Aeotec Pohybový Multisenzor 7

Kód: AEOE-ZW024
Funguje s FIBAROM Funguje so SmartThings Funguje s Homey
Značka: Aeotec
€69,99 €58,33 bez DPH
Tešíme sa
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Nový senzor od spoločnosti Aeotec ponúka v malom tele až 6 senzorov, možnosť napájania batériou aj cez USB. Batérie nie sú súčasťou balenia. Napájanie pomocou 2xCR123A

  • Z-Wave 700
  • Výdrž batérie až 3 roky

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

Aeotec MultiSensor 7 je najrýchlejší spôsob, ako zachytiť všetky akcie, ktoré sa dejú vo vašej domácnosti v reálnom čase. Krásne navrhnuté zariadenie monitoruje pohyby, sleduje okolité osvetlenie, udržuje prehľad o vnútornej teplote a vlhkosti, počúva seizmickú aktivitu a chráni váš domov pred UV svetlom. Inteligentný senzor bol navrhnutý tak, aby poskytoval integrované riešenie na to, aby ste zostali v kontakte s vaším domom, aj keď ste v práci alebo na dovolenke. Aeotec MultiSensor 7 je možné nakonfigurovať tak, aby pracoval s riadiacou jednotkou Z-Wave a získal aktuálne informácie a oznámenia o aktivite vo vašej domácnosti v reálnom čase. Chcete dostávať upozornenia, keď niekto vstúpi do vášho domu, alebo keď dôjde k neočakávanej zmene teploty?

aeotec-multisensor-7  

        Technické detaily:

  • Číslo modelu: ZW024-C
  • Nameraný teplotný rozsah: -10°C až 50°C
  • Rozsah vlhkosti: 20% RH až 90% 
  • Osvetlenie: 0 LUX až 30,000 LUX.
  • Citlivosť na pohyb: až 12 metrov
  • Napájanie: USB DC 5V alebo batéria (2 × CR123A batérie, 3V, 1500 mAh).
  • Prevádzková teplota: 0°C až 40°C.
  • Bezdrôtový dosah: 150 metrov vonku

 

Aeotec MultiSensor 7 umožňuje sledovanie domácej aktivity v reálnom čase. Piata generácia multisenzorového zariadenia má niektoré masívne vylepšenia, keď senzor teraz prenáša signály rýchlejšie a ďalej. Bol tiež kalibrovaný na presné monitorovanie životného prostredia a dodáva sa so špecializovanými senzormi získanými od popredných spoločností vo Švajčiarsku a USA Aeotec tiež znížil počet batérií (nie sú súčasťou balenia) potrebných na zapnutie zariadenia na dve, ale zariadenie teraz poskytuje o 50% vyššiu životnosť batérií, pričom sa priemerná životnosť teraz predĺžila na dva roky. Aeotec MultiSensor 7 s hmotnosťou takmer 75 g je jedným z najľahších snímačov na trhu, ktorý je možné nainštalovať aj pomocou obojstrannej pásky. Je tiež o 70% menšia ako predchádzajúca verzia, čo znamená, že sa zmestí do akéhokoľvek domáceho prostredia bez toho, aby sa cítila jeho prítomnosť.


6 SENZOROV V JEDNOM!

 

UV Senzor (7)

POHYBOVÝ SENZOR

MultiSensor 7 je dokonalý pre viac ako len inteligentný bezpečnostný systém. S dosahom 5 metrov a zorným poľom 120 °, MultiSensor 7 zachytáva údaje o pohybe, ktoré je možné použiť pre všetko od zabezpečenia cez správu vykurovania až po úsporu energie. 

 

UV Senzor (6)

TEPLOTNÝ SENZOR

Od motorizovaných závesov a okien po ventilátory a termostaty, existuje veľa spôsobov, ako môžete použiť senzor na udržanie absolútnej dokonalosti v miestnosti. V každom senzore je inkrementálny teplotný senzor schopný presne merať medzi -10 ~ 50 ° C

 

UV Senzor (8)

SVETELNÝ SENZOR

Vďaka digitálnemu svetelnému senzoru MultiSensor 7 v reálnom čase, ktorý meria úroveň svetla v miestnosti, si váš domáci riadiaci systém dokáže inteligentne udržať svoju atmosféru. Od otvárania a zatvárania závesov, až po nastavenie svetiel na perfektnú úroveň, či už ide o deň alebo noc.

Add a heading (2)

 

UV Senzor (5)

SENZOR VLHKOSTI

MultiSensor 7 ponúka postupné sledovanie vlhkosti od 0% do 100%, čo umožňuje inteligentnú automatizáciu ventilátorov, motorizovaných okien, odvlhčovačov a zvlhčovačov. MultiSensor 6 monitoruje váš domov na nekonečnej úrovni.

 

UV Senzor (3) 

SENZOR VYBRÁCIÍ

Multisenzor obsahuje seizmický senzor schopný detekovať a hlásiť vibrácie založené na udalostiach. Tieto malé zmeny môžu byť použité na ochranu zariadenia MultiSensor 7 - bude vedieť, či s ním narušiteľ neoprávnene zasahoval.

 

UV Senzor (4)

UV SENZOR

MultiSensor 7 presne meria ultrafialové svetlo; druh svetla, ktorý spôsobuje všetko od bielenia nábytku po poškodenie očí. MultiSensor 7, meria úroveň UV v miestnosti, aby bolo možné prostredie spravovať prostredníctvom záclon, odtieňov a osvetlenia.

 

   Výhody :

+ Meria vlhkosť
+ Meria UV
+ Možnosť napájať káblom
+ Najlepší dosah PIR čidla

 

  Nevýhody:

- Nedodáva sa s batériami


Upozornenie: V systéme FIBARO je report teploty, vlhkosti, UV a LUX veľmi pomalý aj pri nastavení parametrov na časté reporty. Toto je riešené pomocou aktualizácie, ktorú nájdete v súvisiacich súboroch. Aktualizácia je možná pomocou Aeotec Z-Stick. 

Odporúčané nastavenia parametrov pre Aeotec Multisenzor 7 v systéme Fibaro Home Center 3:

Multisenzor_7_nastavenia_fibaro


Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Senzory pre Smart Home
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria, 5VDC
? Podporované v systéme: Homey, Fibaro HC2, Fibaro HCL
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
Napájanie : USB alebo 2x CR123A
Batérie v balení: Nie
Senzory: Vlhkosť, teplota, pohyb, svetlo, UV, vibrácie
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ponúka taktiež bežné Z-Wave aktory s výbornou kvalitou za rozumné ceny!

Od roku 2018 zastupujeme spoločnosť Aeotec na slovenskom trhu exkluzívne.

Protokol2

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie