FIBARO Home Center 3 + videonávody zdarma

Kód: FIB_FGHC3
Tip
Značka: FIBARO
€684,18 –21 %
FIBARO_Home_Center_3
€684,18 –21 % €539 €449,17 bez DPH
Skladom (2 ks)
Ako chcete produkt kúpiť? ?
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Nová riadiacia jednotka od spoločnosti  FIBARO je najvýkonnejším zariadením na trhu. Je to skutočne rýchle, oveľa bezpečnejšie a komplexnejšie zariadienie  ako predchádzajúca verzia. Odteraz podporuje nielen protokol Z-Wave, Zigbee ale aj Nice, Elero a Wi-Fi. FIBARO Home Center 3 pochádza z účinných a vysoko kvalitných komponentov, vďaka ktorým bude roky dosahovať špičkové výkony. 

 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

FIBARO Home Center 3

Na základe našich 10 ročných skúseností  a mnohých komentárov od používateľov a inštalačných firiem, FIBARO Home Center 3 je najpokrokovejšou jednotkou na riadenie inteligentných domácností na svete. Moderné a spoľahlivé zariadenie, ktoré vám umožní jednoduchým spôsobom ovládať všetky funkcie inteligentného domu - jednoduché stlačenie tlačidla, gestá alebo slová oživía Váš inteligentný domov.

FIBARO-Home-Center-3-4

Bezpečnosť a stabilita inteligentného domu bola pre spoločnosť FIBARO vždy hlavným záujmom. Preto spoločnosť začala spoluprácu so svetovými bezpečnostnými lídrami, ako je Kaspersky, s cieľom poskytnúť prvotriednu ochranu pred rastúcimi hackerskými aktivitami zameranými na inteligentné domácnosti. Šifrovaný prenos údajov je prvým prostriedkom ochrany miestneho aj externého pripojenia. Použitím primeraných a vysokokvalitných komponentov môže zariadenie pracovať lokálne bez prístupu k internetu a cloudu a poskytovať kľúčové funkcie doma. Preto neexistuje žiadne riziko deaktivácie poplachového systému.

2000x2000_apartamnet_2

Bezpečnosť pochádza z dvojitej zálohy systému v zariadení a cloudu, ktorý monitoruje stav systému a štvorjadrového procesora. Táto inteligentná domáca riadiaca jednotka  je podstatne rýchlejšia a pri porovnaní s inými zariadeniami na trhu vykonáva naraz viac úloh. Počas celého procesu vývoja bola hlavným cieľom dokonalá synergia hardvéru a softvéru. Rozsiahle testy komponentov a vysokovýkonný softvér nám umožňujú dosahovať bezprecedentné výsledky rýchlosti pri zachovaní stability a predvídateľnosti systému. Home Center 3 získalo certifikát VDE, nezávislej výskumnej jednotky garantujúcej elektrickú bezpečnosť: certifikát CB a certifikát EÚ skúšok.

Homey vs Fibaro

Ovládajte Váš inteligentńy domov telefónom

Aplikácia Home Center poskytuje neustále spojenie s vaším inteligentným domom a umožňuje vám ho spravovať odkiaľkoľvek na svete. Sľubné UX mobilnej aplikácie a jednoduchosť použitia viedli k získaniu ceny CES Innovation Award 2019.

top_animation_1

Inteligentná domáca riadiaca jednotka Home Center 3 obsahuje centrum riadenia, v ktorom sú prevádzkované zariadenia FIBARO v kombinácii s hardvérom založeným na protokole Z-Wave alebo dokonca 100 zariadení Nice. Ak to nestačí, je tiež pripravený na ZigBee, takže používatelia sa môžu štandardne integrovať s hardvérom pomocou tohto protokolu. Výkonné komponenty a čipy sú navrhnuté tak, aby zavádzali aktualizácie softvéru umožňujúce nové funkcie. Ethernetový port a Wi-Fi poskytli tejto jednotke rozmanitosť sieťových pripojení a širší dosah ako kedykoľvek predtým, takže ju možno umiestniť kdekoľvek v dome. Od tejto chvíle hovoríme o najpokročilejšej jednotke inteligentných domov na trhu, ktorá je pripravená na ďalší vývoj funkcií. Home Center 3  je bodom obratu pre celé inteligentné domáce prostredie.

FIBARO_ZIGBEE

       Technická špecifikácia:

 

  • Štvorjadrový procesor: Cor Cor A A53 (1,2 GHz)
  • RAM: 2 GB HDD 8 Gb
  • Napájanie: 12V DC
  • Rozmery: 220 x 140 x 35 mm
  • Protokol: Z-Wave (500), ZIGBEE a Wi-Fi 

  maxresdefault

 


 

Auto ktoré pozná Vás inteligentný domov 

Hlasové ovládanie dostupné v aute prináša inteligentnú správu domu priamo do vášho automobilu vybaveného systémom Android Auto alebo CarPlay. Plná kontrola nad domácimi zariadeniami na ceste vám umožní pripraviť si domov na návrat alebo zapnúť celý bezpečnostný systém pri opustení domu.

