Aeotec Siréna 6

Kód: AEOEZW164
Funguje s Homey
Značka: Aeotec
€78,99 €65,83 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Najnovšia Z-Wave siréna od firmy Aeotec prináša dokonalý dizaj a ochráni Váš dom nie len pred vlámaním, ale aj pred požiarom či vytopením. Poslúži taktiež ako domový zvonec.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

z-wave-siren6-header-image@2x

Aeotec Siréna 6

Smart vnútorná siréna do Vášho domu.

Z-Wave produkty dokážu urobiť Váš dom chytrým. Avšak dokážu ho urobiť aj bezpečnejším. Z-Wave Siréna 6 od Aeotecu je určená práve na to.

Či už ju použijete na spustenie poplachu cez mobil, alebo sa poplach spustí automatický po prijatí hlásení od senzorov vo Vašom Smart dome, siréna dokáže naozaj prekvapiť až 110 decibelmi a 15 konfigurovateľnými tónmi.

Z-wave siréna Aeotec 6

Navyše, nie vždy je siréna potrebná len pre prípad vlámania. Táto siréna dokáže upriamiť Vašu pozornosť na veci, na ktoré ste pozabudli. Napríklad pri zaznamenaní dymu Vás siréna môže oboznámiť s tým, že Vám v kuchyni prihorelo jedlo. Alebo pri zaznamenaní vody Vás siréna napríklad aj prebudí.

Požiar v Smart dome

Siréna ako domáci zvonček

Táto siréna môže byť po spárovaní s tlačítkami použitá aj ako domáci zvonček. Môžete byť vďaka nej informovaný, že niekto stojí pri dverách. Prípadne po správnom nastavení môže táto siréna notifikovať aj zvonenie na videovrátnikoch Doorbird.

Z-Wave siréna ako domáci zvonček

Táto siréna má hlasný reproduktor a dokáže hlásiť poplach pomocou 110 dB zvuku. Navyše, má zabudovanú LED diódu, ktorá dokáže upozorniť na poplach až 1000 lumenami. 

Zalohová batéria

Niekedy sa poplach stane práve vtedy, keď v dome nie je elektrina. To pre sirénu nie je problém. Vďaka zabudovanej záložnej batérií dokáže aj pri výpadku fungovať ešte 4 hodiny. 

Prečítajte si viac aj na našom blogu:

Hlavička blogu (10)

S2 zabezpečenie

Z-Wave siréna od Aeotecu je zabezpečená na úrovni S2. V použití Z-Wave Plus protokolu a S2 teda dáva až 3 úrovne bezdrôtového zabezpečenia na to, aby zabránila neoprávnenému ovládaniu.

Inštalácia je naozaj jednoduchá

Siréna 6 od Aeotecu sa inštaluje naozaj jednoducho. Umiestnite ju tam, kde ju chcete a jednoducho zapojte napájací kábel presne tam, kde potrebujete. Po pridaní do Z-Wave systému je Vám plne k dispozícií. 

 

Upozornenie: zariadenie vo FIBARO HC3 funguje len čiatočne. Niektoré zvonenia sa nezastavia, preto je možné používať iba vybrané.

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty Z-Wave
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Podporované v systéme: Homey, SmartThings
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
? Farba zariadenia: Biela
Rozmery: 70 x 70 x 40 mm
Napájanie: 230V
Záložná batéria: 1x PT502035 (400mAh)
Zabezpečenie: S2
Položka bola vypredaná…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MH Avatar autora | 22.2.2022
Dobrá vecička.Hádam jediná siréna,ktorá šla reálne spárovať s Homey systémom.Výber tónov,možnosť nastavenia hlasitosti...zatiaľ spokojnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ponúka taktiež bežné Z-Wave aktory s výbornou kvalitou za rozumné ceny!

Od roku 2018 zastupujeme spoločnosť Aeotec na slovenskom trhu exkluzívne.

Protokol2