Aqara teplotný a vlhkostný senzor (Aqara Temperature Sensor) Posledné kusy za skvelú cenu.

Kód: WSDCGQ11LM
Funguje s Homey
Značka: Aqara
€18,99 –5 %
Aqara_teplotny_a_vlhkostny_senzor
€18,99 –5 % €17,99 €14,99 bez DPH
Predaj skončil
Možnosti doručenia

Aqara senzor teploty a vlhkosti je skvelý na miesta, kde potrebujete vidieť vývoj týchto hodnôt. Samozrejme s možnosťou tvorby automatizácie na základe ich zmeny.V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

temperature_and_humidity_sensor_en-pc-product6

Aqara senzor teploty, vlhkosti a tlaku

To, aká kvalita vzduchu je v našom dome jedna z najdôležitejších veci pre naše pohodlie. Tento Zigbee senzor dokáže reportovať do Smart Home systému práve teplotu, kvlhosť a tlak. Vďaka týmto údajom môžete v dome riadiť kúrenie, vetranie ale aj zvlhčovanie vzduchu. 

Senzor je naozaj malý a vďaka jeho jednoduchému dizajnu ho môžete umiestniť naozaj kdekoľvek potrebujete. Na základe získaných dát môžete potom riadiť jednu zo spomínaných oblasti. 

temperature_and_humidity_sensor_en-pc-product2

Senzor je napájaný 1xCR2032 batériou a výrobca garantuje výdrž až 2 roky. To je samozrejme možné vďaka dobrému energy managementu Zigbee protokolu. 

Aby sme mohli tento senzor používať v našom dome, potrebujeme Smart Home riadiacu jednotku. Senzor bol primárne vyrobený pre riadiacu jednotku Xiaomi Aqara, kde môže fungovať s ostatnými Xiaomi Aqara zariadeniami. Pokiaľ máte senzor pridaný v tejto riadiacej jednotke, môžeme ho integrovať taktiež do Apple HomeKit systému.

Obrovskou výhodou je však podobne ako pri ostatných Aqara zariadeniach to, že riadiaca jednotka Homey všetky tieto zariadenia podporuje už v základe, bez potreby použitia Aqara Hubu. To nám dáva obrovské možnosti, nakoľko Homey okrem produktov Aqara podporuje až 50 tisíc iných zariadení. Prepojenie so všetkými týmito zariadeniami je pritom naozaj krásne a vôbec nevadí, že jedno zariadenie je Zigbee, iné Z-Wave alebo Wifi.

Aqara teplotný a vlhkostný senzor komunikuje pomocou protokolu Zigbee. Vďaka malým rozmerom, len 36x36x9mm je naozaj nenápadný. Dokáže meriať teplotu v rozsahu -20 ℃ ~ + 50 ° C, ± 0,3 ℃ a vlhkosť s presnosťou ± 3%.

Výhody

+ Jednoduchý dizajn a malý rozmer
+ Podporované riadiacou jednotkou Homey
+ Reportuje teplotu, vlhkosť a tlak
+ Jednoduchá inštalácia
+ Príjemná cena

Nevýhody

- Teoreticky by mohlo obsahovať malý displej.

Dodatočné parametre

Kategória: Aqara Smart Home
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
? Farba zariadenia: Biela
Rozmer: 26x26x9mm
Napájanie: CR2032
Výdrž: 2 roky
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
MD Avatar autora | 9.1.2023
V podstate som kupil 3 taketo senzory naraz. Xiaomi, sonoff, aquara a tento jediny po 2 tyzdnoch ukazuje bateriu na 80% , ostatne maju 100%
Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora Technické informácie 3.1.2023 07:28
Dobrý deň, To je aký detailný technický popis , keď len základnú vec nenapíšete aké rozpätie teploty meria . Ďakujem Martin
Odpovedať
H Avatar autora Technické informácie 3.1.2023 09:48
Dobrý deň, ďakujem za upozornenie, údaje sme doplnili.

Aqara je rada Smart Home produktov s protokolom zigbee, ktorá Vám umožní postaviť jednoduchý Smart Home bez toho, aby ste minuli tisíce eur ✅ Navyše produkty Aqara sú kompatibilné s riadiacou jednotkou Homey PRO, takže dvere pre ďalšiu integráciu sú otvorené ✅