Aeotec Range Extender 7 - Rozširovač siete

Kód: AEOEZW189
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: Aeotec
€42,89 €35,74 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Range Extender 7 prijíma signály Z-Wave a Z-Wave Plus, opakuje ich a potom ich vysiela do automatizačnej siete Z-Wave, čím zvyšuje ich dosah a spoľahlivosť. Vysielač Aeotec Range Extender 7 pracuje hladko a zosilňuje a opakuje slabé signály Z-Wave a Z-Wave Plus.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Range Extender 7 prijíma signály Z-Wave a Z-Wave Plus, opakuje ich a potom ich vysiela do automatizačnej siete Z-Wave, čím zvyšuje ich dosah a spoľahlivosť. Vysielač Aeotec Range Extender 7 pracuje hladko a zosilňuje a opakuje slabé signály Z-Wave a Z-Wave Plus. Range Extender 7 bol navrhnutý tak, aby bol malý a kompaktný bez kompromisov v oblasti bezdrôtového výkonu, a je navrhnutý tak, aby nebránil susedným sieťovým zásuvkám.

range-extender7

Pri Z-Wave nie je potrebné inštalovať drahé káble na spustenie Vášho automatizačného systému. Je to bezdrôtové. To však znamená, že rovnako ako pri Wi-Fi existujú miesta vo Vašom dome, kde môže byť bezdrôtový signál slabý alebo žiadny. Range Extender 7 to vie ale za Vás vyriešiť. Nainštalujte ho na vhodné miesto, zosynchronizujte ho s riadiacou jednotkou a Range Extender 7 optimálne začne prenášať a zosilňovať Z-Wave. 

Screenshot 2020-06-01 at 11.57.15

Vďaka funkcii Gen7, je Range Extender 7 kompatibilný so všetkými generáciami Z-Wave zariadení. Vďaka svojej univerzálnej kompatibilite dokáže opakovať a zosilňovať signály Z-Wave z najstarších zariadení Z-Wave, ktoré používajú antény radu 100 a zabezpečenie S0, až po novšie zariadenia, ktoré používajú zabezpečenie radu 500, 700 a S2.

small-power-socket@2x

Je postavený na hardvéri a firmvéri Gen7, ktorý vlastní spoločnosť Aeotec, a má dosah bezdrôtových sietí, ktorý je až o 250% vyšší ako technológia Range Extender 6 a technológia Gen7. Aeotec Range Extender 7 je postavený na najpokročilejšej dostupnej technológii bezdrôtovej automatizácie. Spája jedinečný technologický zásobník Aeotec Gen7 s radmi Z-Wave Plus V2 a 700. To mu umožňuje obrovské množstvo vylepšení vrátane zabezpečenia S2 a inštalácie SmartStart

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty Z-Wave
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
? Farba zariadenia: Biela
Hmotnosť produktu: 38 g
Inteligentný štart: Áno
Opakovač: Áno
Schopnosť prenášania tónov: Áno
Podporované zabezpečenie: S2 Neoverené, S2 Overené
Rozmery: 46x46x60.65mm
Spotreba energie: 1,2 W
Prevádzková teplota: 0 ° C až 40 ° C.
Relatívna vlhkosť: 8% až 80%.
Prevádzková vzdialenosť: do 150 metrov ( vonku )
Vodotesnosť a prach: IP20 podľa IEC 60529
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
RD Avatar autora | 24.5.2021
Homey mi ukazuje na karte, že nemá prepojenie. Ale extender ako zariadenie načítalo a mám pocit, že signál z wawe je lepší.
5
Avatar autora | 18.1.2021
Vyriešil problém s dosahom USB Stick GEN 5. Všetky radiátorové hlavice v dome sa spojili s extenderom a sieť funguje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ponúka taktiež bežné Z-Wave aktory s výbornou kvalitou za rozumné ceny!

Od roku 2018 zastupujeme spoločnosť Aeotec na slovenskom trhu exkluzívne.

Protokol2