Riadiaca Jednotka - Fibaro Home Center 3

Kód: 15353
Novinka
Značka: Fibaro
€599 €499,17 bez DPH
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Riadiacia jednotka je kľúčovým prvkom inteligentného domáceho systému. Toto je jadro automatizačného systému, ktorý zaisťuje, že všetky zariadenia pracujú ako majú. Nová riadiacia jednotka od spoločnosti  FIBARO je najvýkonnejším zariadením na trhu. Je to skutočne rýchle, oveľa bezpečnejšie a komplexnejšie zariadienie  ako predchádzajúca verzia. Odteraz podporuje nielen protokol Z-Wave, ale aj Nice, ZigBee a Wi-Fi. Fibaro Home Center 3 pochádza z účinných a vysoko kvalitných komponentov, vďaka ktorým bude roky dosahovať špičkové výkony. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Home Center 3

Na základe našich 10 ročných skúseností  a mnohých komentárov od používateľov a inštalačných firiem, FIBARO Home Center 3 je najpokrokovejšou jednotkou na riadenie inteligentných domácností na svete. Moderné a spoľahlivé zariadenie, ktoré vám umožní jednoduchým spôsobom ovládať všetky funkcie inteligentného domu - jednoduché stlačenie tlačidla, gestá alebo slová oživía Váš inteligentný domov.

FIBARO-Home-Center-3-4

Rozdiely medzi Home Center 2 a Home Center 3

  • O 50 percent lepší dosah ako Home Center 2. Dosah pri novej jednotke je do 150 metrov, kým dosah pri Home Center 2 bol 100 metrov.
  • 2x viac RAM pamäte. Jednotka Home Center 2 mala RAM pamäť 1G, pričom nová jednotka bude mať 2GB RAM pamäte
  • 1,3x rýchlejší procesor. Nová jednotka bude vybavena 4 jadrovým procesorom s frekvenciou 1,2 GHz.
  • 4x viac úložneho priestoru ako Home Center 2. Nová jednotka bude mať až 8GB úložneho miesta oproti staršej verzii ktorá mala 2GB.

bezpieczenstwo

BEZPEČNOSŤ

 

bramy

BRÁNY A ŽALÚZIE

 

klimat

HVAC

 

multimedia

DOMÁCE SPOTREBIČE

 

nastroj

NÁLADA

 

ogrod

INTELIGENTNÁ ZÁHRADA

 

ochrona

ZABEZPEČENIE

 

oswietlenie

OSVETLENIE


 

Bezpečnosť a stabilita

Bezpečnosť a stabilita inteligentného domu bola pre spoločnosť FIBARO vždy hlavným záujmom. Preto spoločnosť začala spoluprácu so svetovými bezpečnostnými lídrami, ako je Kaspersky, s cieľom poskytnúť prvotriednu ochranu pred rastúcimi hackerskými aktivitami zameranými na inteligentné domácnosti. Šifrovaný prenos údajov je prvým prostriedkom ochrany miestneho aj externého pripojenia. Použitím primeraných a vysokokvalitných komponentov môže zariadenie pracovať lokálne bez prístupu k internetu a cloudu a poskytovať kľúčové funkcie doma. Preto neexistuje žiadne riziko deaktivácie poplachového systému.

2000x2000_apartamnet_2

Bezpečnosť pochádza z dvojitej zálohy systému v zariadení a cloudu, ktorý monitoruje stav systému a štvorjadrového procesora. Táto inteligentná domáca riadiaca jednotka  je podstatne rýchlejšia a pri porovnaní s inými zariadeniami na trhu vykonáva naraz viac úloh. Počas celého procesu vývoja bola hlavným cieľom dokonalá synergia hardvéru a softvéru. Rozsiahle testy komponentov a vysokovýkonný softvér nám umožňujú dosahovať bezprecedentné výsledky rýchlosti pri zachovaní stability a predvídateľnosti systému. Home Center 3 získalo certifikát VDE, nezávislej výskumnej jednotky garantujúcej elektrickú bezpečnosť: certifikát CB a certifikát EÚ skúšok.

Ako na aktualizáciu


 

Ovládajte Váš inteligentńy domov telefónom

Aplikácia Home Center poskytuje neustále spojenie s vaším inteligentným domom a umožňuje vám ho spravovať odkiaľkoľvek na svete. Sľubné UX mobilnej aplikácie a jednoduchosť použitia viedli k získaniu ceny CES Innovation Award 2019.

top_animation_1

Inteligentná domáca riadiaca jednotka Home Center 3 obsahuje centrum riadenia, v ktorom sú prevádzkované zariadenia FIBARO v kombinácii s hardvérom založeným na protokole Z-Wave alebo dokonca 100 zariadení Nice. Ak to nestačí, je tiež pripravený na ZigBee, takže používatelia sa môžu štandardne integrovať s hardvérom pomocou tohto protokolu. Výkonné komponenty a čipy sú navrhnuté tak, aby zavádzali aktualizácie softvéru umožňujúce nové funkcie. Ethernetový port a Wi-Fi poskytli tejto jednotke rozmanitosť sieťových pripojení a širší dosah ako kedykoľvek predtým, takže ju možno umiestniť kdekoľvek v dome. Od tejto chvíle hovoríme o najpokročilejšej jednotke inteligentných domov na trhu, ktorá je pripravená na ďalší vývoj funkcií. Home Center 3  je bodom obratu pre celé inteligentné domáce prostredie.

       Technická špecifikácia:

 

  • Štvorjadrový procesor: Cor Cor A A53 (1,2 GHz)
  • RAM: 2 GB HDD 8 Gb
  • Napájanie: 12V DC
  • Rozmery: 220 x 140 x 35 mm
  • Protokol: Z-Wave (500), ZigBee, Wi-Fi a Bluetooth 
  maxresdefault

 


 

Auto ktoré pozná Vás inteligentný domov 

Hlasové ovládanie dostupné v aute prináša inteligentnú správu domu priamo do vášho automobilu vybaveného systémom Android Auto alebo CarPlay. Plná kontrola nad domácimi zariadeniami na ceste vám umožní pripraviť si domov na návrat alebo zapnúť celý bezpečnostný systém pri opustení domu.

Apple-CarPlay-neues-Design-3

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky pre Smart Home
Záruka: 2 roky
? Protokol: Wifi, Zigbee, Z-Wave Plus, Bluetooth
RAM : 2GB
HDD: 8GB
Napájanie: 12V DC
Rozmery: 220 x 140 x 35 mm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značku Fibaro už určite nie je potrebné predstavovať, nakoľko je to výrobca najznámejšieho Z-Wave Smart Home systému na svete. Tento poľský výrobca prináša na trh nie len komponenty Z-Wave, ale taktiež riadiace jednotky, ktoré si len ťažko hľadajú konkurenta. 

Fibaro je známe aj tým, že dizajn, ktorý dáva bežným zariadeniam ako sú pohybové senzory či hlavice radiátorov upúta určite každého a konkurenti sa naň dotiahnú jedine tak, že dizajn skopírujú. Možno práve preto sa Fibaro presadilo a dnes patrí medzi najpredávanejšie značky v oblasti Smart Home.

Fibaro sa popri výrobe Z-Wave produktov začalo zaoberať aj výrobou produktov na systém HomeKit. Tieto produktové rady sú úplne oddelené a za bežných podmienok nie je možné používať výrobky označené ako Z-Wave s výrobkami HomeKit.

S produktami značky Fibaro pracujeme od roku 2013 a na výrobky tejto značky ponúkame okrem predaja aj technickú podporu a inštalácie.