Aqara pohybový senzor P1 (AQARA Motion Sensor P1)

Kód: MS-S02
€24,99 –8 %
Aqara_pohybovy_senzor_P1_(AQARA_Motion_Sensor_P1)
€24,99 –8 % €22,90 €19,08 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Pohybový senzor Aqara P1 od Xiaomi Vás zaujme na prvý pohľad vďaka svojím minimálnym rozmerom. Pracuje na Zigbee protokole, ktoré spolupracuje s Aqara Hub a má až 5 ročnú výdrž batérie

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Xiaomi Aqara P1 pohybový senzor Vás prekvapí

Značka Aqara pochádza z dielne Xiaomi, čínskeho výrobcu, ktorý je známy výrobkami s extrémne dobrým pomerom ceny a kvality. Tento pohybový senzor v sebe obsahuje protokol Zigbee 3.0vďaka čomu ho môžete integrovať do Vášho Xiaomi Smart domu. Pohybový senzor má dve funkcie - sleduje pohyb a intenzitu svetlaObidve tieto hodnoty sú neustále reportované do riadiacej jednotky a môžu byť použité na akúkoľvek automatizáciu.

Silný, ale citlivý

Vy rozhodujete o tom, aký citlivý bude Váš senzor. Môžete si vybrať z 3 úrovní citlivosti, ktoré určujú vzdialenosť, z ktorej sa senzor aktivuje, čo následne znižuje falošné poplachy a robí veci oveľa flexibilnejšími. Vďaka implementovaným technológiám na úsporu energie vydrží jeho batéria až 5 rokov.

Aqara pohybový senzor P1 (AQARA Motion Sensor P1)

 

Team Player

Spolupracuje s ostatnými zariadeniami vo všetkých obľúbených infraštruktúrach inteligentných domácností, aby ste mohli jednoducho vytvárať rôzne automatické inteligentné scény, ako je napríklad automatizácia nočného osvetlenia. Keď v noci zaznamená pohyb, senzor aktivuje LED osvetlenie Aqara Hub, aby sa vyhlo prekážkam, a vstavaný svetelný senzor mu umožní ešte presnejšie ovládať svetlá a ušetriť Vám veľa energie. Skombinujte ho so správnymi doplnkami a už nikdy nebudete potrebovať zbytočné pohyby. Všetko, čo sa má stať, sa jednoducho stane.

Alarm s nízkym príkonom a bez káblov

Našou obľúbenou vlastnosťou senzora je, že vám umožňuje umiestniť jedinečný systém bez akýchkoľvek káblov a s oveľa menším vstupom ako štandard. Všetko, čo musíte urobiť, je skombinovať ho s (povedzme) hubom Aqara G2H PRO Camera Hub a môžete si byť istí, že v prípade ak senzor zaznamená nechcený pohyb, G2H Camera Hub pošle okamžité upozornenie na Váš telefón, a ak ste mimo domu automaticky sa spustí zvukový alarm. S týmto modelom môžete nakonfigurovať aj časové limity detekcie.

Aqara pohybový senzor P1 (AQARA Motion Sensor P1)

AutoMatter

P1 podporuje aktualizácie OTA, čo znamená, že nové funkcie a opravy sa dejú automaticky na diaľku. Je teda pripravený na oficiálne vydanie protokolu Matter, ktorý ním prebehne, keď príde čas. Na to potrebujete hub a ovládače Aqara Zigbee 3.0.

Naozaj minimalistický

Pohybový senzor Aqara P1 od Xiaomi Vás zaujme na prvý pohľad vďaka svojím malým rozmerom (33,1×33,1×41,6 mm). Je až neuveriteľné, aký malý dokáže byť Smart Home pohybový senzor ktorý dokáže sledovať pohyb a zároveň merať intenzitu svetla (LUX). 

Xiaomi Aqara motion sensor

Veľkostne je tento senzor dokonca menší, ako pohybový senzor Fibaro, ktorý donedávna nemal na trhu konkurenta.

Xiaomi Aqara a Fibaro

V balení je spolu so senzorom aj šikovná nožička, ktorá Vám umožní umiestniť senzor na stenu alebo na strop tak, ako Vám to vyhovuje. Nožička sa na senzor pripevňuje obojstrannou páskou, ktorá je už na nožičke nalepená. Senzor sa potom na stenu umiestňuje taktiež len obojstrannou páskou. Vďaka svojej minimálnej hmotnosti (cca 20g) je to totiž postačujúce.

Aqara motion sensor

Vždy je na svojom mieste

Súčasťou súpravy je špeciálny držiak, takže ho len položíte tam, kam chcete, a váš život sa automaticky stane príjemnejším a pokojnejším. Držiak je možné otočiť o 360 °, aby ste ľahko určili uhol detekcie snímača. Dosah samotného snímača je viac než pôsobivý: 170 stupňov až 4 metre a 150 stupňov až 7.

Podpora riadiacích jednotiek:

  • Toto zariadenie je EU verzia, model MS-S02 a je navrhnuté tak, aby spolupracovalo s Aqara Hub EU. Môžete ho použiť s aplikáciou Aqara Home (Android alebo iOS).
  • Ak ho chcete použiť ako zariadenie HomeKit, potrebujete Aqara Hub, ktorý funguje ako HomeKit Bridge (musíte použiť aplikáciu Aqara Home). To znamená, že pripojené zariadenia je možné spravovať cez aplikáciu HomeKit.
  • Ak chcete zariadenie ovládať na diaľku a nie z lokálnej Wifi / LAN siete, budete potrebovať Apple TV (s tvOS 10.2 alebo novším), iPad (s iOS 10.3 alebo novším) alebo HomePod nastavený ako domáci hub. 

 

Obsah balenia:

  •  1x Aqara P1 Motion Sensor, 1x držiak, 1x nálepka, 1x manuál

 

Výhody:

+ Malé rozmery + 5-ročná výdrž batérie
+ Premyslený senzor (napríklad protišmyková podložka ak ho chcete umiestniť bez držiaka...)
+ Podpora HomeKit, Alexa, IFTTT a iné
+ Cena

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aqara Smart Home
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
? Farba zariadenia: Biela
Značka: Xiaomi
Brand ID: Aqara
Model: MS-S02
Kód colného sadzobníka: 9031809090
Bezdrôtový protokol: Zigbee 3.0
IoT - Internet of Things: Bezdrôtová komunikácia
Batéria: CR2450
Napájanie: Batérie
Rozmer: 33,1x33,1x41,6mm
Prevádzková teplota: -10°C ~ 55°C (14°F ~ 131°F)
Prevádzková vlhkosť: 0 ~ 95% RH, bez kondenzácie
Sleduje: Pohyb a intenzitu svetla
Maximálny výstupný výkon Zigbe: ≤ 13 dBm
Prevádzková frekvencia Zigbee: 2405-2480 MHz
Apple HomeKit: Áno
Homey: Áno
Ochrana : IP20
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Aqara je rada Smart Home produktov s protokolom zigbee, ktorá Vám umožní postaviť jednoduchý Smart Home bez toho, aby ste minuli tisíce eur ✅ Navyše produkty Aqara sú kompatibilné s riadiacou jednotkou Homey PRO, takže dvere pre ďalšiu integráciu sú otvorené ✅