles, snímač vibrácií Aqara spustí jednotku, ktorá vydá poplach a pošle upozornenie na váš telefón.

Po otvorení môžete vidieť, že zariadenie je pekne chránené a držané na svojom mieste, aby sa pri preprave nepoškodilo. Obsah balenia obsahuje snímač, príručku a rezervnú nálepku, ak chcete zariadenie premiestniť, ak ste ho už niekde umiestnili. Zariadenia sa dodávajú s nálepkou, ktorá je už pripevnená k zadnej časti zariadenia. Táto príručka je pomerne komplexná a poskytuje pokyny pre používateľov v angličtine, tradičnej a jednoduchej čínštine, nemčine, francúzštine, španielčine, ruštine, japončine a kórejčine, takže jazyky sú ďalším vylepšením tu, od predchádzajúcich príručiek iba v čínštine. Všetky veľmi vítané zmeny.

Aqara Zigbee senzor vibrácií   Aqara Zigbee senzor vibrácií

 


Spôsob inštalácie

Efektívne overenie vzdialenosti - kliknite na tlačidlo reset na senzore na vybranom mieste inštalácie senzora, odtrhnite ochrannú fóliu nálepky a prilepte na stene

Vezmite prosím na vedomie: Táto položka sa musí zhodovať s multifunkčnou jednotkou (musí sa zakúpiť samostatne), aby sa mohla použiť.

Aqara Zigbee senzor vibrácií   Aqara Zigbee senzor vibrácií   Aqara Zigbee senzor vibrácií

 

Medzi hlavné vlastnosti patria:

 • Inteligentné zariadenie využívajúce lacný bezdrôtový protokol ZigBee s nízkou spotrebou
 • Používa batériu CR2032 a je v súlade s normou HA1.2 (domáca automatizácia) ZigBee.
 • Môže spolupracovať s multifunkčnou jednotkou Aqara a inými inteligentnými zariadeniami
 • Používa sa na monitorovanie stavu dverí a okien, alarmujúce dôležité položky, tiež môže monitorovať aktivitu používateľa v posteli.
 • Obsahuje vysoko presné šesťosové zrýchlenie a gyroskopy, ktoré sa používajú na zhromažďovanie údajov o vonkajších vibráciách a pohybe.

 

        Technické parametre:

 • Model: DJT11LM
 • Batérie: CR2032
 • Bezdrôtový protokol: Zigbee
 • Rozmery: 36 x 36 x 9 mm
 • Prevádzková teplota: -10 ℃ - + 45 ° C
 • Prevádzková vlhkosť: 0 - 95% relatívnej vlhkosti,
 • Čo je v balení: Vibračný senzor x 1, nálepka x 1
 • Aplikácia Apple Home (iOS 10.3 alebo novšia),
 • Domovská stránka Aqara-Android 5.0 alebo novší, iOS 10.3 
  Aqara Zigbee senzor vibrácií

Dodatočné parametre

Kategória: Aqara Smart Home
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
? Farba zariadenia: Biela
Model: DJT11LM
Batérie: CR2032
Bezdrôtový protokol: Zigbee
Rozmery: 36 x 36 x 9 mm
Prevádzková teplota: -10 ℃ - + 45 ° C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Aqara je rada Smart Home produktov s protokolom zigbee, ktorá Vám umožní postaviť jednoduchý Smart Home bez toho, aby ste minuli tisíce eur ✅ Navyše produkty Aqara sú kompatibilné s riadiacou jednotkou Homey PRO, takže dvere pre ďalšiu integráciu sú otvorené ✅