Apple-CarPlay-neues-Design-3

Jedna riadiaca jednotka na všetko

Home Center 3 funguje ako riadiace centrum, ktoré prevádzkuje zariadenia FIBARO v kombinácii s hardvérom založeným na protokole Z-Wave alebo dokonca 100 zariadení Nice. Ak to Vám nestačia Z-Wave a Nice zariadenia, Home Center 3 je tiež predpripravený na ZigBee, takže používatelia budú môcť integrovať hardvér pomocou tohto protokolu (*dostupné od Apríla 2022). Výkonné komponenty a čipy sú navrhnuté tak, aby mohli dostávať aktualizácie softvéru, ktoré sprístupnia nové funkcie. Ethernetový port a Wi-Fi poskytli riadiacej jednotky rozmanitosť sieťových pripojení a širší dosah ako kedykoľvek predtým, takže ju možno umiestniť kdekoľvek v dome. Od tejto chvíle hovoríme o najpokročilejšej bráne inteligentných domov na trhu, ktorá je pripravená na ďalší vývoj funkcií. Home Center 3 je bodom obratu pre celé inteligentné domáce prostredie.

HC3_graphic_02

10 rokov skúsenosti v automatizácií inteligentných domácností

Vývoj nových zariadení znamená pre spoločnosť FIBARO veľa - používateľské skúsenosti nám umožňujú poskytovať funkcie, ktoré zákazníci v dnešnej dobe skutočne požadujú. V poslednej dobe bola riadiaca jednotka vyvinutá v súlade s 10-ročnými skúsenosťami na trhu vrátane návrhov tzv. power users (skúsených používateľov), inštalatérov a developerov z celého sveta. Výsledky sú jasné, riadiaca jednotka má teraz vstavané antény optimálne nakonfigurované na rozšírenie dosahu, nevyžaduje káblové pripojenie k routeru - Wi-Fi umožňuje oveľa ľahšie pripojenie, intuitívny sprievodca nastavením systému uľahčuje začiatočné kroky inteligentného domu pre používatela, vývojový proces pre inštalatérov, je nastavený tak, aby umožňoval viac mimoriadne užitočných funkcií. Rovnako ako každé jedno zariadenie FIBARO, aj úplne nové Home Center 3 musí zvládnuť intenzívny vývoj, neustály pokrok a rastúce požiadavky elektroniky a používateľov. Vďaka tomu je dlhodobou riadiacou jednotkou, ktorá bude riešiť veľkú väčšinu zmien v priemysle. Myšlienkou je znížiť problémy zákazníkov a znížiť uhlíkovú stopu na minimum. Rovnako ako mnoho inteligentných zariadení uvádzaných na trh renomovanými výrobcami, aj FIBARO bude podporovať používateľov Home Center 3 štandardizovanými aktualizáciami, ktoré prinesú relevantnosť a kompatibilitu novým integráciám zavedeným do systému a odstránia zlyhania vyskytujúce sa v zariadeniach s nízkou kvalitou, ako aj starnutie hardvéru, po ktorom nasleduje výmena zariadenia.

fibaro home center 3 slovensko

Pre začiatočníkov aj odborníkov

Riadiaca jednotka poskytuje intuitívny proces nastavenia, ktorý používateľa vedie krok za krokom inštaláciou systému. Sprievodca inštaláciou obsahuje základné parametre automatizácie a sadu vynaliezavých funkcií, ktoré riešia najrôznejšie potreby používateľov (scenáre automatizácie). Toto je najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť inteligentnú domácu automatizáciu FIBARO. Skúsenejší používatelia a odborníci ocenia stovky kľúčových funkcií, ktoré pomohli vytvoriť zdieľaním svojich vlastných skúseností s odborníkmi FIBARO, vrátane možnosti prispôsobenia automatizácie pomocou nástrojov, ako sú blokové scény, LUA event-y alebo Quick Apps (rýchle aplikácie). Iba obloha je limitom, keď máme také široké možnosti v rámci jedného kompletného inteligentného domáceho systému.

01_home_center_3

Rýchly proces konfigurácie

Nový proces konfigurácie je omnoho jednoduchší a rýchlejší. Inteligentný domáci systém, ktorý je prispôsobený potrebám obyvateľov, je v priebehu niekoľkých desiatok minút pripravený na použitie.

03_home_center_3

Panel zariadení - všetko na jednom mieste

Všetky zariadenia pripojené k systému sú teraz k dispozícii na jednej obrazovke. Aby sa skrátil čas potrebný na vytvorenie systému FIBARO, inštalátor ich priradí miestnostiam, zmenám ikon a parametrov na jednej obrazovke. Už žiadne skákanie medzi niekoľkými kartami alebo stránkami.

04_home_center_3

Prisposobené profily domácností

Prispôsobené profily je súbor nastavení, ktoré prispôsobujú celý domov tak, ako chcete. Profily automatizácie sú akcie na jedno kliknutie na správu inteligentných domácich scenárov. Osoba opúšťajúca dom si môže zvoliť profil „neprítomnosti“ a systém urobí zvyšok vrátane vypnutia všetkých svetiel, zníženia teploty, zapnutia alarmu alebo zatvorenia žalúzií.

05_home_center_3

Pokročilé plány

Navrhli sme spôsob, ako vytvoriť plány tak, aby boli pre používateľov ešte intuitívnejšie.

06_home_center_3

Lepší alarmový panel

Konfigurácia poplachového systému nikdy nebola taká rýchla a intuitívna. Všetky alarmové zariadenia sú umiestnené na jednom mieste.

07_home_center_3

Tvorba automatizácií

Vytváranie scén je teraz omnoho jednoduchšie a zábavnejšie ako kedykoľvek predtým. Bloky automatizácie umožňujú vytvárať základné aj najbežnejšie automatizačné alebo zložité scenáre kombinujúce množstvo parametrov.

08_home_center_3

Prečítajte si súvisiace články na našom blogu:

Fibaro migrácia HC2 na HC3

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky pre Smart Home
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus, Zigbee, WiFi, NiCe, Elero
? Farba zariadenia: Cierna
RAM : 2GB
HDD: 8GB
Napájanie: 12V DC
Rozmery: 220 x 140 x 35 mm

Odbaľovanie

Prehľad rozhrania

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
FP Avatar autora | 14.3.2023
Jedním slovem skvělé !
5
ŠS Avatar autora | 23.8.2022
Všetko funguje bez problémov. Rýchla navigácia v rozhraní je super.
5
PH Avatar autora | 9.11.2021
Prekvapila mne jednoduchost prvotniho nastaveni a spolehlivost komunikace pres nekolik pater.
5
AH Avatar autora | 5.4.2021
Všetko funguje bez problémov. Rýchla navigácia v rozhraní je super.
5
Avatar autora | 22.11.2020
+ Podpora wifi

Nevypĺňajte toto pole:
I Avatar autora Yubii Home vs HC3 15.7.2021 13:07
Dobry den, je/bude riadiaca jednotka Yubii Home nastupca HC3, resp. ake je jej miesto v hiararchii riadiacich jednotieh HC3 a HC3 Lite?
Odpovedať
MB Avatar autora Yubii Home vs HC3 15.7.2021 13:45
Dobrý deň, Riadiaca jednotka Yubii Home nie je nástupcom HC3 v žiadnom prípade :) Yubii Home je jednotka určená len pre profesionálov, certifikovaných inštalatérov. Tá hierarchia je teda taká, že základná jednotka je Home Center 3 Lite, následne s drobnými rozšíreniami (avšak stále tými istými obmedzeniami) je Yubii Home a na vrchu stojí Home Center 3, ktorá ako jediná nemá obmedzenia pokiaľ ide o počet zariadení. Takže Yubii Home je niekde kúsoček nad HC3 Lite, avšak je to riadiaca jednotka, ktorá je dostupná len cez sieť certifikovaných inštalatérov na konkrétne projekty.
I Avatar autora HC3 Z-Wave 700 15.7.2021 15:33
Vdaka za rychlu odpoved. Je uz zname ci/kedy bude HC3 resp. jej nastupca podporovat Z-Wave 700
Odpovedať
MB Avatar autora HC3 Z-Wave 700 15.7.2021 18:03
HC3 prišla do vývoja, keď ešte Z-Wave 700 nebola dostupná. Aj to je dôvod, prečo HC3 Lite má Z-Wave 700 a HC3 má 500. FIBARO informácie o tom, či prejde na Z-Wave 700 v rámci HC3 nedalo. Avšak zo skúsenosti to vidím skôr tak, že to nedajú.

 

Spoločnosť HomeSystem s.r.o. je oficiálnym distribútorom značky FIBARO pre Slovenskú republiku. Nákupom u nás dostávate produkty z prvej ruky, najrýchlejšie riešenie reklamácií a samozrejme, môžete využiť našu sieť zaškolených certifikovaných inštalatérov, ktorí Vám systém nastavia, ak si neviete poradiť. 

FIBARO - skutočný bezdrôtový Smart Home

Hľadáte odpoveď na otázku, aký bezdrôtový Smart Home systém je najlepší? Práve ste našli. Systém FIBARO má všetky pokročilé funkcie, ktoré nájdete v káblových systémoch za desiatky tisíc eur. Dokáže ovládať svietenie, tienenie, kúrenie, zavlažovanie, ale aj bazény, čerpadla a mnoho ďalšieho. Vďaka podpore protokolu Z-Wave podporuje FIBARO stovky produktov od rôznych výrobcov. Vy tak nie ste viazaný len na jedného výrobcu. 

 

Fibaro_rozhranie

ktory_Fibaro_modul

FIBARO_senzory